Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Áhh ennyire komolyan nem akarok belenyúlni. a 2 vezeték amire gondolok az ülés melletti csathoz megy a vezető ülés jobb oldalán és az anyós ülés jobb oldalán. Gondolom magában a csatban egy mikrókapcsoló lehet , hogy mikor bekötjük az övet talán megszakítja az áramkört és akkor nem világít a kontroll lámpa.

Elnéést a fogalmakkal zavarban vagyok, szóval az övfeszítő patronból megy a 2 vezeték valahova előre.

Én úgy tudom hogy az övfeszítő patron elektromosan vezérlet, s szerintem annak a két szálát találtad meg. Pl ha ki akarod venni az üléseket az akksit le kell kötni előtte.

Link to comment
Megosztás:

Én úgy tudom hogy az övfeszítő patron elektromosan vezérlet, s szerintem annak a két szálát találtad meg. Pl ha ki akarod venni az üléseket az akksit le kell kötni előtte.

Értem akkor ez marad így és nem fog világítani a műszerfal ha nem csatolom be :) Bár indulás után első métereken már megszokásból kattintom be.

Link to comment
Megosztás:

Szia,

anno még a combo-nál volt ilyenem.

az ülésben megvoltak a csavarhelyek is egyszerűen be kellett csavarni a helyére.

kisalakú menetlevél fért el benne, nagyon más nem is, annak viszont praktikus volt.

üdv Petya

És ez hogy van beszerelve?

Az ötlet tetszik... csak a kivitelezését nem látom át. Az ülés alatt ott van az a konzol, amire az övfeszítő csatlakozója van téve, plusz a kar amivel lehet előre hátra húzni az ülést. Ezt hova lehet rakni?

Link to comment
Megosztás:

És ez hogy van beszerelve?

Az ötlet tetszik... csak a kivitelezését nem látom át. Az ülés alatt ott van az a konzol, amire az övfeszítő csatlakozója van téve, plusz a kar amivel lehet előre hátra húzni az ülést. Ezt hova lehet rakni?

Astrában sehova.

Megnéztem a cikkszámot, és kiderült hogy csak Zafira A/B-hez jó.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

És ez hogy van beszerelve?

Az ötlet tetszik... csak a kivitelezését nem látom át. Az ülés alatt ott van az a konzol, amire az övfeszítő csatlakozója van téve, plusz a kar amivel lehet előre hátra húzni az ülést. Ezt hova lehet rakni?

mondom, Combo-nál volt ilyenem, ott benne volt az ülésben a csavarhelye. Ott az ülés állító felett volt elhelyezve.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. 2004es 5 ajtós G Astrámon nincsen vonóhorog és sokszor elkélne így megfordult a fejemben, hogy szereltetek rá. Namost nézegettem neten képeket ahogy látom egy hatalmas cső megy plusszba keresztbe amire maga a vonóhorog van rögzítve. Ezt a csövet mihez rögzítik? esetleg a felszerelés itthoni körülmények között is elvégezhető? Vagy mi a rendje ennek? Hallottam már olyat is hogy felszerelés után újra kell műszakiztatni az autót. A villamosság bekötését meg tudom csinálni ha arról van szó.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. 2004es 5 ajtós G Astrámon nincsen vonóhorog és sokszor elkélne így megfordult a fejemben, hogy szereltetek rá. Namost nézegettem neten képeket ahogy látom egy hatalmas cső megy plusszba keresztbe amire maga a vonóhorog van rögzítve. Ezt a csövet mihez rögzítik? esetleg a felszerelés itthoni körülmények között is elvégezhető? Vagy mi a rendje ennek? Hallottam már olyat is hogy felszerelés után újra kell műszakiztatni az autót. A villamosság bekötését meg tudom csinálni ha arról van szó.

igen elvégezhető, az alvázat kell megfúrnod, s csavarral felfogatnod (kapod a horoggal). a hátsó lökhárítót kell levenned hozzá. a felszerelési utasítást is megkapod a horoggal együtt. a villamosság bekötéséhez is kapsz "segítséget", simán megoldható házilag, csak akkor izgalmas kicsit, ha a kocsiban nincs kiépítve a vezeték a műszerfal visszajelzőjéhez. ha szerencséd van, oda csak egy izzót kell betenned, ha nincs madzag...az is megoldható azért. vagy felteszel egy kölső visszajelzőt, de a gyári hely azért elegánsabb :icon1:

vizsgáztatnod mindenképpen kell, ezért időzítik inkább a lejáró időszakos műszakihoz a felszerelését...(oda mindenképp vidd a gyártótól kapott műbizonylatot)

aztán séta az okmányirodába, 6000 Ft előkészítve a forgalmi cserére és kész :D

Link to comment
Megosztás:

