Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Ez nem így van.... Egy drágábbacska relé + egy izzó az F Astra visszajelzőjéhez kell.

G astrá-nál a biztosítéktábla multimétere intézi a dolgot. Egy izzó kell a foglalatba, plusz egy kábelt kell behúzni a multiméter csatlakozója és az óra csatlakozója közé.

Nem egy nagy munka, és szerintem olcsóbban kivitelezhető mint egy utólag befúrt LED visszajelző, nem beszélve arról, hogy nagyságrendekkel jobban néz ki.

Ha kell leírás (Word), akkor szívesen küldök... Keress a merenyi85@citromail.hu e-mail címen.

Köszi a segítséget, ment mail a címre.

Egyúttal köszönöm másnak is a szaki hozzászólásokat, segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Szervusz!

Sokszor elolvastam mire rájöttem mit szeretnél. Ha jól értem akkor Te azt szeretnéd hogy az utólagos riasztó ha működésbe lép akkor villogassa az indexet. Ha erre gondolsz akkor rossz helyen tapogatózol az vészvill, kapcsolónál. Ugyanis az ilyen riasztóknak relés vagy fetes kimenete van, ami nem állandó hanem szaggatott feszt ad ki(tehát a villogások számát és ütemét nem a multitimer ha nem ő saját maga dönti el). Tehát neked az lenne a megoldás ha az idexkarnál fognád meg az irányjelző szálakat (jobb bal) és diódákkal (ne villogjanak össze) bekötöd. És akkor úgy fog működni hogy ha a riasztó riaszt akkor ő kapcsolgatja a feszt az izzóknak. Innen kivehető hogy elég komoly terheléssel kell számolni 4X21 W+2X5 W. Az elakadás jelzős téma akkor játszik ha olyan kimenete van a riasztónak ami állandó feszt ad ki az élesedés idejére.


Szia Nagy Úr!

Elkezdtem a bekötést. Valaminek a megszakítása, és az ajtónyitás érzékelő van hátra.

Elakadásjelző: (sziréna)

Az elakadásjelző kapcsolójához ért oda a vezetékem toldás nélkül. Az elakadásjelzőre megy 4 vezeték. Piros (állandó +12V), fekete (GND), fekete/fehér, és kék.

Multiméterrel kimérve a kapcsoló úgy működik, hogy kapcsoláskor +12V érintkezőjét összezárja a fekete/fehér és a kék lábával. Tehát rövidzárat mutat a 3 érintkezőre.

Működés közben viszont nem ezt mérem rajta.

Bekapcsolt elakadásjelzővel Kék vezetéken +12V, fekete/fehér vezetéken a villogás ütemében +12V. Ez hogy lehetséges?

Kipróbáltam a vezérlést is. Egy diódával sorba kötve ha a fekete/fehérre adtam +12V-ot nem történt semmi, ha a kék-re, akkor megy a villogás, amíg van 12V.

DSCF0429_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Van erre magyarázat? Hova megy a kék szál?

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Szervusz!

Sokszor elolvastam mire rájöttem mit szeretnél. Ha jól értem akkor Te azt szeretnéd hogy az utólagos riasztó ha működésbe lép akkor villogassa az indexet. Ha erre gondolsz akkor rossz helyen tapogatózol az vészvill, kapcsolónál. Ugyanis az ilyen riasztóknak relés vagy fetes kimenete van, ami nem állandó hanem szaggatott feszt ad ki(tehát a villogások számát és ütemét nem a multitimer ha nem ő saját maga dönti el). Tehát neked az lenne a megoldás ha az idexkarnál fognád meg az irányjelző szálakat (jobb bal) és diódákkal (ne villogjanak össze) bekötöd. És akkor úgy fog működni hogy ha a riasztó riaszt akkor ő kapcsolgatja a feszt az izzóknak. Innen kivehető hogy elég komoly terheléssel kell számolni 4X21 W+2X5 W. Az elakadás jelzős téma akkor játszik ha olyan kimenete van a riasztónak ami állandó feszt ad ki az élesedés idejére.

Köszi!

