Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Köszönöm a gratulákat, igazán jólesik a meggyötört lelkemnek!. :oops: :oops: :oops:

Redi!Azért piros, mert nem GSÍ.Az Uhué pedig azért, mert az! :lol:

Amúgy tényfeltártunk az Opelboltos emberrel, mivel az álltala adott gyári kézifékkötél is hosszú.Helyesebben u.a. mint amit máshol vettünk.Sajnos kifogytam az 5letekből, ami ez után jönne, kimerítené a suszterolás fogalmát, ezért máshol kell keresni a hibát.A Boltos ember említette, hogy ha az adott évjárattól függetlenül más a híd ami a kicsikocsi alatt van, már akkor sem jó az adott évjárathoz a hozzárendelt kézifékkötél.Ennek a kis gépnek pedig erősen ütve volt a jobb hátulja, és szvsz egy régebbi darab hídját tehették alá, ezért valszeg a 82-86-ig kézifékkötél lesz a nyerő.

Egyáltalán szemre lehet látni a hidak közti különbséget?Vagy megint csak századokban értendő ez a dolog??

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

vettem én a corsámhoz balos-jobbos első sárvédőt...91-es évjáratút

de sajna nem megfelelőt kaptam....

a kislámpásat kaptam amit 83-tól 91-ig gyártottak

nekem már a nagyobb lámpas corsám van

tehát nem jó rá

ha valakit érdekel akkor szivesen átadom...13000 volt a kettő

le is van már belülről alvázvédőzve

ha érdekel valakit 06 30 8518347

vagy :korimm@freemail.hu

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

vettem én a corsámhoz balos-jobbos első sárvédőt...91-es évjáratút

de sajna nem megfelelőt kaptam....

a kislámpásat kaptam amit 83-tól 91-ig gyártottak

nekem már a nagyobb lámpas corsám van

tehát nem jó rá

ha valakit érdekel akkor szivesen átadom...13000 volt a kettő

le is van már belülről alvázvédőzve

ha érdekel valakit 06 30 8518347

vagy :korimm@freemail.hu

Helló !

Kérlek legközelebb figyel oda kicsit, hogy mely témakörökbe írod be a hirdetésedet, mert olyan helyre, ahova nem illeszkedik bevésted, viszont az eladó Corsa alkatrészekbe pedig pont nem - bemásolta oda -.

Köszi :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megint itt vagyok! Anyagiak hiányában lassan alakul a felni projekt :lol:

Tudtok-e valami tutti adagolóst, aki esetleg még tenne is rá pár lovat amellett hogy rendesen beállítja???

Továbbá a GSI rugók és telók mennyivel ültetnek a gyárihoz képest? Illetve mennyire érdemes, normális városi hajtás mellett ültetni?

Üdv.:

Dömy

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

nagyon szép lett a kis piros corsa!! :lol:

látom bekerült a szép ajtókárpit is!jövő héten lehet megjön a következő corsam,immáron a harmadik:)

a kis piros már kitakarodik teljesen az udvarból.... majd rakok fel a szlétburításról képeket :)

sajnos nemnagyon van netem,vaygis mondhatni hogy nincs,mert a szerelők nemtalálnak ki....mostis unokatesómtól írok...

az ültetés témától énis félek,mert 60/40mm-es lesz az enyém,ha bekerül.

Nagyon kezditek meghozni a kedvem,hogy megcsináltassam a kis corsit énis.... :(

kerekeket is kinéztem rá,csak elkéne előbb adni az enyéámket,találtam szép RH artec peremes 15-ös felniket...rápróbáltuk,és nagyon szépen áll rajta,csak kikell szélesíteni sárvédőt,mert nemakar elférni...ezen mondjuk meglepődtem,mert nem az et szám miatt nemfér el,mert belül is majdnem eléri a doblemezt,kívül meg el is éri a sárvédőt...ez pedig azér szomorít főleg,mert szélesítésre nemnagyon láttam szép megoldásokat A corsa-n.

amúgy ha lengéscsillapító kell warwolf ,akkor akár a balcsira tudok neekd vinni 2éves monrót,mert arrafele járok is gyakran mostanság.

ja és holnap lesz szülinapom,rendezzetek gyűjtést nekem az új kerékgarnitúrámra!!! :D :D :D

Na üdv mindenkinek és kellemes nyaralást és autóépítést,nethiányban nemtudom mikpr tudok legközelebb írni (remélem mihamarabb!)

