Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Az utánfutócsatlakozóhoz megy csak állandó 12V hátra szerintem. Kérdés, hogy a tiédben abból mennyi van beépítve. Ha van, akkor onnan egyszerűen tudsz lopni 12V-ot. Elvileg ennek külön biztosítékja van, mégpedig a 33-as számú és 20A-es. Ha nincs kiépítve semmi, akkor meg ettől a biztosítéktól behúzol egy 2,5-ös drótot és meg van oldva a probléma. Vagy esetleg az ablaktörlőhöz menő 12V-t

Hol lehet ilyen aljzatot venni egyébként? Én is gondolkozok ilyen beépítésén.

Nekem nincsen kiépítve utánfutó csatlakozó, de lehet hogy ez a legjobb megoldás.

Az aljzatot találsz a vaterán de a metromanon is. Nem tudom szabad-e reklámozni azért nem írtam konkrét linket. 1300-1600-ig van az ára.

Link to comment
Megosztás:

Nekem nincsen kiépítve utánfutó csatlakozó, de lehet hogy ez a legjobb megoldás.

Az aljzatot találsz a vaterán de a metromanon is. Nem tudom szabad-e reklámozni azért nem írtam konkrét linket. 1300-1600-ig van az ára.

Közben még nézem a rajzot, hogy van valahol egy X26 jelzésű (lehet, hogy csak a kapcsolási rajzon van így jelölve) 12 pólusú csatlakozó, azon megy keresztül minden madzag az utánfutócsatlakozóhoz. Viszont fogalmam sincs, hogy ez hol lehet, talán valahol a hátsó lámpáknál vagy a csomagtartó oldalában. Hátsó ködlámpák is rá vannak kötve, ha ez a csatlakozó létezik, én azoktól indulnék el a kereséssel. Lehet, hogy eddig a csatlakozóig ki van építve minden, csak épp a legutolsó rész hiányzik, ami kimegy a vonóhorog mellé.

Link to comment
Megosztás:

Közben még nézem a rajzot, hogy van valahol egy X26 jelzésű (lehet, hogy csak a kapcsolási rajzon van így jelölve) 12 pólusú csatlakozó, azon megy keresztül minden madzag az utánfutócsatlakozóhoz. Viszont fogalmam sincs, hogy ez hol lehet, talán valahol a hátsó lámpáknál vagy a csomagtartó oldalában. Hátsó ködlámpák is rá vannak kötve, ha ez a csatlakozó létezik, én azoktól indulnék el a kereséssel. Lehet, hogy eddig a csatlakozóig ki van építve minden, csak épp a legutolsó rész hiányzik, ami kimegy a vonóhorog mellé.

Az enyémben (CL2) nem létezett, pedig kerestem, amikor a vonyóhorgot akartam bekötni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A G-astra és a zafi kp zárjának a vezérlőmodulja azonos? Elkezdtem építeni egy komfort modult az astrámba, de kellene hozzá egy kis segítség hogy a gyári komfort modul hogyan működik:

1. Reteszelésre húzza fel az ablakot vagy első zárásra?

2. Az összes ablakot felhúzza vagy csak a vezetőjét?

3. Ha különböző helyzetben vannak lehúzva az ablakok akkor mindegyiket teljesen felhúzza, de nem kell őket újra tanítani?

4. Ha első zárásra húzza fel akkor utána lehet még reteszelni az autót?

5. Az elektromos ablakot is becsukja vagy csak az ablakokat?

Előre is köszönök minden hozzászólást akárkitől ill. az ötleteket, véleményeket is várom!

Link to comment
Megosztás:

A G-astra és a zafi kp zárjának a vezérlőmodulja azonos? Elkezdtem építeni egy komfort modult az astrámba, de kellene hozzá egy kis segítség hogy a gyári komfort modul hogyan működik:

1. Reteszelésre húzza fel az ablakot vagy első zárásra?

2. Az összes ablakot felhúzza vagy csak a vezetőjét?

3. Ha különböző helyzetben vannak lehúzva az ablakok akkor mindegyiket teljesen felhúzza, de nem kell őket újra tanítani?

