Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

ebben bíztam, mert már megvettem, plusz egy liter Textar fékolajat is :icon1:

és emlékeztem valami réz pasztára, hogy kell az is ilyenkor, vettem olyat is

remélem nem fölöslegesen...

Nekem 1,5 hete lett kész a hátsó tárcsásítás. Egész jó lett, főleg alufelninél jól is mutat. Fékolaj lecserélve, a légtelenítésre figyeljetek oda, nekünk vagy 3x kellett nekiállni, mire tökéletes lett. Rézpasztát nem tettünk a betétekhez, mert volt hozzájuk valami gumis cucc, ami szintén a nyekergést ciszorgást hivatott gátolni. Lucas lett végülis, bár a porvédő lemez kicsit szita, de jó lesz így is. :)

Ami még érdekes, hogy a kézifékkötelet rögzíteni a gyári helyére egy egyszerű trükkel be is tudtuk tenni. Picit ki kellett vágni a tartóját, és a műanyagot ami a kötélen van pont félbe kell óvatosan fűrészelni. Így szépen beletolható a helyére.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szia!

Sajnos nem nagyon beszélem az idegen nyelvet,így számomra sanszos az e-bay-ről való rendelés.

Ha esetleg sikerült valamilyent venned,dobj egy képet róla légyszíves.:)

Azért köszönöm az infót!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Szeretném megcsinálni a mennyezeti lámpámat kapcsolhatóra.

A gyári kapcsolós /ultrahangos érzékelős/ világítótesttel ez kivitelezhető, be lehet úgy kötni arra, hogy lekapcsolható legyen nyitott ajtónál?

Köszi előre is! :)

Nem a benne lévő elektronika nem engedi.Az ultrahangos érzékelő a riasztás hoz van,jobb és bal oldalon lévő kapcsoló térkép olvasó ami a gyújtásól függetlenül működik állandó +12V,a közepén pedig a telefon kihangosító.Esetleg

úgy meg lehet oldani egy kapcsolóval meg szakítod,így nem sok értelme van,de ha ledest teszel bele az pár watt. :icon1:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Már párszor visszaolvastam e témában régóta foglalkoztat a veramon féle BC. Engem a két soros TID kijelzőhöz való érdekelne. Nem akarnék mást mint pillanatnyi fogyasztás, átlag fogyasztás, még megtehető út... Nehéz beépíteni? Bonyolult megrendelni? Kb mennyibe kerülhet? Sajnos zéró nyelvérzékem van ezáltal nulla nyelvtudásom. :( Nem tudnátok Valakit ajánlani, aki be tudná nekem szerezni,szerelni?! Veszprém megyei v.ok Tapolca. Válaszokat előre is köszönöm! :)

Üdv Robi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Már párszor visszaolvastam e témában régóta foglalkoztat a veramon féle BC. Engem a két soros TID kijelzőhöz való érdekelne. Nem akarnék mást mint pillanatnyi fogyasztás, átlag fogyasztás, még megtehető út... Nehéz beépíteni? Bonyolult megrendelni? Kb mennyibe kerülhet? Sajnos zéró nyelvérzékem van ezáltal nulla nyelvtudásom. :( Nem tudnátok Valakit ajánlani, aki be tudná nekem szerezni,szerelni?! Veszprém megyei v.ok Tapolca. Válaszokat előre is köszönöm! :)

Üdv Robi

Szia! Én most rendeltem meg, szintén zéró nyelvtudással, de a Google fordító tökéletesnek bizonyult. Összesen 68€ volt postával együtt és kB 4 nap alatt megjött.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mégvalami felmerült bennem, szerintetek gáz üzemben hogy viselkedne a veramon?! :blink:

Mivel a benzines vezérlő gázüzemben is azt hiszi, hogy benzinnel megy a verda, így a benzines vezérlő által vélt benzinfogyasztást, megtehető utat, stb. fogja mutatni. Vagy milyen értelemben hogy viselkedne?

