Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

ez valami robogó? :)

azok is megirigyelnék.....

Már már szinte hihetetlen hogy egy benzines erőforrás autómata váltóval ennyire keveset fogyasztana. Tényleg egyfajta robogó katergória. Haver 125ös hondája evett ekörül. Dehát kérem az mégis 200 kg emberrel és MOTOR. Egy kocsi hogy tud ennyibe megállni.

Link to comment
Megosztás:

majd próbálkozom :D

tényleg ennyi eszik, és nem tötyögök vele. lendületesen haladok...

ez 2 alkalom Surány-Budaörs, át a városon....

Jó dolog a hibrid technika.

Én elhiszem neked, csak úgy nézünk rád itt ezzel a fogyasztásoddal, mint amikor az XXL-esek boltjába betéved Cérna Pistike... :)

Link to comment
Megosztás:

Nem kell ezen nagyon csodálkozni, a Hondának a gyári adatai is 4,5 körül vannak, az Astráé meg gyárilag is több. A hibrid rendszer főként városban nagyon előnyös, a főnököm Lexus RX400h-ja is 9,3-at eszik városban (csak kicsivel többet, mint az 1.6os Astrám), pedig abban finom, nagy V8-as brümmög, a menetteljesítmények meg teljesen más kategória persze...

Link to comment
Megosztás:

http://emc.elte.hu/~uhuhu/kp080.jpg

na ez a legjobb, és ez a legutolsó... OK?

Én most megyek és a kardomba dőlök! :D

Most nézegettem az árakat és meglepődtem,hogy nem is olyan drága

ez az Insight(ráadásul automata).Nekem tettszik,mindig is bírtam a csúnya érdekes kinézetű autókat! :)

De itt jegyezném meg rögtön,hogy az Opel Ampera még ennél is kevesebb benzint fogyaszt!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.