Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Sziasztok.

Maradok acélfelnis nyári száguldozó. Nem nagyon szeretek 100alatt döcögni és kanyarokban sem 20-ra lefékezni, viszont szeretem ha nedves/vizes úton is van tapadás. Az uniroyal rainexpert gumit jó választásnak tartanám csak nemtudom milyen méretű lenne a legjobb, ne illegjen billegjen kanyarban viszont feküdjön annyira hogy tartson.

Ezek között vacillálok:

185/60R14 82H

185/55R14 80H

195/60R14 86H

Szerintetek?

Sztem az elsőt.

Link to comment
Megosztás:

okés.köszönöm szépen!szomszédom pont esztergályos :D de ha mondom neki h 4tehermentesitö alátét kell,1böl vágja majd h miböl kell azt csinálni? :D vagy ez alap,én vok csak enyire tudatlán xd

Semmi extra anyag nem kell, csak két pontos méret. Mivel minden oldalról meg van támasztva, elég ha nem összenyomható anyagból van :)

Link to comment
Megosztás:

Halihó, sziasztok;)

eladóvá vált az autóm '96 Fastra X16XEL sedan.

tavaly vettem rá egy garnitúra új YOKOHAMA gumiszettet nem olcsóé...

van egy suzuki stiftem még itthon egy régebbi 98as évjárat.

a gyári lyukosztása 4x114,3 (elvileg) szerintetek létezik ilyen lyukosztással 14"os felni?

nem akarom odaadni a yokohamákat az opelhoz hanem át akarom tenni a suzukira csak nem jó a gyári felnim hozzá :S

suzka gumiméret:155/70R13

Opel gumiméret: 185/65R14

szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Nagy a bánatom! Elvesztettem az egyik gyári dísztárcsámat.

Pedig 7 éve is csak egy darab dísztárcsával vettem a neppertől a kocsit, de többszöri szerencsével sikerült összegyűjtenem a hiányzó darabokat két menetben a német ebayről nem kis pénzért.....

Most megint hiányzik 1 db ebből a 20 éves 14"-os típusból.

Kerestem a német ebayen megint, de 1600 hirdetést átböngészve csak egyetlen (bár gyári új) darabot találtam, de a mocsok német nem hajlandó Magyarországra elküldeni!

Vaterán is próbáltam, de ott sincs.

Ha véletlenül valaki találna egyet, nagy jót tenne velem, ha eladná nekem!

RIMG0875.1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nagy a bánatom! Elvesztettem az egyik gyári dísztárcsámat.

Pedig 7 éve is csak egy darab dísztárcsával vettem a neppertől a kocsit, de többszöri szerencsével sikerült összegyűjtenem a hiányzó darabokat két menetben a német ebayről nem kis pénzért.....

Most megint hiányzik 1 db ebből a 20 éves 14"-os típusból.

Kerestem a német ebayen megint, de 1600 hirdetést átböngészve csak egyetlen (bár gyári új) darabot találtam, de a mocsok német nem hajlandó Magyarországra elküldeni!

Vaterán is próbáltam, de ott sincs.

Ha véletlenül valaki találna egyet, nagy jót tenne velem, ha eladná nekem!

Én is jártam már így. <_< Remélem azért sikerül szerezned egyet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Nincs valakinek 1db 13 colos f astrára való gyári dísztárcsája eladó, még ha kicsit hibás az sem baj???

és mennyiért.

köszi

opel-astra-f-disztarcsa13.jpg

sziasztok akinek kell ilyen dísztárcsa az itt tud venni ha csak 1 db kell 1203. Helsinki út.26. gubacsi hídnál 1360ft/db :)

Link to comment
Megosztás:

Halihó, sziasztok;)

eladóvá vált az autóm '96 Fastra X16XEL sedan.

tavaly vettem rá egy garnitúra új YOKOHAMA gumiszettet nem olcsóé...

van egy suzuki stiftem még itthon egy régebbi 98as évjárat.

a gyári lyukosztása 4x114,3 (elvileg) szerintetek létezik ilyen lyukosztással 14"os felni?

nem akarom odaadni a yokohamákat az opelhoz hanem át akarom tenni a suzukira csak nem jó a gyári felnim hozzá :S

suzka gumiméret:155/70R13

Opel gumiméret: 185/65R14

szerintetek?

Volt 14-es felni is Suzukin, ha jól emlékszem ezen: http://racing-bazar.hu/alkatresz/vegyes/swift_gti_alkatraszek ;)

:)
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.