Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

A Depoban is H3-as van.A kerek OPC-be valóban van H11-es.

Jut eszembe lett jobb hátsó ködzáróm.Ebbe az OPC hátsólámpába amit vettem kivan vágva a foncsor,raktam a foglalatba egy izzót és már világított is.Ahogy láttam itt az adok-veszek topikban a gyári lámpát,mintha azon sem lenne kivágva a ködzáró helye.

Akkor H3. :)

Gyárilag nincs kivágva a jobb ködfényzár. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ki kell próbálni, nekem szenvedés volt mert a kis fém kallantyút alig tudtam vissza akasztani úgy hogy nem láttam. Ha pedig látni szerettem volna, a fejem alig fért be a lökhárító alá, s nem azért mert nagyfejű vagyok. :D

58-as sapkát hordok, akkora mint egy szakajtó, mégis befért a fejem a hétvégén a lökhárító alá! :D

Bocs nem vitázni akarok, ki kell próbálni kinek hogyan kényelmesebb!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudnátok ötletet adni?

a külső-belső szellőztetés lamella állítómotorja folyton megy (vagyis búg) ha ráadom a gyújtást4

Mi lehet a baj?

Válaszokat, esetleges megoldásokat előre is köszi!

Szia!

Már sokszor volt téma a fórumon. Lehet ha vissza keresel meg is találod.

De DarthVödör munkája segít rajtad:

https://sites.google.com/site/opelrepair/szelloztetes

https://sites.google.com/site/opelrepair/szelloztetes/behr

https://sites.google.com/site/opelrepair/szelloztetes/de

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Akkor egy Angol SWF-et kell beletenni :icon1:Bár annyira nekem sem hiányzott a 2 ködzáró.Mióta megvan a kocsi sosem kapcsoltam be.Most próbáltam ki,hogy beleraktam az izzót a jobb oldaliba.

Én akkor szoktam bekapcsolni ha valaki annyira a s.ggemben van, hogy már zavaró. Tudom, hogy nem a legbarátságosabb megoldás, de nekem törték már össze a hátulját. Általában hatásos szokott lenni! :)

Módosítva : gezoli
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szia! Tudsz linkelni? Milyeneket vettél? Milyen célból?

Neked változott a véleményed a hátsó tárcsákról?

Ez került a hátsó kapaszkodókhoz:

http://auto-motor.vatera.hu/szemelygepkocsi_alkatresz_felszereles/autovillamossagi_alkatresz/fenyszoro_bura_izzo/39mm_4smd_sofita_5050_led_xenon_canbus_szofita_c5w_1876672097.html

Ez pedig a csomitartóba és előre:

http://auto-motor.vatera.hu/szemelygepkocsi_alkatresz_felszereles/autovillamossagi_alkatresz/fenyszoro_bura_izzo/42mm_8_smd_5050_led_xenon_canbus_szofita_c5w_c10w_1876672094.html

Milyen célból? Design!

Nagyon meg vagyok elégedve a tárcsákkal, főleg így, hogy fölkerültek a kf. felnik!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok pár napja vásárolt 2002-es G Astra CDR 500 gyári rádió nem veszi a tulaj szerinti kódját, eljutottam 6 SAFE-ig de most már 2 óra rádió bekapcsolva és gyujtás után sem engedi beírni semmilyen kódot. Tudna valaki segíteni ez ügyben? Valószínű rossz kódot kaptam. Mi a teendő?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Z14XEP nél, illetve bármilyen évjáratú sedan karosszériánál a csomagtartón belül volt valami burkolat, vagy kárpit vagy fogantyú? Nem tudom hogy ezt is kispórolták belőle vagy itt mindenkié ennyire fapados? Azrt tudom hogy az enyémből előről hiányzik a tűzfalról és a motorháztetőről, de hátul mi az alap koncepció?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Z14XEP nél, illetve bármilyen évjáratú sedan karosszériánál a csomagtartón belül volt valami burkolat, vagy kárpit vagy fogantyú? Nem tudom hogy ezt is kispórolták belőle vagy itt mindenkié ennyire fapados? Azrt tudom hogy az enyémből előről hiányzik a tűzfalról és a motorháztetőről, de hátul mi az alap koncepció?

A sedannál a csomagtartó belülről csupasz, csak a lemez látszik, lehúzó fogantyú pedig nincs. Én a zárszerkezet kiálló fémrészét szoktam megfogni és ezt meghúzva lecsukni, így nem lesz piszkos a kezem sosem.

A Coupéban viszont van csomagtérajtó-burkolat, és mintha lett is volna már korábban szó erről, hogy át lehetne-e rakni a sedanba, de már nem tudom mi lett a vége.

Link to comment
Megosztás:

A sedannál a csomagtartó belülről csupasz, csak a lemez látszik, lehúzó fogantyú pedig nincs. Én a zárszerkezet kiálló fémrészét szoktam megfogni és ezt meghúzva lecsukni, így nem lesz piszkos a kezem sosem.

A Coupéban viszont van csomagtérajtó-burkolat, és mintha lett is volna már korábban szó erről, hogy át lehetne-e rakni a sedanba, de már nem tudom mi lett a vége.

nekem van fogantyú,ajtóborítás nincs <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Z14XEP nél, illetve bármilyen évjáratú sedan karosszériánál a csomagtartón belül volt valami burkolat, vagy kárpit vagy fogantyú? Nem tudom hogy ezt is kispórolták belőle vagy itt mindenkié ennyire fapados? Azrt tudom hogy az enyémből előről hiányzik a tűzfalról és a motorháztetőről, de hátul mi az alap koncepció?

Nekem az 5 ajtóson van belül burkolat és a burkolaton fogantyú kialakítva,.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma újabb modullal (DRL) és visszajelzővel bővült a szekér, köszönet érte DarthVödör kitartó és ügyes munkájának! Részemről hosszú szülés volt...

Viszont a munka végeztével sajnos a légzsák visszajelző nem alszik el.

Gyújtás majd indítás után is ottmarad. Óracsoportot vettem csak ki. Villogtattam kódot is 10-4-6-10, de nem tudom mit jelenthet.

Lőttem pár képet, a kormányátvezetőnél az a szürke valami ennyire szét kell hogy álljon?

A légzsák problémával mit tudok kezdeni? Akksi le, várni vele, csatlakozót szétszed, megtisztít, összerak, akksi vissza és talán jó lesz? WD 40-el lehet tisztítani a csatlakozót? Vagy inkább más probléma lehet vele?

Köszi a hozzászólásokat.

P1040930_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
IMAG0513_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
IMAG0515_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
IMAG0516_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.