Módosítva : potyo
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azután érdeklődnék, hogy vettem ma egy kormány fedelet ujjat mert a jobboldali dudagombom tipushiba miatt kilyukadt és már untam. A kérdésem az lenne, hogy ezt magamnak hogyan tudom kicserélni mi a teendőm mire kell odafigyelnem illetve ha valakinek lenne képe róla lépésről lépésre vagy csak leírná nagyon megköszönném

köszi

üdv: Tamás

Link to comment
Megosztás:

kicsi szívás van vele, 2 szegecset lefúrod óvatosan a karmokból ki kell feszegetni a burkolatot volt amikor rá is léptem olyan ideges lettem
az opel jellel óvatosan , könnyen reped a króm rész :D ha sikerült leszedni a burkolatot utána szedd csak le,ragasztó legyen mert be van olvasztva a vége.
akarod ki is tépheted a burkolat közepét ahol nyílik a lufi , könnyebb eltávolítani a jelet .
utána csak összepattintod 2 kicsi szegecset pótolod és tutin el fog ütni a gyári kormánytól sajna túlságosan gumi
majd ha lesz mani tuti inkább veszek egy bontott hibátlan gyári lufit
ha duda gomb szakadt ki van hozzá sima javító gomb .
nekem az előző burkolatom gombjai javítottak voltak gyári lufi anyagból voltak letakarva olyan minőségben hogy azt hittem gyári amikor megvettem a kocsit
sajna nekem a fedél bal sarka repedt ki a perforáció mentén ezért kellett cserélnem a fedelet
remélem többet nem akarsz tudni :D
lufi kiszerelés két csavar tartja a kormány hátulján, Fontos az áramtalanítás, sarukat vedd le a szerelés előtt 10 percel a csatlakozója nem egy ördöglakat simán kioldható.

ja a légzsák anyagát módosítani ki be hajtogatni nem javasolt és megsérteni sem előnyös
csak saját felelősségre

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

kicsi szívás van vele, 2 szegecset lefúrod óvatosan a karmokból ki kell feszegetni a burkolatot volt amikor rá is léptem olyan ideges lettem

az opel jellel óvatosan , könnyen reped a króm rész :D ha sikerült leszedni a burkolatot utána szedd csak le,ragasztó legyen mert be van olvasztva a vége.

akarod ki is tépheted a burkolat közepét ahol nyílik a lufi , könnyebb eltávolítani a jelet .

utána csak összepattintod 2 kicsi szegecset pótolod és tutin el fog ütni a gyári kormánytól sajna túlságosan gumi

majd ha lesz mani tuti inkább veszek egy bontott hibátlan gyári lufit

ha duda gomb szakadt ki van hozzá sima javító gomb .

nekem az előző burkolatom gombjai javítottak voltak gyári lufi anyagból voltak letakarva olyan minőségben hogy azt hittem gyári amikor megvettem a kocsit

sajna nekem a fedél bal sarka repedt ki a perforáció mentén ezért kellett cserélnem a fedelet

remélem többet nem akarsz tudni :D

lufi kiszerelés két csavar tartja a kormány hátulján, Fontos az áramtalanítás, sarukat vedd le a szerelés előtt 10 percel a csatlakozója nem egy ördöglakat simán kioldható.

ja a légzsák anyagát módosítani ki be hajtogatni nem javasolt és megsérteni sem előnyös

csak saját felelősségre

Szia! Látom omega térképolvasós lámpád van. Tudnál feltenni róla egy képet? Köszi!