Én is műszaki vizsga előtt rakattam rá a horgot.A Car-maxnál rendeltem horganyzottat.Fel is rakták a vizsgaállomáson,de a visszajelzőt nem élesztették fel.Mondjuk nekem nem is hiányik.Így is levizsgázott.A forgalmit kicseréltettem,aztán ellopták az összes íratomat a forgalmival együtt még novemberben.Aztán csináltattam újat.1 év alatt 3 forgalmim volt,legalább mindig szép új a tok :)A múlthéten találta meg egy hajléktalan az övtáskámat,benne az összes íratommal,bankkártyával miegymással.

Link to comment
Megosztás:

Az otthoni felszereléssel az a gond, hogy elvileg nem csak a műbizonylat, de még a felszerelő műhely igazolása is kell hozzá. Nálam ez is megvolt, nem tudom végül mennyire nézték. A külön irányjelző visszajelző az utánfutóra úgy tudom már nem kötelező, de magam részéről nem tartom teljesen haszontalan dolognak, tapasztalatom szerint rengeteg gond van a futók csatlakozó dugóival, ajzataival, de úgy általában a villamosságával is, ezért én szoktam is figyelni. Sőt már arra is gondoltam, hogy a féklámpának is kéne csinálni visszajelzőt ugyanezen az elven.

Link to comment
Megosztás:

Az otthoni felszereléssel az a gond, hogy elvileg nem csak a műbizonylat, de még a felszerelő műhely igazolása is kell hozzá. Nálam ez is megvolt, nem tudom végül mennyire nézték. A külön irányjelző visszajelző az utánfutóra úgy tudom már nem kötelező, de magam részéről nem tartom teljesen haszontalan dolognak, tapasztalatom szerint rengeteg gond van a futók csatlakozó dugóival, ajzataival, de úgy általában a villamosságával is, ezért én szoktam is figyelni. Sőt már arra is gondoltam, hogy a féklámpának is kéne csinálni visszajelzőt ugyanezen az elven.

Ha nem a classikod van nagy eséllyel ki van építve a visszajelző és az elektromos cstlakozó is a hátsó zárhídnál.

A műszerfalba csak egy izzó kell. A csatlakozóba ha nincs féklámpa akkor az azért van mert a kesztyütartó mögött hiányzik egy relé, de egy áthidaló is megteszi. Lefényképeztem, de most nem találom a számát. Mert amit most hajtok autóm az kintről való és ebbe belerakták. Az index relét is másikat raktak bele. A két kis sárga sima relé helyett egy nagyobb sárgát. a számok rajta 09 134 880 és 50 206 001

12V 2X(3X21W+5W)

Bár az előző autóm 5-6 évig ment gond nélkül e nélkül is.

A gyári vonóhorog kábelköteg dugóval kb 17ezerFt és lehet hogy a két relé is bent van a szettbe.

Az univerzális kábelkötegből a Bosalt ajánlom. Jó minőség és ha beledugod a csatlakozót akkor is vizmentesen tömít.

Link to comment
Megosztás:

HY!

Még mindíg a Mid-del küzdök az autómban. Megtudná mondani valaki, hogy a
MID mit Zuheizer: GM 09130680 Siemens 5WK70001 KZ "AC"
számúnak mit kellene tudni? Sajna nem lehet léptetni. Csak a megtehető távot mutatja és nem lehet nullázni az átlag fogyastást sem.
Vettem egy ugyanilyen számút és az is csak gyan ezt csinálja!

Ez a további 3tipusút találtam ami nem telefonos, de sehol nincs leírva és a márkaszervizben sem tudják megmondani mi a külömbség.

- MID normal ohne Zuheizer: 090437531 Siemens 5WK7455 KZ "AA"

- MID normal ohne Zuheizer: 24435538 Siemens 5WK70015 KZ "FY"

- MID normal 024461677 Siemens 5WK70025 KZ "WB"

Pláne hogy csereszavatosak-e? Bár a csatlakozó ugyan az. De a H astra és a G astra Cid is ilyen csatis. Csak ott van egy RGB csati is.
Ha csak programozni kell akkor tud valaki Győr környékén olyan embert aki megtudja csinálni, mert a márkaszervíz rohadt drága.

Link to comment
Megosztás:

HY!