Állandó feszt ad ki, így DV leírása alapján megtudtam csinálni. A kék szálra kellett kötni. Így aktiváláskor villant, riasztáskor villog folyamatossan.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki szerelt már be gyári bontott 4 elektromos ablak szettet?

Az enyém két elektromos ablakos.

Ha minden igaz a hátsó ajtókba be kell rakni az elektromos emelő szerkezetet, a kapcsolókat, valamint ki kell cserélni a bennük lévő kábelkötegeket elektromos ablakoshoz valóra. A vezető oldali ajtóban is ki kell cserélni a kábelköteget 4 ablakoshoz valóra, valamint a kapcsolót 4 gombosra. Esetleg más valamit kell csinálni? Az ajtón kívül, a kábelezés meg van Classic II-ben? (pl.:a moltikormány kábelezése is megvolt a kormányon és az átvezetőn kívül.)

Szétnéztem kicsit és találtam Classic II Astrákat gyári 4-es ablakkal (abból gondolom, hogy gyári, mert a hátsó ajtókárpitokon nincs helye az egykori tekerőnek)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_caravan_1.4_16v_classic_ii-7461507

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_1.6_16v_classic_ii-7784744

Módosítva : merenyi85
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki szerelt már be gyári bontott 4 elektromos ablak szettet?

Az enyém két elektromos ablakos.

Ha minden igaz a hátsó ajtókba be kell rakni az elektromos emelő szerkezetet, a kapcsolókat, valamint ki kell cserélni a bennük lévő kábelkötegeket elektromos ablakoshoz valóra. A vezető oldali ajtóban is ki kell cserélni a kábelköteget 4 ablakoshoz valóra, valamint a kapcsolót 4 gombosra. Esetleg más valamit kell csinálni? Az ajtón kívül, a kábelezés meg van Classic II-ben? (pl.:a moltikormány kábelezése is megvolt a kormányon és az átvezetőn kívül.)

Szétnéztem kicsit és találtam Classic II Astrákat gyári 4-es ablakkal (abból gondolom, hogy gyári, mert a hátsó ajtókárpitokon nincs helye az egykori tekerőnek)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_caravan_1.4_16v_classic_ii-7461507

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_1.6_16v_classic_ii-7784744

Szia,

én már bekábeleztem a sajátomat ugyancsak Darth Vödör kartárs munkája alapján.

https://sites.google.com/site/opelccled/hatso-eablak

eléggé szétkaptam a kocsit hozzá...nálam nem volt a kasztni-kábelkötegbe bekábelezve, így azt is meg kellett csinálni.

összeségében ha követed a leírást meg tudod Te is csinálni.

üdv Petya

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

megkérdezem az eladót, mert ha jó nekem akkor azt rendelem, azzal biztos lehet

legalább is a leírása szerint.

Nekem ma jött meg (Köszönet Stofl barátomnak) ELM327. Két progit próbáltam ki a Torque és a ScanmyOpel.

Elméletileg lehet törölni a hibakódot, de nekem sem volt hibám.

Ha privibe küldesz egy mail-címet akkor átküldöm a két progit.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ma jött meg (Köszönet Stofl barátomnak) ELM327. Két progit próbáltam ki a Torque és a ScanmyOpel.

Elméletileg lehet törölni a hibakódot, de nekem sem volt hibám.

Ha privibe küldesz egy mail-címet akkor átküldöm a két progit.

programot szedtem le: Torque 1.8.24 full verzió.

esetleg a másik jobb?

Link to comment
Megosztás:

programot szedtem le: Torque 1.8.24 full verzió.

esetleg a másik jobb?

Mindkét program jó, mindkettő töröl hibakódot (sajnos nekem már volt). Viszont a Torque-ban történt törlés után sárga lámpa eltűnt, de a ScanMyOpel még látta (Torque már nem), de azzal sikerült teljesen kitörölni. Ráadásul több infót mutat a ScanMyOpel, de napi használatban a Torque jobb a grafikus felület miatt.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Mindkét program jó, mindkettő töröl hibakódot (sajnos nekem már volt). Viszont a Torque-ban történt törlés után sárga lámpa eltűnt, de a ScanMyOpel még látta (Torque már nem), de azzal sikerült teljesen kitörölni. Ráadásul több infót mutat a ScanMyOpel, de napi használatban a Torque jobb a grafikus felület miatt.

