Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...

És a hátuljával mi bajod, azt a foltot leszámítva?

Ilyen szárnyat én is fogok szerzni, ha sikerül értelmes áron, szerintem ez jó.

És szerintem ez a kép nem a cicás tuning műfaj, szinte gyári tuning... :rolleyes:

ez se az a kategória, de egy mosolyt megérnek:

45016-20100605-GsuMIg.jpg

45017-20100605-6ALG72.jpg

Link to comment
Megosztás:

És a hátuljával mi bajod, azt a foltot leszámítva?

Ilyen szárnyat én is fogok szerzni, ha sikerül értelmes áron, szerintem ez jó.

És szerintem ez a kép nem a cicás tuning műfaj, szinte gyári tuning... :rolleyes:

Mint írtam a tankbeömlő teljesen körbe volt rohadva, látni lehetett a belső dobot. Na és azok az utánzat GSI-beömlők? Vagy gyári mocitető, akár GSI, vagy semmilyen.

Link to comment
Megosztás:

Mint írtam a tankbeömlő teljesen körbe volt rohadva, látni lehetett a belső dobot. Na és azok az utánzat GSI-beömlők? Vagy gyári mocitető, akár GSI, vagy semmilyen.

a hátuljárol beszéltem... és a képeden nem a tank oldala van...

Link to comment
Megosztás:

a hátuljárol beszéltem... és a képeden nem a tank oldala van...

Tudom, azt elfelejtettem lekapni, pontosabban le akartam, csak valaki szólt, hogy :Zolííí, induljunk már! :rolleyes: :D De ennyira cefetül nézett ki, hogy ha más nem én szigetelőszalaggal eltakartam volna. ;)

Link to comment
Megosztás:

Tudom, azt elfelejtettem lekapni, pontosabban le akartam, csak valaki szólt, hogy :Zolííí, induljunk már! :rolleyes: :D De ennyira cefetül nézett ki, hogy ha más nem én szigetelőszalaggal eltakartam volna. ;)

és az eszedbe se jutott, hogy egyszer még réges régen rárakhatta azt aszárnyat, mikor a rohadás még a hírébe se volt??? Ugyan az a szín el se üt...

Lényeg az hogy a hátuljárol készült kép ebben a formában nem idevaló, de szerintem még az a mű gsi beömlő se.... ez nem cicás, esetleg gagyi, de annak se mondanám.

Link to comment
Megosztás:

és az eszedbe se jutott, hogy egyszer még réges régen rárakhatta azt aszárnyat, mikor a rohadás még a hírébe se volt??? Ugyan az a szín el se üt...

Lényeg az hogy a hátuljárol készült kép ebben a formában nem idevaló, de szerintem még az a mű gsi beömlő se.... ez nem cicás, esetleg gagyi, de annak se mondanám.

Oké feladom nem ide való, ha gondolod töröltesd valakivel. :rolleyes: Ha egyszer összefutunk úgy megverlek ezért a szőrszálhasogatásért.... :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Oké feladom nem ide való, ha gondolod töröltesd valakivel. ;) Ha egyszer összefutunk úgy megverlek ezért a szőrszálhasogatásért.... :D :D

mire körbeszaladjuk a két caravant addigra sztem kiegyezünk abban hogy meghívsz egy sörre :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.