Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Azt szeretném kérdezni, hogy tudja e valaki mennyibe kerülne a hengerfej felújítás a Szakál Met-Al -nál, vagy máshol kb.

csak tömítéscsere, illetve gátrepedés javítás, felújítás milyen árban mozoghat?

Astra 2.0 16v hengerfej.

Azt szeretném kérdezni, hogy tudja e valaki mennyibe kerülne a hengerfej felújítás a Szakál Met-Al -nál, vagy máshol kb.

csak tömítéscsere, illetve gátrepedés javítás, felújítás milyen árban mozoghat?

Astra 2.0 16v hengerfej.

Nem igaz, hogy senkinek sincsen fogalma róla:)B):)

Link to comment
Megosztás:

Azt szeretném kérdezni, hogy tudja e valaki mennyibe kerülne a hengerfej felújítás a Szakál Met-Al -nál, vagy máshol kb.

csak tömítéscsere, illetve gátrepedés javítás, felújítás milyen árban mozoghat?

Astra 2.0 16v hengerfej.

Nem igaz, hogy senkinek sincsen fogalma róla:):D:)

Valószínűleg kevés köztünk akinek ilyen problémája volt, és éppen most fórumozik. Szerintem sokan felcserélték az autót a síre mostanság! B) ;) :blush:

Link to comment
Megosztás:

Valószínűleg kevés köztünk akinek ilyen problémája volt, és éppen most fórumozik. Szerintem sokan felcserélték az autót a síre mostanság! B) ;) :blush:

és azóta is csak síeleksííííelek, de nem külföldön :D

am meg felkell hívni őket. mondanak valamennyit. nekme pl 4e olcsobban jött ki mint ahogy telefonba mondták :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a kedves kicsi Astrám (C14NZ '93) pl 2esben ha egy adott fordulatról hirtelen akarok felgyorsítani, akkor előbb gondolkodik aztán egyszer csak elindul mint a golyó...ha 1estől kezdve huzatom akkor semmi ilyen gondom nincs, meg ha lassan akarok gyorsitani akkor sem...csak hirtelen gázadásra... Mi lehet a gondja?

Köszi előre is!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a kedves kicsi Astrám (C14NZ '93) pl 2esben ha egy adott fordulatról hirtelen akarok felgyorsítani, akkor előbb gondolkodik aztán egyszer csak elindul mint a golyó...ha 1estől kezdve huzatom akkor semmi ilyen gondom nincs, meg ha lassan akarok gyorsitani akkor sem...csak hirtelen gázadásra... Mi lehet a gondja?

Köszi előre is!

Megtorpan, berángat? Üzemanyag gondok lehetnek? Vagy egy pillanatra kihagy a motor?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a kedves kicsi Astrám (C14NZ '93) pl 2esben ha egy adott fordulatról hirtelen akarok felgyorsítani, akkor előbb gondolkodik aztán egyszer csak elindul mint a golyó...ha 1estől kezdve huzatom akkor semmi ilyen gondom nincs, meg ha lassan akarok gyorsitani akkor sem...csak hirtelen gázadásra... Mi lehet a gondja?

Köszi előre is!

sztem semmi gondja nincs, központist lepadlózod nem csinál semmit először, aztán lassan magához tér...legalábbis amit vezettem ilyen volt B)

Link to comment
Megosztás:

sztem semmi gondja nincs, központist lepadlózod nem csinál semmit először, aztán lassan magához tér...legalábbis amit vezettem ilyen volt B)

Ez szerintem nincs így. Ha padlózok elég jól megugrik, főleg 1-es, 2-es ben, nem azt mondom, hogy kilő, de nekem nem szokott tétovázni, csak akkor, ha túl alacsony fordulatszámról akarok gyorsítani nagyobb fokozatban. De persze én nem mentem még SE-vel, lehet hogy az még gyorsabban reagál. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a kedves kicsi Astrám (C14NZ '93) pl 2esben ha egy adott fordulatról hirtelen akarok felgyorsítani, akkor előbb gondolkodik aztán egyszer csak elindul mint a golyó...ha 1estől kezdve huzatom akkor semmi ilyen gondom nincs, meg ha lassan akarok gyorsitani akkor sem...csak hirtelen gázadásra... Mi lehet a gondja?

