Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Ma szomorúan konstatáltam, hogy az egyik felnimet döbbenetes ütés van, még a küllőkön is lehet látni megpörgetéskor minimális elmászást. Nem tudom görgőzés megoldja-e. Szerintetek?

Szerintem igen.

Egyébként a vaterán Te érdeklődtél a Vauxhall díszrácsra? ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma rendeltem egy garnitúra 185/60/R14-es Falken 912-es gumit az autogumi.hu-tól. Ár: baráti 10704 /db + a szállítás a négyre összesen 3400.

Gumisnál 14800-ért adták volna darabját..... Sajna a régi 512-es már nem kapható.

Majd meglátom jobb-e ez, mert a régi nagyon jó volt.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap lőttem pár képet az "új" felnikről. Ha már megígértem. :lol:

Szép ;)Hehe neked is pöttyös gumi van...pöttyös az igazi ;) Csak nekem fehér pötty, meg nekem Bravuris 185/60 R14 :lol: Enyém egy katasztrófa...de bagóért eladni nem akarom, így elvan a seggem alatt(mármint a felni) :lol:

Na de ez nem volt kérdés :)

Link to comment
Megosztás:

Ma rendeltem egy garnitúra 185/60/R14-es Falken 912-es gumit az autogumi.hu-tól. Ár: baráti 10704 /db + a szállítás a négyre összesen 3400.

Gumisnál 14800-ért adták volna darabját..... Sajna a régi 512-es már nem kapható.

Majd meglátom jobb-e ez, mert a régi nagyon jó volt.

Nekem is 912-es van, és eddig lekopogom, de semmi panasz, jól tapad, és esőben is megfelelő.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is 912-es van, és eddig lekopogom, de semmi panasz, jól tapad, és esőben is megfelelő.

Ma meghozta a futár a Falken 912-eseket. Házhoz szállítva 46200 forint volt. A mintájával még nem vagyok kibékülve, mert a régi igen tetszett. No, majd látjuk hogyan viselkedik! ;)

Sajnos az is kiderült, hogy a régivel ellentétben ezt nem Japánban gyártották, hanem Taiwan-on. Azokban azért még jobban lehet bízni, mint a madeinchinában!

Link to comment
Megosztás:

Ma meghozta a futár a Falken 912-eseket. Házhoz szállítva 46200 forint volt. A mintájával még nem vagyok kibékülve, mert a régi igen tetszett. No, majd látjuk hogyan viselkedik! ;)

Sajnos az is kiderült, hogy a régivel ellentétben ezt nem Japánban gyártották, hanem Taiwan-on. Azokban azért még jobban lehet bízni, mint a madeinchinában!

Bár nem az a feladata hogy a szemnek legyen szép, de nekem speciel ez a 912-es jobban tetszik, mint a nyilazott minta, pl az Goodyear F1-en.

Link to comment
Megosztás:

Vízen szereintem közepesen csúszkál én el is adtam őket ;)

Nem vagyok "esőmenő" ezért vízen nem nyomom annyira. Arra meg elég nekem.

Viccet félretéve, elég haladósan tudtam az 512-essel esőben hajtani, nem tudom, hogy egy még tapadósabbal mire mennék. Talán + 5 km/ó-val gyorsabban venném be a kanyart az utcasarkon? Fékezésnél, meg hülye aki esőben tapad az előtte menőre.....

A lényeg, hogy mindíg tudd, hogy hol a határ!

Tegnap például be is jött ez nekem. Előzés közben, kb. 100-as tempóból satufék, és 2 méterrel tudtam megállni az előttem jelzés nélkül megálló kocsi mögött.

Link to comment
Megosztás:

Szép ;)Hehe neked is pöttyös gumi van...pöttyös az igazi ;) Csak nekem fehér pötty

Az a pötty tudod mit jelent?

A gumit elvileg úgy kellene feltenni,hogy az a pötty a szeleppel pont szemben legyen.

Az jelzi a guminak azt a pontját ahol összeeresztették.

Link to comment
Megosztás:

no keresőbe beírtam a ze 912-t és azt mondta tul kevés karakter feltettem egy kérdést, hogy milyen és utánna kezdtem el visszaolvasni :lol:

Nekem is ma jött meg a falken 912esem, de még nem hozzám, hanem ismerőshöz.

Szomorú vagyok hogy ez nem Japan. Elszomorít hogy már semmi nem az igazi.

Persze ez nem azt jelenti hogy rossz....

No majd kiderül :lol:

Azért biztos örül nek majd az öreg vas :lol: Mert én örülök neki ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma rendeltem egy garnitúra 185/60/R14-es Falken 912-es gumit az autogumi.hu-tól. Ár: baráti 10704 /db + a szállítás a négyre összesen 3400.

Gumisnál 14800-ért adták volna darabját..... Sajna a régi 512-es már nem kapható.

Majd meglátom jobb-e ez, mert a régi nagyon jó volt.

Szia én is hasonlóan jártam el azzal a különbséggel hogy sógorom is rendelt gumit ;) így a zsállítás olcsobb volt.

Megkérdezhetem neked mennyit futott az 512esed?

Neked egységesen kopott?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.