Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Picit más:

Találtam egy leírást a neten a tempomat utólagos beszereléséről itt:

http://www.astraownersclub.com/technical_guides.php (Astra Mk4 Technical Guides/Interior/How to Fit Cruise Control)

Gondoltam megnézem lehetséges-e az enyémbe beszerelni, ha már egyszer úgysincs túl nagy költségvonzata. Az ECU csatlakozójában meg is találtam a vezetéket a 10-es pinen (ugyan a leírás szerint egy barna és egy fekete között kéne lennie, nekem meg barna/zöld van a 9-as pinen, és szürke/zöld a 11-esen, de ez legyen a kisebbik baj), valamint a kormánykapcsoló vezetékkötegénél eldugva is ott volt a 4pólusú csatlakozó a tempomatos kormánykapcsolónak, sőt még a fékpedálnál levő kapcsolóm is a 4 pólusú ahogy írják, viszont az arra menő vezetékkötegben az istennek se leltem szabad csatlakozót aminek a kuplungkapcsolóra kéne mennie. Most picit elment a kedvem, mert az elején egészen fellelkesültem, de a leírásban nem írnak semmit hogy mivan ha nincs csati a kuplungkapcsolónak. Akkor vajon beszerelhető-e? Vagy az mindegyikben benne van, csak nézzek jobban körül?

Amúgy nem is kerülne sokba ha megoldható lenne, a Csergőben 18e egy tempomatos kormánykapcsoló, és 7e a kuplungpedálhoz való, úgyhogy 25e-ből meg egy órai munkából kijönne az egész...

Nekem ezt írták 2007-es Z14XEP-re:

Az Ön által megadott modellévű Astra G-be a tempomat beszerelése korrekt módon nem végezhető el, mivel az tempomat működéséhez szükséges gyári kábelezés hiányzik.

A tempomatos gyári kábelköteg ugyan rendelhető, de az ára százezres nagyságrendű.

Márkaszervizként pedig az utólagos kábelezést nem támogatjuk.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sajnos az ablakok sötétítése elmarad, mert kicsit drága. 30-35e között válalnáék el.

Az ilyen rolók-ról mia atapasztalat?

A homasita kft postáz is, mert nekem Bp 250km.

Nekem az 5 ajtóst 18ért vállalták volna el. A hátsó ablak, és a hátsó oldalsók. És ezt hivatalosan, amivel vizsgára is lehet menni.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ezt írták 2007-es Z14XEP-re:

Az Ön által megadott modellévű Astra G-be a tempomat beszerelése korrekt módon nem végezhető el, mivel az tempomat működéséhez szükséges gyári kábelezés hiányzik.

A tempomatos gyári kábelköteg ugyan rendelhető, de az ára százezres nagyságrendű.

Márkaszervizként pedig az utólagos kábelezést nem támogatjuk.

Namost ezaz hogy nekem a kábel benne van a motorvezérlő meg a kormánykapcsoló között is, csak az a r.hadt kuplungkapcsoló szivat meg... Leginkább azért, mert a leírásban is olyat írnak mind a kormáynkapcsoló vezetékénél, mind az ECU-énál, hogy ha ezek hiányoznak, nem lehetséges a tempomat beszerelése, de semmi ilyesmit nem írnak viszont a kuplungkapcsolóról. Vagy ha az első kettő benne van egy autóban akkor ott kell lennie enek is, csak én nem találtam meg?

Link to comment
Megosztás:

Nekem az 5 ajtóst 18ért vállalták volna el. A hátsó ablak, és a hátsó oldalsók. És ezt hivatalosan, amivel vizsgára is lehet menni.

Körbekérdeztem (Zala megye) az összes szóbajöhetőt, kicsit drágállotam....A roló meg jóval olcsóbb. :D

Link to comment
Megosztás:

Namost ezaz hogy nekem a kábel benne van a motorvezérlő meg a kormánykapcsoló között is, csak az a r.hadt kuplungkapcsoló szivat meg... Leginkább azért, mert a leírásban is olyat írnak mind a kormáynkapcsoló vezetékénél, mind az ECU-énál, hogy ha ezek hiányoznak, nem lehetséges a tempomat beszerelése, de semmi ilyesmit nem írnak viszont a kuplungkapcsolóról. Vagy ha az első kettő benne van egy autóban akkor ott kell lennie enek is, csak én nem találtam meg?

Hát az jó kérdés....

Link to comment
Megosztás:

Körbekérdeztem (Zala megye) az összes szóbajöhetőt, kicsit drágállotam....A roló meg jóval olcsóbb. :D

Zalából nem érné meg le jönni hozzánk. Ország közepe kb 300, és még vissza is kell menni.

Én nem vagyok a roló híve. Rossz tapasztalatokat látok kollégáknál. Persze lehet itt is van minőségi cuccos is.