Köszi előre is!

A hirtelen gyorsítást sem úgy kell végrehajtani hogy tövig nyomod a gázt.

Szerintem sem probléma, de ha mégis akkor 100 helyen lehet az oka. Ha meg akarod találni, akkor olvasd át a fórumot, szinte minden második oldalon rángatásos problémák jönnek elő, és egy halom lehetséges megoldás van, azokat mind nézd végig. B)

Link to comment
Megosztás:

Ez szerintem nincs így. Ha padlózok elég jól megugrik, főleg 1-es, 2-es ben, nem azt mondom, hogy kilő, de nekem nem szokott tétovázni, csak akkor, ha túl alacsony fordulatszámról akarok gyorsítani nagyobb fokozatban. De persze én nem mentem még SE-vel, lehet hogy az még gyorsabban reagál. B)

Nekem sem reagál azonnal gázadásra, sőt, ha benyomom erősebben, akkor olyan, mintha óvatosan lassan nyomnám jobban a pedált, miközben meg csak jobban benyomtam és tartom egy helyzetben.

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem reagál azonnal gázadásra, sőt, ha benyomom erősebben, akkor olyan, mintha óvatosan lassan nyomnám jobban a pedált, miközben meg csak jobban benyomtam és tartom egy helyzetben.

Gondolom a motornak is van valamekkora tehetetlenségge, nem tud azonnal felpörögni gázadásra.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a kedves kicsi Astrám (C14NZ '93) pl 2esben ha egy adott fordulatról hirtelen akarok felgyorsítani, akkor előbb gondolkodik aztán egyszer csak elindul mint a golyó...ha 1estől kezdve huzatom akkor semmi ilyen gondom nincs, meg ha lassan akarok gyorsitani akkor sem...csak hirtelen gázadásra... Mi lehet a gondja?

Köszi előre is!

Az injektorfejed "hugyozik",nem porlaszt már szépen és emiatt lehet.

Beadja az adagot,csak mivel nem porlasztja szépen,így idő kell míg az eljut a megfelelő helyre.

C12NZ-nél találkoztunk ilyennel,jól látható ha gázadáskor megnézed az injektorfejet,ahogy beporlaszt.

Mi cseréltük egy újabb bontottra és jó lett.

Mi---->értsd---->K.O.M.A. szerelő csapata B)

Link to comment
Megosztás:

próbálom idézni : "beindítod és mehetsz is, ha valami van jössz"B) Korrekt szerelő nagyon ...rendszeresen hozzá visszük a kocsikat (apuét meg az enyémet is) ha valamit cserélni kell vagy valami sosem mondtuk azt hogy valami gagyit tegyen bele...mert mesélte sokan vannak ugy hogy csilli villi kocsi kell de az "anyagot" sajnálják belöle...

Jó én ezt nem várom el hogy ingyen csinálja...de bármi van öt hivom igy megteszi ha csak apró dologról van szó.

Link to comment
Megosztás:

próbálom idézni : "beindítod és mehetsz is, ha valami van jössz";) Korrekt szerelő nagyon ...rendszeresen hozzá visszük a kocsikat (apuét meg az enyémet is) ha valamit cserélni kell vagy valami sosem mondtuk azt hogy valami gagyit tegyen bele...mert mesélte sokan vannak ugy hogy csilli villi kocsi kell de az "anyagot" sajnálják belöle...

Jó én ezt nem várom el hogy ingyen csinálja...de bármi van öt hivom igy megteszi ha csak apró dologról van szó.

Pénteken elhozhatnád megmutatani. B) :blush:

A Pezo-ban lesz a tali.

Link to comment
Megosztás:

próbálom idézni : "beindítod és mehetsz is, ha valami van jössz"B) Korrekt szerelő nagyon ...rendszeresen hozzá visszük a kocsikat (apuét meg az enyémet is) ha valamit cserélni kell vagy valami sosem mondtuk azt hogy valami gagyit tegyen bele...mert mesélte sokan vannak ugy hogy csilli villi kocsi kell de az "anyagot" sajnálják belöle...

Jó én ezt nem várom el hogy ingyen csinálja...de bármi van öt hivom igy megteszi ha csak apró dologról van szó.

Hát remélem ennyi volt, azért ha esetleg adódik valami majd írd be. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.