Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Légkondicionáló rendszer (klíma) és fűtőrendszer


Qpack

Recommended Posts

Sziasztok!

Van egy 2005-ös merivám s a bajom az mint itt többektől is olvastam már, hogy kikapcsolás után a már említett büdös árad kifelé.

Napokban volt már használva klímatisztító "gránát" és a szűrő is cserélve volt de sajnos a szag még most is fenn áll.

Olvastam, hogy esetleg ahol lecsapódik a kondenzvíz ott sem ártana némi takarítás ?! :D

Ennél a típusnál jártas valaki, hogy még is merre lehet megtalálni?

Illetve még mik azok a turpisságok melyek elkövetése után biztosan eltűnik ez a bűz?

Köszönöm a segítségeteket előre is! :D

próbálkoz mégegyszer :)

és ugye szűrő nélkül csináltad ??

Link to comment
Megosztás:

próbálkoz mégegyszer :)

és ugye szűrő nélkül csináltad ??

Szervizbe vittem, ott lett csináltatva de ahogy elnéztem a motorteret ki sem nyitották ergo nem szedték ki a szűrőt!! :D

Berakta a gránátot járatta kijött vel vissza adta 2000 HUF aztán asszonta, hogy ha még mindig érezni a szagot akkor vigyem vissza mert valahol ereszt a gáz.

Nah már most ha eresztene a gáz akkor már rég nem lenne benne hiszen ez a jelenség nem most ütötte fel a fejét..

Szóval ezért bíznék egy olyanban hogy mondjuk és saját magam inkább megcsinálom azt, hogy ahol kijön a kondenzvíz mondjuk ott megtakarítani illetve nem tudom melyik lenne hatásosabb, az a "gránátos" féle baktérium ölős tisztító vagy a habos?

:D

Link to comment
Megosztás:

Szervizbe vittem, ott lett csináltatva de ahogy elnéztem a motorteret ki sem nyitották ergo nem szedték ki a szűrőt!! :D

Berakta a gránátot járatta kijött vel vissza adta 2000 HUF aztán asszonta, hogy ha még mindig érezni a szagot akkor vigyem vissza mert valahol ereszt a gáz.

Nah már most ha eresztene a gáz akkor már rég nem lenne benne hiszen ez a jelenség nem most ütötte fel a fejét..

Szóval ezért bíznék egy olyanban hogy mondjuk és saját magam inkább megcsinálom azt, hogy ahol kijön a kondenzvíz mondjuk ott megtakarítani illetve nem tudom melyik lenne hatásosabb, az a "gránátos" féle baktérium ölős tisztító vagy a habos?

:)

A pollenszűrőre gondolt uhuhu szerintem,az meg ugye bent van,de hát

akkor ezek szerint azt sem vették ki.

Komoly! :D

Link to comment
Megosztás:

A pollenszűrőre gondolt uhuhu szerintem,az meg ugye bent van,de hát

akkor ezek szerint azt sem vették ki.

Komoly! :D

írt a klímásba uhuhu ? :D :D

másrészt szerintem a gránátos megoldás a jobb ha az ember otthon csinálja...

a hab az csúnya dolgot tud csinálni ha befolyik pl a biztosíték táblára...

Link to comment
Megosztás:

A pollenszűrőre gondolt uhuhu szerintem,az meg ugye bent van,de hát

akkor ezek szerint azt sem vették ki.

Komoly! :D

Tudom, hogy arra gondolt :D viszont premier lehetett látni, hogy mit csinálnak a kocsival és csak berakta azt a dezodort :P ment közben a klíma és kész..

Amúgy még előtte megkérdezte, hogy volt-e cserélve a szűrő..

Aztán ennyi. :D

Viszont most ezzel szemezek: Klikk

Link to comment
Megosztás:

Én 2x használtam a patronosat, hát csoda nem lett a vége.