4. Ha első zárásra húzza fel akkor utána lehet még reteszelni az autót?

5. Az elektromos ablakot is becsukja vagy csak az ablakokat?

tapasztalataim:

1. 1. zárásra

2. nálam a 2 első villanyos, mind2-t felhúzza

3. mindegy meddig van lehúzva, mindegyiket teljesen felhúzza

4. sztem lehet, életemben nem reteszeltem még

5. ezt nem tudom értelmezni :D a kurblisat nem húzza fel, csak az elektromosat ^_^

szerk.: az 5.-nél a tetőablakra gondolsz?

Link to comment
Megosztás:

tapasztalataim:

1. 1. zárásra

2. nálam a 2 első villanyos, mind2-t felhúzza

3. mindegy meddig van lehúzva, mindegyiket teljesen felhúzza

4. sztem lehet, életemben nem reteszeltem még

5. ezt nem tudom értelmezni ^_^ a kurblisat nem húzza fel, csak az elektromosat ;)

szerk.: az 5.-nél a tetőablakra gondolsz?

4.sztem lehet, életemben nem reteszeltem még:Ezen jót röhögtem! :D

Amúgy igen,elsőre felhúzza az ablakot,másodikra reteszel.

5.A tekerőst nálam sem húzza fel,de jó ötlet!Meg kávét is főzhetne,meg.......! :P

Link to comment
Megosztás:

4.sztem lehet, életemben nem reteszeltem még:Ezen jót röhögtem! :D

Amúgy igen,elsőre felhúzza az ablakot,másodikra reteszel.

5.A tekerőst nálam sem húzza fel,de jó ötlet!Meg kávét is főzhetne,meg.......! :P

sztem biztos, h a tetőablakra gondolt ^_^

szerk a 3. pontra: akkor kell őket újra tanítani, mikor egyébként is a többinél is (amelyikben nincs komfort): ha nincs áramellátás (akkusaru-levétel pl.)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem függ attól, hogy van-e riasztó az autóban, mert nekem csak reteszelésnél húzza fel.

Az elektromos tetőablakot is be kell neki húznia.

tapasztalataim:

1. 1. zárásra

2. nálam a 2 első villanyos, mind2-t felhúzza

3. mindegy meddig van lehúzva, mindegyiket teljesen felhúzza

4. sztem lehet, életemben nem reteszeltem még

5. ezt nem tudom értelmezni :D a kurblisat nem húzza fel, csak az elektromosat ^_^

szerk.: az 5.-nél a tetőablakra gondolsz?

Link to comment
Megosztás:

Amúgy igen,elsőre felhúzza az ablakot,másodikra reteszel.

Szvsz ez sem feltétlen igaz, nekem hiányzik ez a komfortmodul gyárilag az Astrából, úgyhogy csak akkor tudom felhúzni az ablakokat ha elfordítva tartom a kulcsot 45°-ban (azaz éppen reteszelek), sima zárásra nem csinál semmit.

Link to comment
Megosztás:

Szvsz ez sem feltétlen igaz, nekem hiányzik ez a komfortmodul gyárilag az Astrából, úgyhogy csak akkor tudom felhúzni az ablakokat ha elfordítva tartom a kulcsot 45°-ban (azaz éppen reteszelek), sima zárásra nem csinál semmit.

Jó,de ő azt kérdezte,hogy a gyári komfortmodul hogy működik! ^_^

Lassan belegabalyodunk ebbe az ablakzárás témába! :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A G-astra és a zafi kp zárjának a vezérlőmodulja azonos? Elkezdtem építeni egy komfort modult az astrámba, de kellene hozzá egy kis segítség hogy a gyári komfort modul hogyan működik:

1. Reteszelésre húzza fel az ablakot vagy első zárásra?

2. Az összes ablakot felhúzza vagy csak a vezetőjét?

3. Ha különböző helyzetben vannak lehúzva az ablakok akkor mindegyiket teljesen felhúzza, de nem kell őket újra tanítani?

4. Ha első zárásra húzza fel akkor utána lehet még reteszelni az autót?

5. Az elektromos ablakot is becsukja vagy csak az ablakokat?

Előre is köszönök minden hozzászólást akárkitől ill. az ötleteket, véleményeket is várom!

Szia!

1, Nálam a zárásra az összeset.

3, Bármilyen helyzetbe felhúzza

4, Még soha nem reteszeltem külön

5, Nem értem a kérdést, pontosíts légyszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2 éves G Astrámmal kapcsolatban kérném a segítségeteket!

A napokban "gyulladt ki" az "INSP" felirat az autóm indításakor a kilóméterszámláló felett, ami ugye az éves szerviz esedékességére figyelmeztet.

