Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Azt szeretném megkérdezni, hogy mi a különbség a GM ET46 és ET 49-es felni között, mert a kerékcserénél (mikor a téligumit nyárira cseréltem) nem jegyeztem meg, hogy melyik kerék hol volt. A 49-esből és a 46-osból is 2-2 darab van, tehát mindegy, hogy majd télen melyik helyre (jobb első vagy jobb hátsóra) rakom vissza őket, vagy nem?

Köszönöm a választ és elnézést ha hülye a kérdés.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van valami optimális eltérés az ET számot tekintve a gyáritól?? Mármint meddig csökkenhet optimálisan....tudom ne lógjon ki az autó alól...de azonkívül van valami egyéb hatása?

Talán most már megkérdezem Károlyunkat, hogy rakja be a gyikbe, hogy az etszám önmagában kevés. A felni szélességével együtt kell nézni.

Link to comment
Megosztás:

Heló!

Olyan problémám van, hogy amikor feltettem most a nyári gumikat, akkor vettem észre hogy a a két első gumi belseje meg van rágva. Félre van kopva kissé. A belső felét eszi a guminak. Mitől lehet ez?

Gondolom a futómű beállítással lehet valami, összetartás, dőlés, vagy valami ilyesmi, el kell vinni beállíttatni. Olyan 6-8 ezer forint.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.