Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

A hátsó szárny az, ami leginkább nem tűnik odaillőnek, a belső még jó is (üléstrikó nélkül). Calibrához csak nagyon óvatosan lehet hozzányúlni, mert alapból szép autó ahogy van (még most is). <_< A "legendás" légellenállási együtthatóján pedig csak rontani lehet plusz elemekkel...

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

igazából nekem ez az egy ami kicsit is teszik. Mondjuk egyből ledobnám azt az iszonyat küszöbspoilert és kapna egy "finomabbat". Ja és a szárny is menne. Alapból nagyon szépek a gyári gsi szárnyak, vétek helyette egy ilyet feltenni <_<

Képpel nem idézünk - Gelko -

Link to comment
Megosztás:

Az még egy dolog, amikor valaki kicsit több műanyagot vagy csicsát tesz az autójára a kelleténél (de végülis az a lényeg, hogy neki tetszen :angry: ), az ilyen "tuning" viszont az Opel megszégyenítése:

A gazdája jár Opel és Audi talira is? <_<

Én megnézném küszöbspoiler és az első lökös toldatok nélkül............ Ja meg a cróm M-as is lejöhet.

Link to comment
Megosztás:

nem rakok ki képeket, mert hosszútávú hatása káros lehet, csak a linket, és aki akarja magát terrorizálni, az majd letölti a képeket :P

Kívül belül cicafiús lett :P

A belső képeken is csak a legfontosabb dolgok lettek lefényképezve,a kapcsolók,kétszer is :P

Nitro,utánégető,a többi gomb funkciójára még nem jöttem rá :angry:

Remélem még nem volt ez a LÁDA <_<

Link to comment
Megosztás:

A belső képeken is csak a legfontosabb dolgok lettek lefényképezve,a kapcsolók,kétszer is :P

Nitro,utánégető,a többi gomb funkciójára még nem jöttem rá :P

Remélem még nem volt ez a LÁDA <_<

A kapcsolók mit kapcsolnak az Astrában? Az elektromos ablakemelőt? :angry: Végülis ahhoz is kell a biztonsági fedeles kapcsoló, nehogy télen véletlen odanyúljon valaki és lenyissa az ablakot :P

"Csak optikai tuning". Érdekesebb lett volna, ha utolsó képként egy a Ladáéhoz hasonló szintű átalakított motortér bevillan.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.