Link to comment
Megosztás:

kik foglalkoznak ilyen roló építéssel :D ? a gyáriak igen jól éznek ki a bmw nél a pillangó ablakra külön kis roló van nagyon komolyan néz ki, benne vana roló a pillango ablak keretben. És a bömbnél teljes ablakot elfedi nincsenek centis "hézagok" kárpiba meg ugye a kérdés hogy rögzíted a rolót meg hogy be fér e

Link to comment
Megosztás:

kik foglalkoznak ilyen roló építéssel :D ? a gyáriak igen jól éznek ki a bmw nél a pillangó ablakra külön kis roló van nagyon komolyan néz ki, benne vana roló a pillango ablak keretben. És a bömbnél teljes ablakot elfedi nincsenek centis "hézagok" kárpiba meg ugye a kérdés hogy rögzíted a rolót meg hogy be fér e

Az oldalsót majd megnézem meló után, és agyalok rajta, hogy rendeljek-e..., és hogy hogyan lehet beépíteni.

A lidl-ben láttam meg, de az nagyon bután nézett ki, és gondoltam, hátha találok valami normálissat, és haladok. :D

Link to comment
Megosztás:

kik foglalkoznak ilyen roló építéssel :D ? a gyáriak igen jól éznek ki a bmw nél a pillangó ablakra külön kis roló van nagyon komolyan néz ki, benne vana roló a pillango ablak keretben. És a bömbnél teljes ablakot elfedi nincsenek centis "hézagok" kárpiba meg ugye a kérdés hogy rögzíted a rolót meg hogy be fér e

Én a fóliázásra válaszoltam, rolóst nem ismerek.

Link to comment
Megosztás:

Ja bocs:)

Imy: ha van vmi jó ötletd oldasóra oszd majd meg hátha ki lehet vmit okoskodni ami jól is néz ki

naná, a hátsó ezek után meni fog, csak az oldalsón kell még agyalnom egy kicsit, ha nem megy, akkor marad roló nélkül, de jó lenne rá, mert egész nap a tűző napon áll minden nap a kocsi a munkahelyem parkolójában.

Link to comment
Megosztás:

naná, a hátsó ezek után meni fog, csak az oldalsón kell még agyalnom egy kicsit, ha nem megy, akkor marad roló nélkül, de jó lenne rá, mert egész nap a tűző napon áll minden nap a kocsi a munkahelyem parkolójában.

igazából ugyan úgy melegszik a kocsi. sztem ez is olyan jólnéz ki dolog, ha nem gagyin van felrakva.

Link to comment
Megosztás:

naná, a hátsó ezek után meni fog, csak az oldalsón kell még agyalnom egy kicsit, ha nem megy, akkor marad roló nélkül, de jó lenne rá, mert egész nap a tűző napon áll minden nap a kocsi a munkahelyem parkolójában.

ezért kell fóliáztatni. Nekem az előző F astrámon roló volt most fóliázva van asszem kb 30ezer volt de legális. és jó.

Link to comment
Megosztás:

ezért kell fóliáztatni. Nekem az előző F astrámon roló volt most fóliázva van asszem kb 30ezer volt de legális. és jó.

Hát igen 30 ezerért.Mekem a fólával az a bajom hogy este meg télen zavar ha sötét van kint és még sötétebb a fólia miatt akkor a rolót egyszerüen feltekerem.

Link to comment
Megosztás:

Aki már épített be könyöktámaszt: mekkora a max szélesség, ami befér?

Megmértem ugyan, de nem tudom, mindennapos használatban nem zavaró-e, ha éppen határon van a mérete. 15cm a két ülés között a hely, szerintetek érdemes ide 15 széleset venni, vagy jobb a 12cm? (félek, hogy az ülés oldalát kicsiszolja, vagy bírja ez?)

Link to comment
Megosztás:

Hát igen 30 ezerért.Mekem a fólával az a bajom hogy este meg télen zavar ha sötét van kint és még sötétebb a fólia miatt akkor a rolót egyszerüen feltekerem.

Vannak nagyon világos fóliák is amelyek szinte megeggyeznek a gyári "zölditéssel" de a hő és UV-védelme megeggyezik a legsötétebbekével.Az egyik haver ugy rakatta fel a fóliát,hogy a hátsóra és a hátsó-oldalsóra sötétebbet,a két elsőre néhány árnyalattal világosabbat rakatott.Kivülről nem feltünő a különbség de belülről nagyon észrevenni kilátás szempontjából.Az én fóliásomnál lehet ugynevezett "viztiszta" fóliát kapni amely teljesen szinezetmentes mégis több mint 50%-s hővédelmet biztosit,úgyhogy az első szélvédőre is fel lehet rakni nem torzit nem zavar.Csak az a vicc.hogy majdnem ez legdrágább.

Link to comment
Megosztás:

sajnos nekem 1 év alatt nem sikerült. Nyáron nappall nagyon jó volt de este már nem, lehet mondjuk nem heggesztő szemüvegben kellett volna vezetni. Itt buktam el a dolgot?.

