Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Én is hosszú ideje kerestem, de sehol nem találtam. Sok volt, amit kinéztem és mondom majd "holnap" megrendelem. Mikor rendelni szerettem volna már el is vitték. Ha lát az ember abban a pillanatban lépni kell. Ez a felni már régről tetszett, de újnak borsos ára van, mert közel 20.000 Ft darabja. Az meg nem lenne kevés. Erre is csak véletlen akadtam rá egy vasárnap délután! :D Kár leírnom, hogy mennyi volt mert úgy sem hiszed el. :icon1: Annyit mondok, hogy lemezfelni áron vettem. :icon10: Postaköltséggel 37.500 Ft volt. Nekem magamtól ez volt a karácsonyi ajándék. :D Mondom jobban vártam, mint a Jézuskát.

Link to comment
Megosztás:

Én is hosszú ideje kerestem, de sehol nem találtam. Sok volt, amit kinéztem és mondom majd "holnap" megrendelem. Mikor rendelni szerettem volna már el is vitték. Ha lát az ember abban a pillanatban lépni kell. Ez a felni már régről tetszett, de újnak borsos ára van, mert közel 20.000 Ft darabja. Az meg nem lenne kevés. Erre is csak véletlen akadtam rá egy vasárnap délután! :D Kár leírnom, hogy mennyi volt mert úgy sem hiszed el. :icon1: Annyit mondok, hogy lemezfelni áron vettem. :icon10: Postaköltséggel 37.500 Ft volt. Nekem magamtól ez volt a karácsonyi ajándék. :D Mondom jobban vártam, mint a Jézuskát.

Aaaaha az nagyon tuti ár érte és tényleg szépek se padka se semmi! ;)

Link to comment
Megosztás:

Aaaaha az nagyon tuti ár érte és tényleg szépek se padka se semmi! ;)

Nem mondom, hogy 1-2 apró hiba nem látszik rajta, de azért csak egy használt felniről beszélünk. De hát ennyiért, ajándék volt.

Link to comment
Megosztás:

Nem akarom rombolni az örömöd, de azért annyira nem volt olcsó. :)

8.750 Ft-os darabáron ilyen alufelnit azért elég ritkaság találni, ami ilyen állapotban van. Másrészről nem hátrány, ha tetszik is. :icon1: Összességében akkor is olcsó volt.

Link to comment
Megosztás:

A 14-es aluk 20-35 között szoktak lenni állapottól függően. A 35 az már tényleg a teteje...

Persze, csak ha valaki nem "egy szett 14-es alut" keres hanem "azt a szett 14-es alut" akkor tuti éppen nincs a világon eladó. Persze egy héttel azután, hogy az ember megveszi, már tele lesz vele minden hirdetö oldal, de egy bizonyos szettet keresni mindig szívás, ha nincs valamelyik Lurdysnak :lol:
Link to comment
Megosztás:

Continental ContiPremiumContact 2 gumival kapcsolatosan van valakinek tapasztalata?

Illetve érdemes most megvennem 15500ft-ért vagy vagy lesz ilyen árban, netalán olcsóbban szezonban is (március eleje)?

Én a SportContact 2-t néztem ki magamnak, mert baromi jó értékeket kapott a teszteken, meg a leírásokban. Ja és olcsóbb is picit, mint a többi.

Azt viszont nem tudom, hogy most vegyem meg, vagy tavasszal (még)lejjebb árazzák-e.

Link to comment
Megosztás:

Én a SportContact 2-t néztem ki magamnak, mert baromi jó értékeket kapott a teszteken, meg a leírásokban. Ja és olcsóbb is picit, mint a többi.

Azt viszont nem tudom, hogy most vegyem meg, vagy tavasszal (még)lejjebb árazzák-e.

Jó cucc. Tavaly azzal jártam és naggyon jó.

Link to comment
Megosztás:

Én a SportContact 2-t néztem ki magamnak, mert baromi jó értékeket kapott a teszteken, meg a leírásokban. Ja és olcsóbb is picit, mint a többi.

Azt viszont nem tudom, hogy most vegyem meg, vagy tavasszal (még)lejjebb árazzák-e.

Hát ezen agyalok én is, de holnap rákérdezek a dot-ra és ha nem öreg szerintem én lecsapok rá még most!

Mellesleg néztem a Sportcontactot is de az csak "holdjáró" méretben találtam :P

Nekem 175/65 r14 van télinek és az bejött én maradok annál, amíg astram van...

Link to comment
Megosztás:

Hát ezen agyalok én is, de holnap rákérdezek a dot-ra és ha nem öreg szerintem én lecsapok rá még most!

Mellesleg néztem a Sportcontactot is de az csak "holdjáró" méretben találtam :P

Nekem 175/65 r14 van télinek és az bejött én maradok annál, amíg astram van...

Nekem pont holdjáró kell. :D Jó lesz az...

Link to comment
Megosztás:

Ha szeretnék kerékcsavarokat rendelni, akkor milyen adatokra van szükségem? (Opel Astra F '98 - X14NZ)

Nehogy túl rövid, vagy túl hosszú legyen, menetszám, stb?!

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem meg is találtam:

- Kulcsnyílás >> 17

- Menetméret >> M12

- Menetemelkedés >> 1,5 mm

- Hossz >> 20 mm

- Csavar/anya kivitel >> Kúpprofil anya

- Csavarfej/anya profil >> Külső hatlapfej

Stimmel, vagy igazam van? :D

Link to comment
Megosztás:

Én a SportContact 2-t néztem ki magamnak, mert baromi jó értékeket kapott a teszteken, meg a leírásokban. Ja és olcsóbb is picit, mint a többi.

Azt viszont nem tudom, hogy most vegyem meg, vagy tavasszal (még)lejjebb árazzák-e.

Nekem a cégesemen anno utoljára ez a gumi volt (igaz focus 2-n 205/55 16 -de gondolom kisebb méretben is hasonló). Életemben nem volt ilyen fa.a gumim, pedig tizenegypárévig évi 50-60 ezret mentem )jópár gumit kipróbáltam, elhasználtam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.