Értem, köszönöm.

akkor a scanmyopel lesz az elsődleges.

Link to comment
Megosztás:

Szia,

én már bekábeleztem a sajátomat ugyancsak Darth Vödör kartárs munkája alapján.

https://sites.google.com/site/opelccled/hatso-eablak

eléggé szétkaptam a kocsit hozzá...nálam nem volt a kasztni-kábelkötegbe bekábelezve, így azt is meg kellett csinálni.

összeségében ha követed a leírást meg tudod Te is csinálni.

üdv Petya

Köszi! Elég áttekinthető leírás. Megnéztem és sajnos az enyém sincs bekábelezve. Elég jó móka lehet megcsinálni... Egy pár munkaórát biztosan felemészt.

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Elég áttekinthető leírás. Megnéztem és sajnos az enyém sincs bekábelezve. Elég jó móka lehet megcsinálni... Egy pár munkaórát biztosan felemészt.

Üdv

Kalandos lesz. az biztos...én még az üléseket is kiszedtem, hogy a kábelköteghez hozzáfűzzem a kábeleket. nem két óra, de megéri :)

Üdv Petya

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

vennék egy ilyet.

ezzel, vagy mobilos (android) programmal lehet hibakódot törölni is?

vagy manuálisan lehet?

vagy inkább ilyet kellene?

bár nem tudom, hogy fog-e működni az astrával......

köszi,

Balázs

Heló. Nekem a kicsi kék van, windows phonera nem igen találok programot ami ingyen is lenne, de laptopon ScanMaster ELM full verzióval bármit látok vele. Törölni még nem próbáltam mert egyszer volt hibakódom, még régebben azt akksi levétellel töröltem.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv

Kalandos lesz. az biztos...én még az üléseket is kiszedtem, hogy a kábelköteghez hozzáfűzzem a kábeleket. nem két óra, de megéri :)

Üdv Petya

Az ablakemelő kicserélése nagyon komplikált? Vagy adja magát a dolog?

Úgy értesültem róla először ki kell venni az ajtóból az ablakot, és csak utána jön ki a szerkezet. Ez igaz?

Link to comment
Megosztás:

Az ablakemelő kicserélése nagyon komplikált? Vagy adja magát a dolog?

Úgy értesültem róla először ki kell venni az ajtóból az ablakot, és csak utána jön ki a szerkezet. Ez igaz?

Igaz, legalábbis én így csináltam. Az ablakemelőt popszegecsek tartják, ezeket le kell fúrni és az újat(elektromosat) visszaszegecselni.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Igaz, legalábbis én így csináltam. Az ablakemelőt popszegecsek tartják, ezeket le kell fúrni és az újat(elektromosat) visszaszegecselni.

Pontosan mi kell hozzá....?

- A vezető ajtó 4 gombos ablakemelő kapcsolója

- A vezető ajtó 4 elektromos ablakoshoz való kábelkötege

- A bal és jobb hátsóba, ablakemelő kapcsoló

- A bal és jobb hátsóba, elektromos ablakoshoz való kábelköteg,

- A bal és jobb hátsóba, Elektromos ablakemelő szerkezet.

- 2-3 db oszlopnál lévő csatlakozó egy bontódó astrából, amiből a sarukat kibontva, el tudom készíteni a rendszer vezetékelését.

Esetleg más alkatrész szükséges az átalakításhoz? Néztem, hogy vannak komplett szettek, de az első ablakokat külön is el tudja passzolni a bontós, ezért azok nélkül is adná....

Link to comment
Megosztás:

Ide is feltennék egy kérdést, hátha valaki ebben is jártas. A kocsi DIGIT klimás. Viszont volna egy 2 din-es fejegységem, amit nem tudok beszerelni mert nincs hova. Van valami megoldás arra, hogy a digit klima konzolját lejebb rakjam, és akkor a felkerült kis tárolo és az 1dines lejátszót egyberakva beépithessem?

Igazából most a kérdésem, hogy lejebb lehet e rakni véleményetek szerint a klima vezérlőt???Ha van megfelelő középkonzol hozzá???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.