Vettem olyat amit be kell dugni a járatokba, és úgy befújni, az valamivel jobb... kiszedtem a pollenszűrőt, s úgy fújtam be a hőcserélőre.... Megint meg kellene csinálnom, majd ha lesz időm. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 2005-ös merivám s a bajom az mint itt többektől is olvastam már, hogy kikapcsolás után a már említett büdös árad kifelé.

Napokban volt már használva klímatisztító "gránát" és a szűrő is cserélve volt de sajnos a szag még most is fenn áll.

Olvastam, hogy esetleg ahol lecsapódik a kondenzvíz ott sem ártana némi takarítás ?! :D

Ennél a típusnál jártas valaki, hogy még is merre lehet megtalálni?

Illetve még mik azok a turpisságok melyek elkövetése után biztosan eltűnik ez a bűz?

Köszönöm a segítségeteket előre is! :D

Szia!

Nézd át alaposan a motorteret,hátha egy vakondok fekszik hanyatt megdögölve bent,úgy mint nálam. :D

K_p302_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nézd át alaposan a motorteret,hátha egy vakondok fekszik hanyatt megdögölve bent,úgy mint nálam. :D

K_p302_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Velem 2 éve fordult elő nálam egy veréb szorult be a a klíma venti házába nem tom hogy sikerült neki :D De folyamatosan kiküldte a biztit mikor klímázni akartam. Még jó hogy nem a meleg motorra nem tudott indulni mert akkor lehet meg is forrt volna.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Klímaszakértőt kérdeznék. Ugyan visszaolvastam ebben a témában, de még most sem látom világosan :D. A mai 30 fokban is csak kis fokozaton megy mind a 2 venti (klíma+ hűtő). A klímahűtő tapintásra kézmelegnél melegebb volt, a hőfokmérő 90 alatt egy hajszálnyit. (tudom az nem pontos). Tehát ennél még magasabb külső hőmérséklet kell ahhoz, hogy a klíma nagyobb terhelést kapjon, tovább nőjön a nyomás és magasabb fordulaton menjen a venti? Ha túlmelegedne a rendszer, akkor simán kikapcsolja a komprit? Vagy lehet belőle nagyobb zűr? :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Klímaszakértőt kérdeznék. Ugyan visszaolvastam ebben a témában, de még most sem látom világosan :D. A mai 30 fokban is csak kis fokozaton megy mind a 2 venti (klíma+ hűtő). A klímahűtő tapintásra kéz melegnél melegebb volt, a hőfokmérő 90 alatt egy hajszálnyit. (tudom az nem pontos). Tehát ennél még magasabb külső hőmérséklet kell ahhoz, hogy a klíma nagyobb terhelést kapjon, tovább nőjön a nyomás és magasabb fordulaton menjen a venti? Ha túlmelegedne a rendszer, akkor simán kikapcsolja a komprit? Vagy lehet belőle nagyobb zűr? :D

Ha feltekered 4 es re a ventit az utastérbe ebbe a 30 fokba egyből felpörög a klíma venti a motor marad alapon. Ha mégsem pörög fel akkor lehet hogy már kevés a gáz. Nekem is olyan volt mikor kevés volt benne. Ha túlmelegszik akkor kiveszi az elektronika a komprit. De ettől nagyon messze vagy mert a ventik már full gázon kell menniük, miután ha tovább melegszik (azaz tágul a gáz) felső nyomásra kiveszi a nyomáskapcsoló a komprit.

Link to comment
Megosztás:

Ha feltekered 4 es re a ventit az utastérbe ebbe a 30 fokba egyből felpörög a klíma venti a motor marad alapon. Ha mégsem pörög fel akkor lehet hogy már kevés a gáz. Nekem is olyan volt mikor kevés volt benne. Ha túlmelegszik akkor kiveszi az elektronika a komprit. De ettől nagyon messze vagy mert a ventik már full gázon kell menniük, miután ha tovább melegszik (azaz tágul a gáz) felső nyomásra kiveszi a nyomáskapcsoló a komprit.