Link to comment
Megosztás:

kicsi szívás van vele, 2 szegecset lefúrod óvatosan a karmokból ki kell feszegetni a burkolatot volt amikor rá is léptem olyan ideges lettem

az opel jellel óvatosan , könnyen reped a króm rész :D ha sikerült leszedni a burkolatot utána szedd csak le,ragasztó legyen mert be van olvasztva a vége.

akarod ki is tépheted a burkolat közepét ahol nyílik a lufi , könnyebb eltávolítani a jelet .

utána csak összepattintod 2 kicsi szegecset pótolod és tutin el fog ütni a gyári kormánytól sajna túlságosan gumi

majd ha lesz mani tuti inkább veszek egy bontott hibátlan gyári lufit

ha duda gomb szakadt ki van hozzá sima javító gomb .

nekem az előző burkolatom gombjai javítottak voltak gyári lufi anyagból voltak letakarva olyan minőségben hogy azt hittem gyári amikor megvettem a kocsit

sajna nekem a fedél bal sarka repedt ki a perforáció mentén ezért kellett cserélnem a fedelet

remélem többet nem akarsz tudni :D

lufi kiszerelés két csavar tartja a kormány hátulján, Fontos az áramtalanítás, sarukat vedd le a szerelés előtt 10 percel a csatlakozója nem egy ördöglakat simán kioldható.

ja a légzsák anyagát módosítani ki be hajtogatni nem javasolt és megsérteni sem előnyös

csak saját felelősségre

Szia!
Köszi a válaszod először is. Annyit hagy kérdezzek már meg, hogy hol lehet ilyen dudagomb javítógombotot kapni mert én nem találtam.
Miért kell legalább 10 percel hamarabb leáramtalanítani? illetve milyen szegecs kell a régi helyére?
köszi
üdv Tamás

Link to comment
Megosztás:

Látom 5200 ft a két dudagomb viszont nekem 5500 ft volt az egész középső rész, valamint az a baj, hogy nem si lenne jó a sima gomb mert már nagyobb a lyuk nem takarná el a javítógomb.

Mire célzol hogy ne fogjak hozá? Minek adjam oda másnak?

Mire célzol ezzel?

köszi

üdv Tamás

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A kövezkező problémám az lenne, hogy ha a ventillátort 1 vagy 2 es állásba teszem akkor hallani ilyen ciripelő hangot menet közben és roppant zavaró.

Már csináltam olyat hogy kivettem a kesztyűtartót és befujtam wd40 el meg zsírral is már a tengelyét a ventillátorlapátnak de 1 hónao után ujra elkezdett ciripelni. Van esetleg valami okosabb megoldásotok ennek a javítására?

köszi

Üdv Tamás

Link to comment
Megosztás:

Ezt a ventillátor csapágyat már én is meg szerettem volna kérdezni. Annyira zárt szerkezet, hogy elképzelésem sincs róla, miként kellene karbantartani, vagy javítani. (Pedig levegő-csappantyút már egyedül cseréltem, bizony!) Előbb-utóbb minden csapágy elkopik.. :( Egy új ventillátort aranyárban mérnek, a bontottnak vagy Távol-keletinek meg rövid az élettartama. Kérjük a hozzáértők segítségét.

Link to comment
Megosztás:

Ezt a ventillátor csapágyat már én is meg szerettem volna kérdezni. Annyira zárt szerkezet, hogy elképzelésem sincs róla, miként kellene karbantartani, vagy javítani. (Pedig levegő-csappantyút már egyedül cseréltem, bizony!) Előbb-utóbb minden csapágy elkopik.. :( Egy új ventillátort aranyárban mérnek, a bontottnak vagy Távol-keletinek meg rövid az élettartama. Kérjük a hozzáértők segítségét.

Nincs benne csapágy csak sikló gyűrű ,három csavar tartja,le kel venni levegővel kifúni aztán teflon száraz kenőanyaggal befújni és utána jól fog üzemelni.nekem viszont cserélni kellett mert menetzárlat keletkezet benne ,működik a régi csak

30,35A vesz fel és ez a előtét ellenállás kiolvadásához vezet.A használt 10 e volt és hibátlanul működik.De ennek csak 20-22A az áram felvétele 4-es fokozaton.sajnos a régit javítani nem lehet .

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.