Python

Link to comment
Megosztás:

"Továbbá a GSI rugók és telók mennyivel ültetnek a gyárihoz képest? Illetve mennyire érdemes, normális városi hajtás mellett ültetni? "

nekem pár hónapja lett kicserélve a gsi-mben a gyári rugó (60/40)ültetőrugóra.

nagyon leült az eleje:D .a hátulja nem annyira.....

ha kell a gsi rugóm szivesen megvállok tőle ...

hát elég fapados lett...de nekem megfelel...kerülni kell a kátyukat :lol: :)

" kikell szélesíteni sárvédőt,mert nemakar elférni...ezen mondjuk meglepődtem,mert nem az et szám miatt nemfér el,mert belül is majdnem eléri a doblemezt,kívül meg el is éri a sárvédőt...ez pedig azér szomorít főleg,mert szélesítésre nemnagyon láttam szép megoldásokat A corsa-n. "

sárvédószélesitést meg a német corsás oldalakon találhatsz...

NEKEM RH CUP FELNIM VAN ELŐL 7×14 HÁTUL 8×14-ES

most lett kiszélesítve a hátsó sárvédő hogy beférjenek a kerekek :( :D :D

ja még valami.....

RH ARTEC felni nincs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

van RH.....és van ARTEC....a kettő ég és föld...

az RH minőségi felni... :D az ARTEC meg egy koppintás csak... :? :?

minden jót...

Link to comment
Megosztás:

"Továbbá a GSI rugók és telók mennyivel ültetnek a gyárihoz képest? Illetve mennyire érdemes, normális városi hajtás mellett ültetni? "

nekem pár hónapja lett kicserélve a gsi-mben a gyári rugó (60/40)ültetőrugóra.

nagyon leült az eleje:D .a hátulja nem annyira.....

ha kell a gsi rugóm szivesen megvállok tőle ...

hát elég fapados lett...de nekem megfelel...kerülni kell a kátyukat :lol: :)

Eddig rendben :( De még mindig X-akta hogy ha beteszem a GSI rugót, mennyit fog ülni a motyó :D PM-ben vagy mailban dobhatsz egy árat...

Link to comment
Megosztás:

Eddig rendben :( De még mindig X-akta hogy ha beteszem a GSI rugót, mennyit fog ülni a motyó :D PM-ben vagy mailban dobhatsz egy árat...

-----------

na ezt pontosan nem tudom hogy mennyit ültet

de nyilván mivel sport futómü van gyárilag a gsiben..lejjebb lesz mit a sima corsa :lol: :) árat küldöm minnyá mailba

Ollrájt :D Csak azért, mert egy dízelt bűn karterig ültetni :D Nameg a mindennapokra kellene ;) Ahogy saccolgatom, elbírná a 75/45-öt... ;):D:D

Link to comment
Megosztás:

Csak közbevetőleg jegyzem meg.. :smt018 az én G Astrám ha nem vagyok elég finom képes odakoppintani az első lököst a garázsba lefelé menet! :roll: :roll:

Szóval mélygarázs esetén én nem ajánlanék ültetést, vagy nagyon lankás lejárónak kell annak lenni amin le lehet menni!!

Persze ha nincs mélygarázs az más.... :oops: 8)

..én nem ültetek... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén sikerült végre kijutnom az autópályára és letesztelni a gépet...

A tanulság,hogy a 200km/h-ás óra kevés :lol: :) :(

az autó meglepően stabil volt , ugyhogy digitóra be sproba ujra.

Ekkora sebességnél mennyire stabil a gép? Milyen futómű és fékátalakítások vannak rajta?

Link to comment
Megosztás:

hi!

az tuti hogy a felni rh,és nekem úgyrémlik azon belül artec,már csak azért is,mert neten is rákerestem,és megtaláltam ilyen fedőnév alatt,méghozzá az rh oldalán,ha jól emlékszem,de vagy 1 hónapja néztem,úh nememlékzsem,de a kedvedért megnézem majd mégeccer :lol:

a 14-eseket nem adod el?

a gsi rugók még mostse tudom,hogy mennyit ültetnek,de lehet,hogy nekem lesz komplett eladó futóművem elől koni,hátul fk gátlókkal,és előre választható 40 vagy 60mm-es rugókkal,mert van mindegyik :D

nemtudom ,hogy megváljak e tőle,és nemis tudom,mennyit érhet :)

ajánlatok? :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.