Márciusban lett klímahűtő cserélve,feltöltve. Nemrég mértem, 6fokos levegőt fúj. Abban bízom,hogy a nyomáskapcsoló és többi része is jól működik. Köszi, azért megnyugtattál. :D

Link to comment
Megosztás:

Márciusban lett klímahűtő cserélve,feltöltve. Nemrég mértem, 6fokos levegőt fúj. Abban bízom,hogy a nyomáskapcsoló és többi része is jól működik. Köszi, azért megnyugtattál. :D

Milyen klimahűtőt szereltettél?

Nekem is aktuális klímahűtő csere, és valami olyat szereltetnék, ami nem annyira puhatestű, hanem inkább a gyárihoz hasonló.

Link to comment
Megosztás:

Milyen klimahűtőt szereltettél?

Nekem is aktuális klímahűtő csere, és valami olyat szereltetnék, ami nem annyira puhatestű, hanem inkább a gyárihoz hasonló.

A klímás hozta hozzá. A nevét nem kérdeztem, csak az árát. 22 volt. A gyárira nem is hasonlít. Azt mondta nekik bevált, remélem a tulajoknak is. :D

Link to comment
Megosztás:

A klímás hozta hozzá. A nevét nem kérdeztem, csak az árát. 22 volt. A gyárira nem is hasonlít. Azt mondta nekik bevált, remélem a tulajoknak is. :D

A gyári klimahűtőm alja szétrohadt, 2-3 sor leszakadt róla, de a közepén (is) lyukadt ki. Az új vízhűtőm Deus, ami "neérjhozzá" keménységű, és azért gondoltam, hogy jó lenne ha a klímahűtő lenne keményebb legény, hogy megvédje (és magát is).

Link to comment
Megosztás:

A gyári klimahűtőm alja szétrohadt, 2-3 sor leszakadt róla, de a közepén (is) lyukadt ki. Az új vízhűtőm Deus, ami "neérjhozzá" keménységű, és azért gondoltam, hogy jó lenne ha a klímahűtő lenne keményebb legény, hogy megvédje (és magát is).

Tennék fel róla képet, de ennek a tudásnak híján vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nekem annyi kérdésem lenne hogy, aki tud mondjon már legyen kedves egy jó és olcsó KLÍMA SZERVÍZT Nyíregyházán vagy a közelbe.

hali

FORGÁCS autószervíz Nyírtura

én oda vittem

BOSCH szeríz

cserélték a szárító szűrőmet és a belső hőcserélőt

az alkatrészt én rendeztem

ki kellett venni a műszerfalat is

nagyon jól megcsinálták

70/3128669 Forgács András

ennyit tudtam segíteni

ja mondd hogy a Kállói Tüzépes gyerek küldött :D

Link to comment
Megosztás:

hali

FORGÁCS autószervíz Nyírtura

én oda vittem

BOSCH szeríz

cserélték a szárító szűrőmet és a belső hőcserélőt

az alkatrészt én rendeztem

ki kellett venni a műszerfalat is

nagyon jól megcsinálták

70/3128669 Forgács András

ennyit tudtam segíteni

ja mondd hogy a Kállói Tüzépes gyerek küldött :D

Mindezt mennyiért??????

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Ha tud valaki segíteni ne tartsa vissza.

Klímázásnál a kondenzvíz befolyik az utastérbe, kanyarodásnál hallatszik hogy löttyen és néha még a lábam is kap belőle. Megpróbáltam dróttal tisztítani a lefolyó csövet de tiszta volt és csöpög is rendesen. Ami még aggasztó hogy a pollenszűrő alsó része is nedves. Miért nem tud távozni az összes víz?

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Volna egy kérdésem. Valaki meg tudja mondani, hogy g astra milyen típusú hűtőközeget használ?!

A klasszikus R134A-t?

Illetve hogy abból hány gramm kell belerakni(z18xe)

Üdv:

SZP

Igen.R134A. Az 1.6-hoz 700gr. kell. A motortérben lenni kellene egy adattáblának, azon rajta van. Te otthon töltöd, vagy a klímás kérdezi? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.