Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

nem mondod!!!

:D:)

Más egy vectrát átépíteni és egy omegát szét szedni..:lol::):lol::):lol::):D

Hát hiányzott kettő vákuumcső, viszont csak egyet találtam meg. Most akkor a forgó kapcsolóra megy 2 szürke, egy barna és egy fehér középre. De egy még mindig hibádzik! Viszont a világítás se égett. Annak van külön biztije, vagy ott nem kap valahol delejt? Már csak holnap állok neki túrni, talán meg is láthatom a megoldást!

THNX

Link to comment
Megosztás:

Elvileg 4 vákumcső megy rá: kék, sárga, zöld, barna. Nem lehet, hogy az égőid vannak kiégve?

végüli az sincs kizárva, de egyik pillanatról a másikra aludt el az össze, és csak a tekerőknél, alatta, a gomboknál meg a műszerfalon ott ok!

Kössz az infót!

Link to comment
Megosztás:

Van komoly érdeklődő a szekérre?! Ha nem OFF nagyon....

Még komolytalan se :lol:

Egy figura eljött megnézni aztán annyi.Megunom,aztán előveszem a nagyflexet.

Emailen érdeklődött valami bohóc,de akinek egy telefonhivásra nincs pénze,nem tartom komoly érdeklődőnek :D

Link to comment
Megosztás:

Még komolytalan se :lol:

Egy figura eljött megnézni aztán annyi.Megunom,aztán előveszem a nagyflexet.

Emailen érdeklődött valami bohóc,de akinek egy telefonhivásra nincs pénze,nem tartom komoly érdeklődőnek :D

Flexet ne!!!! :lol: :lol: :D

Hmmm. Mindenki a kisköbcentis, idősebb autókat keresi mostanság sajna...

Még sosem volt szerencsém 3000 24v sor6-hoz, de eccer lesz...

Link to comment
Megosztás:

Nekem volt. De nem merem leírni, hogy az MV6 elbújhat mögötte, mert a V6-osok megköveznek...

Oszt mé.. a tény az tény.. a jó öreg mozdonymoci... az mozdonymoci... Hidd el, ha lenne 5,7 V8 vagy adjaisten egy lotus moci "lefekvőben", de még egy 4 ezres sorhattal is kiegyeznék.. szal ugrana bele.. dehát szegáény lett az eklézsia.. remélem csak átmenetileg :D

Link to comment
Megosztás:

Oszt mé.. a tény az tény.. a jó öreg mozdonymoci... az mozdonymoci... Hidd el, ha lenne 5,7 V8 vagy adjaisten egy lotus moci "lefekvőben", de még egy 4 ezres sorhattal is kiegyeznék.. szal ugrana bele.. dehát szegáény lett az eklézsia.. remélem csak átmenetileg :D

Megnéztem, hivatalosan manuál váltóval 1 mp, automatával 1,5 mp a különbség 0-100 km/h-ra való gyorsulásnál a sor6 A Omega javára. És akkor más előnyét nem is néztük. Gondolom a motor is eccerrűbb, igénytelenebb (jó értelemben), meg könnyebben szerelhető a jobb hozzáférhetőség miatt...

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem, hivatalosan manuál váltóval 1 mp, automatával 1,5 mp a különbség 0-100 km/h-ra való gyorsulásnál a sor6 A Omega javára. És akkor más előnyét nem is néztük. Gondolom a motor is eccerrűbb, igénytelenebb (jó értelemben), meg könnyebben szerelhető a jobb hozzáférhetőség miatt...

A láncvezérlés a nagy előnye.A hozzáférhetőség nincs eltúlozva,a leghátsó gyertyát egy élmény kiszedni.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok! segitséget kérnék olyen ügyben h az automhoz '96 2.5 td elektromos adagolo fej kellene GM száma:0460406994 a nyomoelemet kicseréltük benne ezért kell csak a HDK. a multkor volt a vaterán de már nem találom. és hát csak most jutottunk eredményre mi a konkrét baj. ha valaki tud légyszi jelezzen! előre is kösz!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok! segitséget kérnék olyen ügyben h az automhoz '96 2.5 td elektromos adagolo fej kellene GM száma:0460406994 a nyomoelemet kicseréltük benne ezért kell csak a HDK. a multkor volt a vaterán de már nem találom. és hát csak most jutottunk eredményre mi a konkrét baj. ha valaki tud légyszi jelezzen! előre is kösz!

Most adtam el. És pont a vaterán. 525-ös bömbihez vitte a srác. Nem szólt vissza, valszeg jó lett neki...

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek. December óta vagyok büszke tulajdonosa egy Omega B-nek. Ez a harmadik opelem.

Első nekifutásra egyből egy kéréssel fordulnék ide.

Az egyik ablakspriccnim rossz el van törve a csonk ahova rámegy a cső.

