Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

Aki még szeretne kézbe kapni az évadnyitón 25-én Metabond cuccost, február 23-ig jelezze. ;)

Gábor!

Én is szeretnék Metabondot az autómba, hoznál nekem is az évadnyitóra egy 5literes 10W40-et?

Mostmár a kedvezményes áron :D

Majd ott meghívlak valamire a szállításért ;)

Ha így folytatódik, jöhetsz tartálykocsival :)

Link to comment
Megosztás:

Ugyan kicsit off leszek, de nemrég hallgattuk meg I_S-el, hogy micsoda csodára képes a Metabond olaj....

Korábban már hallotta anyámék OFF Puntojának ON hangját... most asszem Ő is meglepődött... teljesen elhalkult a jó olajnak köszönhetően... Mondjuk neki az astrájában metabond van, de szerintem nagyon érezhető különbség van....

Ha hazakerül a kocsim (jövő héten kész lesz), akkor megkapja a metabond olajat!

Link to comment
Megosztás:

Pécsieket kérdezem: van itt nálunk két olajdepó, legalábbis én ezt a kettőt ismerem. Egyik a Nagy Imre úton (konkrétan ez is a neve, hogy olajdepó), a másik a Mártírok útján (annak olajshop asszem a neve). Szóval lehet itt kapni Metabondot, tudja valaki? Ha igen, melyikben? Nemtudom mikor járok ezekhez közel, ezért érdekelne, mielőtt feleslegesen végigjárom őket.

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Pécsieket kérdezem: van itt nálunk két olajdepó, legalábbis én ezt a kettőt ismerem. Egyik a Nagy Imre úton (konkrétan ez is a neve, hogy olajdepó), a másik a Mártírok útján (annak olajshop asszem a neve). Szóval lehet itt kapni Metabondot, tudja valaki? Ha igen, melyikben? Nemtudom mikor járok ezekhez közel, ezért érdekelne, mielőtt feleslegesen végigjárom őket.

Köszi!

Én sajnos nem ismerem ezeket (mármint még nem jártan náluk).

Viszont az Autóklub vizsgaállomásán láttam egy Metabondos reklámfeliratot, elképzelhető, hogy árusítanak.

Én Gabitól szereztem be eddig, úgyhogy nem kellett keresgélnem :) .

Ha megyek az évadnyitóra, és neked az nem késő, akkor hozhatok egy kancsival (ha marad addig :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.