Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

nekem sem fehér volt a hátlap, gyári fekete, és a világítás valóban sárgás, tegnapig:

08054654950.jpg

Izzócserés leírás az aláírásomban

hátha csak az is segít

jó kis lerás, köszi

már csak egy kérdeésem, milyen izzó való bele? hogy kell kérni? illetve hol lehe kapni. nem-e fog gyorsabban kiégni, mint a gyári? (hopp, ez még csak egy kérdés volt :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Jaja itt vagyok :lol:

Az a baj ha jól tudom 2002-től gyártottak csak Njoyt. Úgyhogy csak ritkább beosztásúból tudok szerezni nem sárgítottat. Lassan annyit nézegetem hogy megbarátkozok vele. Remélem minél hamarabb szerzek.

Na akkor lehet összefutunk Vpben :lol: Milyen színű Coupe-d van?

UI:Most látom hogy fekete :P Gyönyörű!!!

Szia!

Nahszóval a Coupé nem fekete, hanem Uralzöld. Mivel ez sztem nemigen mond Neked semmit (másnak se), mutatok egy képet arról milyen is igazából. Ilyen szürkés-zöldes valami:

ddcf74294f2190ed4b0df2e8055a2e4c.jpg

Amúgymeg most még ne keresd az utakon a Coupémat (ha mégis látsz ilyen színűt akkor az nem én vagyok, hacsak fel nem törték a garázst), március végéig az avataromon is látható téli autóval közlekedek.

Egyébként meglepően tájékozott vagy, most utánanéztem és igazad van, tényleg csak 2002-től gyártották ezt a felszereltségi szintet (egész pontosan 2002 decembertől 2004 februárig, eddig ezt én sem tudtam)

Az viszont tuti hogy az NJoy egyik ismérve a fekete első lámpa, és a Coupék mind ilyenek, az csak most derült ki hogy a sebességmérő skálájának beosztása is más. Kompromisszumos megoldásként akkor bármilyen 2001 előtti autóból való műszeregység jó neked, azt ugyanis szét lehet szedni, és így már ki tudod cserélni a benne levő fényterelő műanyagot (a régebbi műszeregységekben is van ilyen, csak azokban nem narancssárga, hanem fehér, ettől másabb az óra háttérvilágítása is)

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nahszóval a Coupé nem fekete, hanem Uralzöld. Mivel ez sztem nemigen mond Neked semmit (másnak se), mutatok egy képet arról milyen is igazából. Ilyen szürkés-zöldes valami:

Ilyen a Cuope Fórumos cartársadé is aki behuppant a gödörbe nem? (tudod az 1.6 os coupe amit én is láttam mikor húzták kifelé, emlékszel...)

Vagy tévedek?

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nahszóval a Coupé nem fekete, hanem Uralzöld. Mivel ez sztem nemigen mond Neked semmit (másnak se), mutatok egy képet arról milyen is igazából. Ilyen szürkés-zöldes valami:

ddcf74294f2190ed4b0df2e8055a2e4c.jpg

Amúgymeg most még ne keresd az utakon a Coupémat (ha mégis látsz ilyen színűt akkor az nem én vagyok, hacsak fel nem törték a garázst), március végéig az avataromon is látható téli autóval közlekedek.

Egyébként meglepően tájékozott vagy, most utánanéztem és igazad van, tényleg csak 2002-től gyártották ezt a felszereltségi szintet (egész pontosan 2002 decembertől 2004 februárig, eddig ezt én sem tudtam)

Az viszont tuti hogy az NJoy egyik ismérve a fekete első lámpa, és a Coupék mind ilyenek, az csak most derült ki hogy a sebességmérő skálájának beosztása is más. Kompromisszumos megoldásként akkor bármilyen 2001 előtti autóból való műszeregység jó neked, azt ugyanis szét lehet szedni, és így már ki tudod cserélni a benne levő fényterelő műanyagot (a régebbi műszeregységekben is van ilyen, csak azokban nem narancssárga, hanem fehér, ettől másabb az óra háttérvilágítása is)

Nagyon jól teszed, hogy nem hozod ki ilyen időben. Sajnos nekem még garázsom sincs :lol:

Majd tavasszal akkor figyelem az utakat.

A kis képeden feketének látszódott, de szép ez a zöldes is. Az enyimét is mindenki feketének látja, pedig kék.