Az érdekelne, hogy miként tudom eltűntetni, ill. hogy az eltűntetése nem okoz e a későbbiekben valamiféle elektronikai ill. egyéb hibát?

Előre is öszönöm a segítségeteket!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2 éves G Astrámmal kapcsolatban kérném a segítségeteket!

A napokban "gyulladt ki" az "INSP" felirat az autóm indításakor a kilóméterszámláló felett, ami ugye az éves szerviz esedékességére figyelmeztet.

Az érdekelne, hogy miként tudom eltűntetni, ill. hogy az eltűntetése nem okoz e a későbbiekben valamiféle elektronikai ill. egyéb hibát?

Előre is öszönöm a segítségeteket!

A kérdésedre válaszolva, semmiféle bajt nem okoz ha kinullázod csak újraindul a szerviz periódus. Nah most ha tudod hogy mostanában megvoltak a szervizeid (olaj+szűrő levegőszűrő utastérszűrő cserék) akkor nyugodt szivvel minden gond nélkül a következő módszerrel tudod eltűnteni: Gyújtás levesz napi számláló gombja nyomva tart majd gyújtás másik kézzel ráad majd megjelenik ---- (4db csik) akkor felengedheted és indithatod a kocsit aztán gooo. Következő rátétkor nem fog villogni hanem kapásból a napit mutatja mint neked régebben. Persze lehet TECH2 vel is törölni, de gondolom az nincsen kéznél :D

Link to comment
Megosztás:

A kérdésedre válaszolva, semmiféle bajt nem okoz ha kinullázod csak újraindul a szerviz periódus. Nah most ha tudod hogy mostanában megvoltak a szervizeid (olaj+szűrő levegőszűrő utastérszűrő cserék) akkor nyugodt szivvel minden gond nélkül a következő módszerrel tudod eltűnteni: Gyújtás levesz napi számláló gombja nyomva tart majd gyújtás másik kézzel ráad majd megjelenik ---- (4db csik) akkor felengedheted és indithatod a kocsit aztán gooo. Következő rátétkor nem fog villogni hanem kapásból a napit mutatja mint neked régebben. Persze lehet TECH2 vel is törölni, de gondolom az nincsen kéznél ^_^

Köszönöm a segítséged! :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi a sok választ!

Előszőr a pontosítás: 5. Az elektromos tetőablakra gondoltam.

Amit nem értek: valaki írta hogy még sohasem reteszeltem külön. Ez mit jelent? Én záráskor eddig bezártam és rögtön utána reteszeltem, de ha le vannak engedve az ablakok akkor ezt nem lehet megcsinálni mert a retesz le van tiltva, nehogy beüsse az üveget, vagy valami hasonló miatt. Akinek nincs komfort modul az autójában az próbálja ki nyugodtan, remélem nem csak a CL2-nél működik így.

Eddig odáig jutottam, hogy minden ablakot felhúz, de ha a pl. bal csak két centire van lehúzva a jobb meg teljesen, akkor a balt újra kell tanítanom hogy a gomb elengedése után is teljesen felmenjen magától.

A kpzár és az el. ablakok vezérlője változik a beszerelt el ablakok és az el tetőablak függvényében vagy az mindenkinél ugyanaz és csak a kábelköteg változik? Valaki biztos rakott be utólag hátsó el ablakokat, neki cserélnie kellett a vezérlőt?

Valaki esetleg ki tudná hámozni a kapcsolási rajzból a vezérlő lábainak a bekötését? Egypár drót már megvan, a legszükségesebbek, de nekem csak a két első ablakom elektromos, és kéne a hátsóké meg a tetőablak lábai is. Illetve mindent tudni szeretnék arról a vezérlőről.

Előre is köszönöm mindenkinek!

/Ha valakinek kell ilyen modul olcsón akkor pm-ben keressen meg! 2 ajtóshoz már működik!/

Link to comment
Megosztás:

/Ha valakinek kell ilyen modul olcsón akkor pm-ben keressen meg! 2 ajtóshoz már működik!/

Jelentkezem!

Megosztó oldalakon már megtaláltam a kapcsirajzát a modulnak amit feltöltöttél, épp gondolkodtam hogy meg kéne valakivel csináltatni, de ha neked van készen akkor az úgy egyszerűbb. És a Coupé ugye kétajtós...