Még mindíg a Mid-del küzdök az autómban. Megtudná mondani valaki, hogy a

MID mit Zuheizer: GM 09130680 Siemens 5WK70001 KZ "AC"

számúnak mit kellene tudni? Sajna nem lehet léptetni. Csak a megtehető távot mutatja és nem lehet nullázni az átlag fogyastást sem.

Vettem egy ugyanilyen számút és az is csak gyan ezt csinálja!

Ez a további 3tipusút találtam ami nem telefonos, de sehol nincs leírva és a márkaszervizben sem tudják megmondani mi a külömbség.

- MID normal ohne Zuheizer: 090437531 Siemens 5WK7455 KZ "AA"

- MID normal ohne Zuheizer: 24435538 Siemens 5WK70015 KZ "FY"

- MID normal 024461677 Siemens 5WK70025 KZ "WB"

Pláne hogy csereszavatosak-e? Bár a csatlakozó ugyan az. De a H astra és a G astra Cid is ilyen csatis. Csak ott van egy RGB csati is.

Ha csak programozni kell akkor tud valaki Győr környékén olyan embert aki megtudja csinálni, mert a márkaszervíz rohadt drága.

Szia, pontosan mit is vettél még egyet?

Link to comment
Megosztás:

Először is a cikkszámok. Az első kiegészítő fűtéssel szerelt autóhoz való, a második cikkszám nem létezik(?), a harmadik pedig elvileg a jó, legalábbis ami nekem van leírás, abban ezt a cikkszámút használják (24435539/6236451), valamint nem mindegy a hozzá passzoló kormánykapcsoló cikkszáma sem, oda a (90413243/1241135)-öt ajánlják.

Nekem megvan amúgy ez az egész leírás (németül), nem tudom hogy ez alapján csináltad-e, de ha nem akkor elküldhetem ha gondolod, amennyiben írsz egy mailcímet PÜ-ben.

Link to comment
Megosztás:

igen elvégezhető, az alvázat kell megfúrnod, s csavarral felfogatnod (kapod a horoggal). a hátsó lökhárítót kell levenned hozzá. a felszerelési utasítást is megkapod a horoggal együtt. a villamosság bekötéséhez is kapsz "segítséget", simán megoldható házilag, csak akkor izgalmas kicsit, ha a kocsiban nincs kiépítve a vezeték a műszerfal visszajelzőjéhez. ha szerencséd van, oda csak egy izzót kell betenned, ha nincs madzag...az is megoldható azért. vagy felteszel egy kölső visszajelzőt, de a gyári hely azért elegánsabb :icon1:

vizsgáztatnod mindenképpen kell, ezért időzítik inkább a lejáró időszakos műszakihoz a felszerelését...(oda mindenképp vidd a gyártótól kapott műbizonylatot)

aztán séta az okmányirodába, 6000 Ft előkészítve a forgalmi cserére és kész :D

Értem. Mivel anyával együtt közös beruházás lesz (mondtam neki én a hülyeségei miatt nem adok ki 40-50E ft-ot) így ráhagyom a szervízre a felszerelést. Meg egy úttal a műszakit is megcsináltatom náluk mert március 14-én lejár.

erről van valakinek valami véleménye? Mivel ugyan ilyen sötétkék az én autóm is így a világos horganyzott színű szerintem eléggé elütne így inkább fekete kéne rá.

http://www.carmax.hu/hu/termekkategoriak/vonohorgok/opel/astra_g/3-4-5_ajtos/opel_astra_g_3-4-5_a_0031.html

Link to comment
Megosztás:

Értem. Mivel anyával együtt közös beruházás lesz (mondtam neki én a hülyeségei miatt nem adok ki 40-50E ft-ot) így ráhagyom a szervízre a felszerelést. Meg egy úttal a műszakit is megcsináltatom náluk mert március 14-én lejár.

erről van valakinek valami véleménye? Mivel ugyan ilyen sötétkék az én autóm is így a világos horganyzott színű szerintem eléggé elütne így inkább fekete kéne rá.

http://www.carmax.hu/hu/termekkategoriak/vonohorgok/opel/astra_g/3-4-5_ajtos/opel_astra_g_3-4-5_a_0031.html

Én pont itt vettem,csak horganyzotatt és levehetőst.Bár nem tudom minek,hiszen sosem szereltem le.Nekem ezüst a kocsim azért vettem rá ilyet,meg csak nem rozsdásodik le olyan hamar mint a fekete.Sötét kocsira szerintem is jobb a feketére festett.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.