Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

azért mondtam, hogy kellene még kép :)

A kifordított lemezfelnin nem feszül így emberek, attol hogy ki van fordítva csak szélesebb lesz a nyomtáv, de nem maga a felni lesz szélesebb. :)

és ha ilyen gumi van rajta? :D :D

A kocsi márkája OFF, de a felni szélességét és a gumi feszülését kell rajta nézni. :P

6.5x16 (et38) steelies, 165/40-16 Nankang.

4144181948_920b6d125f_o.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem csak VW mánia. Az Opelomon nekem is 9"on volt 215. :) :D

Megvan még az opelod? :) Már egy ideje ez a képed van. Elég gyorsan túladtál rajta, alig készült el... ha nem keverlek vkivel :D

Gumiban nekem tetszik mikor / \ így áll, de azért ne álljon már így: - - :P

Link to comment
Megosztás:

Dicsérjük meg!

Amarhaaaaaaaaaaaa!!!!

Rakott volna bele V6-ot,akkor nem lett volna belőle csőrös zil :D

Egy igazi marha lehetett... Szerintem a gyári warcel váltóra rakta vmi átalakítóval a golf motort... Egy warcel mociterébe belefér egy komplett kettesgolf :) :D :P :D

Váltóval együtt rakta volna bele, észre se lehetne venni. De ahhoz kicsit többet kellett volna variálni az tuti :) Inkább tett rá egy orrmányt :D

Link to comment
Megosztás:

Egy igazi marha lehetett... Szerintem a gyári warcel váltóra rakta vmi átalakítóval a golf motort... Egy warcel mociterébe belefér egy komplett kettesgolf :D :D :D :D

Váltóval együtt rakta volna bele, észre se lehetne venni. De ahhoz kicsit többet kellett volna variálni az tuti :) Inkább tett rá egy orrmányt :D

Az biztos hogy elfér benne egy mv6 :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.