Link to comment
Megosztás:

Amit nem értek: valaki írta hogy még sohasem reteszeltem külön. Ez mit jelent? Én záráskor eddig bezártam és rögtön utána reteszeltem, de ha le vannak engedve az ablakok akkor ezt nem lehet megcsinálni mert a retesz le van tiltva, nehogy beüsse az üveget, vagy valami hasonló miatt. Akinek nincs komfort modul az autójában az próbálja ki nyugodtan, remélem nem csak a CL2-nél működik így.

Én írtam. Távirányító gomb 1x megnyom: ajtók bezár. 2x: reteszelődik az autó, ami azt jelenti, hogy az ajtónyitó gombokat nem tudod felhúzni még belülről sem (ha ugye betörnék az ablakot és úgy próbálnának bejutni a kocsiba...) és a riasztósnál a riasztó is akkor aktiválódik. Én még soha nem nyomtam meg 2x a távirányítót. Nem "büszkeségből" írom, hanem csak tényként. Az F-nél mindig reteszeltem, ott vízszintesen kellett kihúzni a kulcsot és úgy reteszelődött, itt nem tudom, miért nem csinálom, így alakult. Amúgy a haverom kocsiját reteszelés után vitték el kb. pár perc alatt... Lehet, h kicsit lelassítja őket, de hát ez ugye gyári cucc, és mint minden, ami gyári, könnyen kiiktatható. Nekem egy érintőgombos mikrokapcsoló van benne, azt meg ugye kifigyelhetik, de legalább nem gyári... Mind1, mindent el tudnak vinni...

Nálad akkor vmi nem működik jól, szerintem csak akkusaru-levétel után kéne újratanítani...

Link to comment
Megosztás:

Én írtam. Távirányító gomb 1x megnyom: ajtók bezár. 2x: reteszelődik az autó, ami azt jelenti, hogy az ajtónyitó gombokat nem tudod felhúzni még belülről sem (ha ugye betörnék az ablakot és úgy próbálnának bejutni a kocsiba...) és a riasztósnál a riasztó is akkor aktiválódik. Én még soha nem nyomtam meg 2x a távirányítót. Nem "büszkeségből" írom, hanem csak tényként. Az F-nél mindig reteszeltem, ott vízszintesen kellett kihúzni a kulcsot és úgy reteszelődött, itt nem tudom, miért nem csinálom, így alakult. Amúgy a haverom kocsiját reteszelés után vitték el kb. pár perc alatt... Lehet, h kicsit lelassítja őket, de hát ez ugye gyári cucc, és mint minden, ami gyári, könnyen kiiktatható. Nekem egy érintőgombos mikrokapcsoló van benne, azt meg ugye kifigyelhetik, de legalább nem gyári... Mind1, mindent el tudnak vinni...

Nálad akkor vmi nem működik jól, szerintem csak akkusaru-levétel után kéne újratanítani...

Melyik szálat kell megszakítani, s hol található?

Nem hülyeség a rejtett kapcsoló, nem árt valahova betenni. Pl a csomagtartóba, hátsó utastérbe,, úgy sem gondolná senki, hogy ott van valami. :D

Link to comment
Megosztás:

Melyik szálat kell megszakítani, s hol található?

mármint a mikrokapcsolónál? Nem tudom, nekem egy autóvillamosságis szerelte be 2 éve 5E-ért, annyit megért... Ez olyan, h csak akkor van gyújtás, ha ezt megnyomom... ezért a csomagtartós módszer egy kicsit bonyi lenne :D oda rendes kapcsolót tudnék elképzelni, ami az AC-t szakítja meg...

Link to comment
Megosztás:

Utólag szeretnék ködlámpát tenni az Astrába, de csak a hátsónak van meg a kapcsoló, az elsőnek csak a helye. Utólag lehet ide beépíteni kapcsolót vagy az egész kapcsoló egységet kell cserélni?

Ebből csak a jobboldali kapcsoló van nekem: <a href="http://imuplo.com/img/ed5a1276853275.jpg" target="_blank">http://imuplo.com/img/ed5a1276853275.jpg</a>

Ha van kapcsolód (pl korábbibó, aminek más baja van), akkor simán át lehet tenni. Ha nincs, akkor szerintem egyből vegyél olyat, amibe mindkettő benne van, külön nem lehet kapni ilyen gombot.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.