Köszönöm a dícséretet :lol: Próbálom állandóan okosítani magam Astra ügyben.

Nem csak az első, hanem a hátsó lámpa is sötétített minden Njoyban gyárilag.

Link to comment
Megosztás:

ez érdekes, mert nekem a legalapabb astrám van (z14xep, 2005 05) és mégis ilyen a számlapom (a krómkarika kivételével)

és az enyémben van üzemanyag is, ennyire nem üres a tankom :lol:

:lol:

Ja kérem! Gyújtás ráadása nélkül mindenkinek üzemanyaghiány miatt áll a hideg motorja! :P

Link to comment
Megosztás:

:lol:

Ja kérem! Gyújtás ráadása nélkül mindenkinek üzemanyaghiány miatt áll a hideg motorja! :lol:

Jogos az észrevétel mert vagy 800 körüli ford számnak kéne lennie vagy karácsonyfa módra világító műszerfalnak :lol: Meg ugye a KM nek is illene látszani :P

Nah jó ez már nagyon OFF!!!

Link to comment
Megosztás:

ez érdekes, mert nekem a legalapabb astrám van (z14xep, 2005 05) és mégis ilyen a számlapom (a krómkarika kivételével)

és az enyémben van üzemanyag is, ennyire nem üres a tankom :lol:

annyira nem érdekes, mert a krómkarika az Njoy függő, a sűrűbben osztott számlap meg csak évjáratfüggő...Nem tom mikortól, de a Tiedben már 2005-ben valszeg egy ideje olyan volt

Link to comment
Megosztás:

Nekem F Astrám?

Hát nem :lol:

Én egy kis piros Suzuki Swifttel rémísztgettem ezelőtt a gyalogosakat és autósokat.

Sajna nem volt pénzem egyből Astra G-re, de már megvan :lol: És imádom!

A dátum kijelzőjéből ki lehet szedni a sárga műanyag lapot,csak helyettesíteni kell valami opálos áttetsző műanyag,vagy üveg lappal,hogy a fényt szétszórja.Persze az izzókat is cserélni kell,ha fehéret akarsz.

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi

üdv

talán ide jó lesz

nem értettem a stroboszkóp kérdést

minek az?

ok, ködlámpa vagy helyzetjelzőbe, vagy külön helyre kapcsolóval jó lehet, pl levillogni valakit, vagy kiállításra

beltérbe? na oda nincs ötletem

idáig :lol:

elég jó ez a videó

kéne strobi, rákötni riasztóra VALAHOGY és akkor villogna a gép kívül belül, a nép meg felfigyel, autót nem lopik el :lol:

ötlet?

Link to comment
Megosztás:

üdv

talán ide jó lesz

nem értettem a stroboszkóp kérdést

minek az?

ok, ködlámpa vagy helyzetjelzőbe, vagy külön helyre kapcsolóval jó lehet, pl levillogni valakit, vagy kiállításra

beltérbe? na oda nincs ötletem

idáig :P

elég jó ez a videó

kéne strobi, rákötni riasztóra VALAHOGY és akkor villogna a gép kívül belül, a nép meg felfigyel, autót nem lopik el :lol:

ötlet?

És ha a valami isteni csoda révén a rendőr előbb ér a csilli-villi autódhoz mint Te, rögtön feljelent a tiltott csilli-villikért :lol: + beutal egy soron kívüli műszakira. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
És ha a valami isteni csoda révén a rendőr előbb ér a csilli-villi autódhoz mint Te, rögtön feljelent a tiltott csilli-villikért :lol: + beutal egy soron kívüli műszakira. :lol:

az is igaz :P

mindig a rendőrökkel van a baj :lol:

akkor a kürtöt sem kötöm rá :lol:

Link to comment
Megosztás:

üdv

talán ide jó lesz

nem értettem a stroboszkóp kérdést

minek az?

ok, ködlámpa vagy helyzetjelzőbe, vagy külön helyre kapcsolóval jó lehet, pl levillogni valakit, vagy kiállításra

beltérbe? na oda nincs ötletem

idáig :lol:

elég jó ez a videó

kéne strobi, rákötni riasztóra VALAHOGY és akkor villogna a gép kívül belül, a nép meg felfigyel, autót nem lopik el :lol:

ötlet?

pont ezt a videót akartam belinkelni neked 1-2 hete, a ledes fejlesztéseidhez

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.