Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Középkonzol kivétele


cszoli

Recommended Posts

Omega topikban van erről szó, általában az átvezető fólia szokott elengedni. Elvben javítható, bár elég necces és kétséges a siker, viszont a bándi bontóban 8e-ért van ilyen kijelzőjük, épp a múlt héten kérdeztem.

Megvettem a kijelzőt és működik. :D

Ha már ki lett véve a középkonzol, elkezdtem vadászni fekete középkonzolra, mert az enyém rondán megkopott a kijelző előtt. Szombathelyen láttam egy parkoló autóban fekete középkonzolt (tehát szerencsére van ilyen), persze nem vettem ki. Nincs valakinek egy felesleges?

Link to comment
Megosztás:

Megvettem a kijelzőt és működik. :D

Ha már ki lett véve a középkonzol, elkezdtem vadászni fekete középkonzolra, mert az enyém rondán megkopott a kijelző előtt. Szombathelyen láttam egy parkoló autóban fekete középkonzolt (tehát szerencsére van ilyen), persze nem vettem ki. Nincs valakinek egy felesleges?

^_^

Pont jótol kérdezel.

Nekem van egy lakkfeketére fújt középkonzolom a polcon, még sosem volt autóban, de asszem már említettem is neked.

Ha érdekel milyen akkor megmutatom ha szólsz.

Link to comment
Megosztás:

  • 7 months later...

sziasztok.

múlthéten kiszedtem énis a középkonzolt festés miatt, ugyanis már nagyon kopott volt egy-két helyen. Plasti Dip-el fújtam le feketére,szerintem nagyon jó lett,mindenkinek csak ajánlani tudom. ha minden igaz még a könyöklőket is lefújom vele,főleg a vezetőülésnél lévőre fér rá,elég kopott :S

Link to comment
Megosztás:

sziasztok.

múlthéten kiszedtem énis a középkonzolt festés miatt, ugyanis már nagyon kopott volt egy-két helyen. Plasti Dip-el fújtam le feketére,szerintem nagyon jó lett,mindenkinek csak ajánlani tudom. ha minden igaz még a könyöklőket is lefújom vele,főleg a vezetőülésnél lévőre fér rá,elég kopott :S

Szia! Képeket tudnál küldeni? Kíváncsi vagyok. Nekem Enjoy szürke a középkonzol, de kopik. Így nem túl szép.

Link to comment
Megosztás:

Jól néz ki,csak kérdés mennyire lesz tartós? <_<

hát igen,ez jó kérdés. mindenesetre 4-5 réteggel fújtam le,tapintásra olyan mint a gyári,jó puha. viszont ahogy tesztelgettem elég könnyen karcolódik,azzal vigyázni kell. tervezem még hogy a kormányt is lefújom ezzel,de ott tényleg lehet hogy necces lenne..

Link to comment
Megosztás:

hát igen,ez jó kérdés. mindenesetre 4-5 réteggel fújtam le,tapintásra olyan mint a gyári,jó puha. viszont ahogy tesztelgettem elég könnyen karcolódik,azzal vigyázni kell. tervezem még hogy a kormányt is lefújom ezzel,de ott tényleg lehet hogy necces lenne..

Ha szakszrűen csinálod, akkor jó lesz. És nem is karcolódhat!

Nézd itt és itt (6. oldal)!

Link to comment
Megosztás:

  • 6 months later...
Helló!

Nem épp középkonzollal kapcsolatos a kérdésem, de ide illik a legjobban.

Hogyan lehet levenni az ablak emelő/leengedő kart és az ajtó burkolatot.

Hangszóró csere lenne, de nem szeretnék kárt tenni a járműben

Előre is köszi

N1kolaosz

Van egy gyűrű közvetlen az ablaktekerő alatt... azt kell kijátszani.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Nemrég vásároltunk egy Z16XE motorkódú 2002-es G Astrát.

Azt szeretném kérdezni, hogy a középen található információs kijelzőt- elég csehül áll a helyén (nem fekszik fel a keretre, 1-2cm-t eláll)-,hogyan lehet visszarakni!

Valamiért az ebben található hőmérő is fals értéket mutat,hogyan lehet ezt orvosolni?

Ha valaki tud segítsen, előre is köszönöm. :D

Link to comment
Megosztás:

olyan mintha a kijelző a helyén lenne ... és a borítás nem lenne a helyén..

egyébként szép autó :P

Link to comment
Megosztás:

Mivel a borításra van csavarozva a kijelző, és a borítás a helyén van.

Letörtek a fülek belül. Nem a borítás tartja.

Középkonzol kivesz, fülek meghegeszt, vissza rak. Kb 2-3 óra alatt megvan.

Tapasztalatból mondom. Ledesítettem a TID-et.

Milyen színűt tettél bele? Képeket mutatsz?

Link to comment
Megosztás:

Mivel a borításra van csavarozva a kijelző, és a borítás a helyén van.

Letörtek a fülek belül. Nem a borítás tartja.

Középkonzol kivesz, fülek meghegeszt, vissza rak. Kb 2-3 óra alatt megvan.

Tapasztalatból mondom. Ledesítettem a TID-et.

Köszönöm a tanácsot, de még sohasem szedtem szét a középkonzolt,esetleg van ennek egy leírása ami szerint lehet bontani a konzolt?

Várom válaszaitokat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.