Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Sziasztok

Lenne ezer kérdésem!

1. Kihúztam a nívó pálcát, és fehér habos volt a felső része, de lent nem. Ez pára kicsapódás, vagy elment a hengerfej tömítésem, hogyan tudom leellenőrizni, hogy tényleg víz van e az olajban?

2. Termosztátot kell cserélnem, ezért vezérmű csomagot is cserélnék, a vezérmű szíj cseréhez le kell szednem az ékszíj tárcát a főtengelyről?

3. Gondolom, hogy nem ártana egy nyomatékkulcsot sem vennem, mire figyeljek, mik a paraméterek egy ilyen kulcsnál, mennyivel kell meghúzni a hengerfej csavarjait? A vezérmű szíjnál 10Nm-t olvastam, ha jól emlékszem.

4. Kellene nekem egy használható krova készlet is, mert a 4000Ft-os nem alkalmas ide, miaz a márka, ami a belépő szint , nem vagyok autószerelő, nem kell a méregdrága profi cucc, de azért a csúszószárat ne tudjam már elhajlítani kézzel!?

Link to comment
Megosztás:

Rövidesen foglak, kelleni fognak nemsokára a C20XE-hez a féltengelyek is. Most még megfelelő fékrásegítőre és főfékhengerre vadászok, de még nem találtam. A hátsó tárcsás hidam az kész van, megrendeltem előre is a tárcsákat meg a betétet, fékcsöveket, az elvileg délutánra itt is lesz, aztán indulhat a projekt, na megyek is ki a műhelybe azt csinálom is addig amit lehet, meg lövök pár képet is a projektről.

Link to comment
Megosztás:

Rövidesen foglak, kelleni fognak nemsokára a C20XE-hez a féltengelyek is. Most még megfelelő fékrásegítőre és főfékhengerre vadászok, de még nem találtam. A hátsó tárcsás hidam az kész van, megrendeltem előre is a tárcsákat meg a betétet, fékcsöveket, az elvileg délutánra itt is lesz, aztán indulhat a projekt, na megyek is ki a műhelybe azt csinálom is addig amit lehet, meg lövök pár képet is a projektről.

Nekem van megfelelő főfékhengerem és rásegítőm, átalakítva A Corsához, de nagyon nem olcsó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.