Nekem a Corsa volt fóliáztatva 3M fóliával. Ez engedélyes, de mint már tárgyaltuk, max 70% fényáteresztő a szabályos, az alatt nem. Nekem a mostani Astra gyárilag 70% színezett, így nem kell ezzel foglalkoznom.

A Corsa 60% fóliával volt megcsináltatva, erről még belefért a 70%-os papír. Tehát senki nem köthet bele. Mivel körben egyenletesen van fóliázva és ez még nem a "halottaskocsi" kategória, így szerintem nem zavaró. (majdnem gyári színezett, szemre nem lehetett megmondani, hogy nem az)

Kb 4 éve csináltattam, akkor volt 21e Fehérváron, a szélvédő kivételével mindenhol lett csináltatva. Szélvédő csak felülre kapott "napcsíkot", az volt +2e.

Ja, első szélvédőre is lehetett volna rakatni ezt a fóliát, csak macerás a felrakás, ezért nem is tetettem.

Link to comment
Megosztás:

Zalából nem érné meg le jönni hozzánk. Ország közepe kb 300, és még vissza is kell menni.

Én nem vagyok a roló híve. Rossz tapasztalatokat látok kollégáknál. Persze lehet itt is van minőségi cuccos is.

és mik voltak a rossz tapasztalatok?(hogy mire figyeljek oda) :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem a Corsa volt fóliáztatva 3M fóliával. Ez engedélyes, de mint már tárgyaltuk, max 70% fényáteresztő a szabályos, az alatt nem. Nekem a mostani Astra gyárilag 70% színezett, így nem kell ezzel foglalkoznom.

A Corsa 60% fóliával volt megcsináltatva, erről még belefért a 70%-os papír. Tehát senki nem köthet bele. Mivel körben egyenletesen van fóliázva és ez még nem a "halottaskocsi" kategória, így szerintem nem zavaró. (majdnem gyári színezett, szemre nem lehetett megmondani, hogy nem az)

Kb 4 éve csináltattam, akkor volt 21e Fehérváron, a szélvédő kivételével mindenhol lett csináltatva. Szélvédő csak felülre kapott "napcsíkot", az volt +2e.

Ja, első szélvédőre is lehetett volna rakatni ezt a fóliát, csak macerás a felrakás, ezért nem is tetettem.

Akkor olvass bele a fóliázás topicomba...ha jól emlékszem leírtam...azóta nem tudom a KKF-nek változott e a dolga, de anno, azt írták, hogy kis hazánkban nincs olyan fólia engedélyezve, mert ugye mindnek engedély száma van, ami legalább 70%-os fényáteresztő...szóval, ha vki még ki is mert állítani ilyet az tuti bukta, mert ilyen fólia nincs (vagy legalábbis akkor nem volt)...szóval úgy megbüntiz a közeg, hogy öröm lesz vakarni...hacsak azóta nem változott vmi...lehet most megint intézek egy levelet, de szerintem nincs változás.... :D

Link to comment
Megosztás:

Fúrással sajnos meg pattental de alátétes fekete csavarralis lehet sztem.nem látszik semmi csak ha kinyitod az 5. ajtót. oldalsó nekem a bekasztós van de kiváncsi lennék hogy a roló be fér e a kárpit alá és akkor csak a ki kell húzni viszont a felfogatását nem tudom mivel nem láttam még mekkora a hely. de lenne olyan ötletem hogy a B oszlopra felrakni akkor az ajtót i ki lehet nyitni az ablakot is le lehet húzni és vizszinten húzod ki a rolót a pillangó ablak végéig. :P

Az lenne ezzel kapcsolatossan a kérdésem, hogy mibe furtad bele a csavart, vagy a patentet? Mert nem akarom véletlenül a tetőt kilyukasztani :D , illetbe ha késöbb nem tetszik, ne látszodjon helye, hogy fent volt. :D

Az oldalsó ablakot nézegettem, háát nem lehetne szerintem szépen megcsinálni, vagyis ugy, ha későbbiekben nem tetszik vissza lehessen bontani, és hogy ne látszodjon....

Link to comment
Megosztás:

Akkor olvass bele a fóliázás topicomba...ha jól emlékszem leírtam...azóta nem tudom a KKF-nek változott e a dolga, de anno, azt írták, hogy kis hazánkban nincs olyan fólia engedélyezve, mert ugye mindnek engedély száma van, ami legalább 70%-os fényáteresztő...szóval, ha vki még ki is mert állítani ilyet az tuti bukta, mert ilyen fólia nincs (vagy legalábbis akkor nem volt)...szóval úgy megbüntiz a közeg, hogy öröm lesz vakarni...hacsak azóta nem változott vmi...lehet most megint intézek egy levelet, de szerintem nincs változás.... :D

Biztossan nem, nekem a gyári üvegek(2007) a törvényben megengedettek...ennél sötétebb nem lehet, aztán allig látszik, hogy sötétített. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.