Tud valaki ilyen spriccnit szerválni nekem? Ez fűtött fúvóka.

köszönet

dege83@freemail.hu

Link to comment
Megosztás:

Most adtam el. És pont a vaterán. 525-ös bömbihez vitte a srác. Nem szólt vissza, valszeg jó lett neki...

akkor ezekszerint te árultad 10 -ért!? akkor most már csak olyan kell akinek van ilyen. bontott adagolo sok van de nem akarják megbontani pedig 2 külön rész! ráadásul a bontott adagolok 90% ának ugyanugy kopott a magasnyomásu feje! ezért vettem bele ujat! most frankon indul hidegen melegen csakhát most van egy 34es és egy64 hibakod ami mindig visszajön+az auto viselkedése is erre a hibára utal. tehát ha valaki tud ilyet légyszi jelezzen! kösz!

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek. December óta vagyok büszke tulajdonosa egy Omega B-nek. Ez a harmadik opelem.

Első nekifutásra egyből egy kéréssel fordulnék ide.

Az egyik ablakspriccnim rossz el van törve a csonk ahova rámegy a cső.

Tud valaki ilyen spriccnit szerválni nekem? Ez fűtött fúvóka.

köszönet

dege83@freemail.hu

Az eladó alkatrészek-Omega B rovatban hírdeti egy Keszthelyi srác magát, és neki van ilyen spriccelője 1500 ft/db körül. A vaterán akceptor néven is nyomul.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok! segitséget kérnék olyen ügyben h az automhoz '96 2.5 td elektromos adagolo fej kellene

Látom nem vagyok 1edül ezzel a dologgal...nálam is detto ez a hiba. 25-ért újítják fel nekem...

Hozzáértők vélemény érdekelne...megéri venni bontva az ilyesmit vagy jobban járok ezzel?

Garanciát vállal rá,meg minden...

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek. December óta vagyok büszke tulajdonosa egy Omega B-nek. Ez a harmadik opelem.

Első nekifutásra egyből egy kéréssel fordulnék ide.

Az egyik ablakspriccnim rossz el van törve a csonk ahova rámegy a cső.

Tud valaki ilyen spriccnit szerválni nekem? Ez fűtött fúvóka.

köszönet

dege83@freemail.hu

Némá, kit fútt ide a szél megin' :blush: Szeva!

Ha sikerül szerezned ablakspricnit akkor elárulhatnád hogy mi pénz volt, mert én is ki akarom cserélni a Corsán (bár oda a fűtött azért erős túlzás lenne...)

Link to comment
Megosztás:

Látom nem vagyok 1edül ezzel a dologgal...nálam is detto ez a hiba. 25-ért újítják fel nekem...

Hozzáértők vélemény érdekelne...megéri venni bontva az ilyesmit vagy jobban járok ezzel?

Garanciát vállal rá,meg minden...

ha tényleg 25-ért ujitja fel az adagolo elektromos fejet és garanciát is válal rá csináltasd meg vele! sőt nekem is megadhatnád a számát! bontottat se tudnál nagyon venni pláne hogy csak adagoloval együtt adják és nem biztos h jo is! mondjuk a normálisabb bontos visszaveszi ha nem jo az alkatrész,de mint mondtam külön nem akarják adni. mivel egy bontott adagolon ez a rész ér valamit mert a nagynyomásu fej ugyanugy kopottak bennük! ezért vettem bele gyári bosch nagynyomásu fejet. most tökéletesen indul de nem mindig jo a szabályzás. egyébként az uj HDK fej 80-90e közt mozog.

Link to comment
Megosztás:

Sógi. Látom lassan összeszeded a lóvét a futómű-generátor projektre :blush:

Sógi haggyá' lógva.b@sz az ideg(igaz ami nem öl meg az erősít :lol: )Megjött a laptopom tegnap(3 hónap után),bekapcs. müxik fél nap nyúzás okés kikapcs.Nem néztem át minden csavart,de müxik.Meghirdet,érdeklődő van, üzlet majdnem nyélbe üt.Ma bekapcs és kijelző sötétség,halványan látszik rajta valami,de ez unfrankó.Nézem a gépet wazze F8 majd kiesik,DEL gomb mellett ház eltörve,az a pöcök ami kikapcsolja a képernyőt mikor lecsukod-hiányzik és kijelzőn lehúzták a rolót.Szólok gyereknek, hogy haver ne szivassuk már egymást oké hogy garis szerelés volt a chipset csere(2 hónap alatt lett kész és úgy jött visza a gép hogy más hibája lett náluk), de nem darabokban akarom vissza kapni agépet.mit képzelek én, ők ingyé melóztak és garis meló meg ecere-ecere.-most megy a harc

Remélem nem OFF-oltam

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.