Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikus gondok


Jocek MV6

Recommended Posts

Ezen már csak a dél-román határ mentén tudnak segíteni.

Áhh, már megoldottam. Tibi a garázssorról (jó srác nagyon), megnézte. És aztatt montta nekem, hogy túl sok benne a víz. Merhogy nézzem meg őt! Sose iszik vizet, és milyen egészséges. Bezzeg az anyukája. Az csak vizet iszik, és mindennap jár is a dokihoz. Igaz hogy szegény mama már vagy 80 éves...

Meg azt is monta, hogy fölösleges is bele a víz, hiszen az ő Trabantjában sincs.

Úgyhogy a javaslatára leengedtünk belőle egy 2-3 liternyi vizet.

És jó lett, most nem füstöl semmi!

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Aha köszi ez igazán építő jellegű volt.

Lehet hogy ti a szerelőnél ecsetelitek a hasonló gondjaitokat és ez a fórum csak a humor kedvéért van. Ez nem baj csak írjátok ki valahová mert akkor nem kérdezek ilyen bonyolult dolgokat max viccet olvasni nézek föl.

Még egyszer köszönöm a segítségeteket.

Sziasztok....

Link to comment
Megosztás:

Aha köszi ez igazán építő jellegű volt.

Lehet hogy ti a szerelőnél ecsetelitek a hasonló gondjaitokat és ez a fórum csak a humor kedvéért van. Ez nem baj csak írjátok ki valahová mert akkor nem kérdezek ilyen bonyolult dolgokat max viccet olvasni nézek föl.

Még egyszer köszönöm a segítségeteket.

Sziasztok....

Nem kell mindjárt megsértődni.

Ha elolvastad az összes hozzászólást, akkor láthattad, hogy kori megoldotta a rejtélyes dolgot.

90% az esélye, hogy le van tekerve a fényerőszabályzó.

A ködlámpa kapcsoló meg elhalálozott.

Remélem, hogy nem ilyesztettünk el végleg.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell mindjárt megsértődni.

Ha elolvastad az összes hozzászólást, akkor láthattad, hogy kori megoldotta a rejtélyes dolgot.

90% az esélye, hogy le van tekerve a fényerőszabályzó.

A ködlámpa kapcsoló meg elhalálozott.

Remélem, hogy nem ilyesztettünk el végleg.

Na igen,minden magát igazi omega tulajnak valló embernek legalább egy garnitúra tartalék kapcsolója van otthon......

Link to comment
Megosztás:

sziasztok. ujjdonsült B Omega tulaj vagyok!

a műszerfelamal van gondom méghozzá az hogy egy izzó sem világít rajta kivéve a kijelzőt de az is elhalvánsodik ha világítást kapcsolok. a műszerfel sötét de kiégve nincsen egy izzó sem. átnéztem a biztiket a kormáns alatt valamint az aksi mellett is. ezek mind jók valamint a hátsó ködlámpa sem működi /az első igen/ valamint annak a visszajelzője sem megy.

Mit mondtok hol keressek még biztit vagy esetleg a világítás kapcsolónak van baja vagy....? előre is köszönöm az építő jellegű tanácsokat. sziasztok

Tényleg nem akarlak piszkálni, de vilanyszerelő létedre, hogy írhattál ilyet?

Link to comment
Megosztás:

Gyertyák fedelét leveszed,csatlakozót lehúzod.Ha jól emlékszem a vezérlés felső fedelét is le kell szedni,mert onnan kell a rögzítőcsavart kivenni,de lehet elég csak fellazítani,mert a csavarra csúszik rá egy villás rögzítéssel.

És igen!!! Valóbvan így kellett csinálni! Kicseréltem és láss csodát helyreállt az élet:-) Pont előtte kellett cserélni ac-t és úgy tűnik az is sokat segített. Megy, mint az állat!!! :-D Valaki tudja, hogy mennyinél váltja el a 4-et sportba? Még nem sikerült leforgatnom..:-(

Link to comment
Megosztás:

Gyertyák fedelét leveszed,csatlakozót lehúzod.Ha jól emlékszem a vezérlés felső fedelét is le kell szedni,mert onnan kell a rögzítőcsavart kivenni,de lehet elég csak fellazítani,mert a csavarra csúszik rá egy villás rögzítéssel.

Nagyon köszönöm a segítségeteket! .-)

Link to comment
Megosztás:

Hát mióta ugye van közös ló a szusi kopel vonalon, az ilyen cuccok előferdülhetnek... Vszínű Buick vonalon is találhatnék ilyent :lol:

Meg GM-től független más gyártóknál is. Ebben a Lamborghiniben például a tükörállító kapcsoló ismerős nagyon (a középkonzol bal szélén, a váltókar és a könyöklő között) más Opelekből, bár azt nem tudom hogy pont az Omegában ilyen van-e.

Link to comment
Megosztás:

Meg GM-től független más gyártóknál is. Ebben a Lamborghiniben például a tükörállító kapcsoló ismerős nagyon (a középkonzol bal szélén, a váltókar és a könyöklő között) más Opelekből, bár azt nem tudom hogy pont az Omegában ilyen van-e.

A 94 as Rekordban és a 93 as A Omegában 110% hogy ilyen van :lol:

Ez nem egy replika? :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.