Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Sziaa!

Köszönöm a tippet, és tanácsot! : ))

Sikerült kicserélni, reggel elugrottam egy bontóba, még 1-2 hete láttam ott egy piros A Corsát(face lift-es),szerencsére még megvolt.

5ezer ért oda adták a tengelyt, ami jó állapotban van, nem lóg, nem kotyog, a gumikat nemrég cserélhették, még fényesek rajta a GM bilincsek.

Itthon kicseréltem, most minden f@sza! : )

Reggel még megnéztem a másik tengelyt, ott mindent rendben találtam, a gumik is egyben vannak.

Viszont a tönkre ment tengelyen már egy hónapja elvoltak szakadva a harangok..mindig csak halogattam hogy majd kicserélem...kicseréltem. hát most ki is kellet.

Érdekes, a bontóban lévő Corsa meg karburátoros volt..pedig már A2 karosszériás volt, 90után csináltak még karbis Corsákat?

Link to comment
Megosztás:

Sziaa!

Köszönöm a tippet, és tanácsot! : ))

Sikerült kicserélni, reggel elugrottam egy bontóba, még 1-2 hete láttam ott egy piros A Corsát(face lift-es),szerencsére még megvolt.

5ezer ért oda adták a tengelyt, ami jó állapotban van, nem lóg, nem kotyog, a gumikat nemrég cserélhették, még fényesek rajta a GM bilincsek.

Itthon kicseréltem, most minden f@sza! : )

Reggel még megnéztem a másik tengelyt, ott mindent rendben találtam, a gumik is egyben vannak.

Viszont a tönkre ment tengelyen már egy hónapja elvoltak szakadva a harangok..mindig csak halogattam hogy majd kicserélem...kicseréltem. hát most ki is kellet.

Érdekes, a bontóban lévő Corsa meg karburátoros volt..pedig már A2 karosszériás volt, 90után csináltak még karbis Corsákat?

Ja ez Demónak ment: ))))

Link to comment
Megosztás:

Sziaa!

Köszönöm a tippet, és tanácsot! : ))

Érdekes, a bontóban lévő Corsa meg karburátoros volt..pedig már A2 karosszériás volt, 90után csináltak még karbis Corsákat?

Igazán nincs mit :)

Ha szakadt a gumiharang, egyből cserélni kell, különben ez lesz a vége :)

Ha jól tudom, akkor kislámpásban már csak az 1.0 OHV volt karbis, de simán tévedhetek.

Link to comment
Megosztás:

Bizony! Itt a jó idő az ilyeneket rendberakni. :)

Azon vagyok:))

Karosszéria téma, kérdés. Az első tornyaim mondjuk ki ementálik. Tudomásom szerint volt anno erre javító elem. Illetve mekkora kokányság lenne, ha az 5-ajtós donor autómból vágatnám ki és rakatnám át?

Link to comment
Megosztás:

Azon vagyok:))

Karosszéria téma, kérdés. Az első tornyaim mondjuk ki ementálik. Tudomásom szerint volt anno erre javító elem. Illetve mekkora kokányság lenne, ha az 5-ajtós donor autómból vágatnám ki és rakatnám át?

Szerintem "csak" jó lakatos kérdése. Biztos, hogy meg lehetne szépen és jól oldani az átrakást.

Meg akkor már egy bölcsőt is lehetne alá faragni, hogy bírja a power-t! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Karosszéria téma, kérdés. Az első tornyaim mondjuk ki ementálik. Tudomásom szerint volt anno erre javító elem. Illetve mekkora kokányság lenne, ha az 5-ajtós donor autómból vágatnám ki és rakatnám át?

Szegény.. :)

Szerintem is jó lakatossal megoldható szépen és sztem ez a reális ötlet, mint ráheggeszteni akármit.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon olcsón adod, anno a tombolaautó ennél többért ment el, pedig abban sem digit műszerfal, sem 5-ös váltó nem volt, és csak egy hónap volt hátra a műszakijából.

Azt nem kellett lakatolni. Télen szépen átjött a probléma, szóval projekt a gép. Műszaki az van, de a motorteret javítani kell. A baj az, hogy az astrámra is gurulnak a forintok, a lakáshitelt nem is számolom. Így, együtt sok, eddig bírtam.

Hemi!

A toronymerevítőt külön nem adod el? :goofy:

1hónapig megprobálom így eladni. Aztán szétbontjuk, ígérem neked szólok :)

Link to comment
Megosztás:

Azt nem kellett lakatolni.

De, sajnos kellett. Én még a tél előtt adtam el, november elején, de a két ajtó és a jobb hátsó sárvédő már akkor is csereérett volt, és akkor még nem tudom hogy a tél milyen hatással volt rá (jobb biztos nem lett). És sztem én is olcsón adtam, mert pár hét alatt elment...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.