Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Akkor olvass bele a fóliázás topicomba...ha jól emlékszem leírtam...azóta nem tudom a KKF-nek változott e a dolga, de anno, azt írták, hogy kis hazánkban nincs olyan fólia engedélyezve, mert ugye mindnek engedély száma van, ami legalább 70%-os fényáteresztő...szóval, ha vki még ki is mert állítani ilyet az tuti bukta, mert ilyen fólia nincs (vagy legalábbis akkor nem volt)...szóval úgy megbüntiz a közeg, hogy öröm lesz vakarni...hacsak azóta nem változott vmi...lehet most megint intézek egy levelet, de szerintem nincs változás.... :D

ez tévedés mert van legális fólia. Nekem az van fent van kis plasztikkártyás, hivatalos engedélyem róla.Jah és azóta a szabályozás is változott már...

Link to comment
Megosztás:

Egyszerűen néhány hónap használat után szét hullottak. Szerintem ha ilyen mellett döntenél, akkor csakis a minőségit vedd meg. De ki tudja melyik a minőségi? :D

Én Ezzel szemezgetek. Remélem nem hullik szét. Csak nem tudom, hogy 90 vagy 100cm széles legyen, még leméregetem, de ahogy néztem a 100-as nem férne el, ha az 5. ajtóra rakom.

Másik kérdés:

Ezt a könyöklöt is kénéztem, ha már rendelek tőlük. Szerintetek méretben felmegy?

Egy másik(lehet buta kérdés :D ), de a kardánboxra csak simán felfurom, és kész? Vagy a kardánboxban lévő műanyagra kell? Egyikben sem tudok elfurni semmit sem? (vezeték, cső)

Link to comment
Megosztás:

Én Ezzel szemezgetek. Remélem nem hullik szét(ha mégis rendelek mégegyet, és lessz alkatrészem :D ). Csak nem tudom, hogy 90 vagy 100cm széles legyen, még leméregetem, de ahogy néztem a 100-as nem férne el, ha az 5. ajtóra rakom.

Másik kérdés:

Ezt a könyöklöt is kénéztem, ha már rendelek tőlük. Szerintetek méretben felmegy?

Egy másik(lehet buta kérdés :D ), de a kardánboxra csak simán felfurom, és kész? Vagy a kardánboxban lévő műanyagra kell? Egyikben sem tudok elfurni semmit sem? (vezeték, cső)

Link to comment
Megosztás:

szerintem ilyet ne vegyél. elég silány. Nekem is van egy elfekvőben a szekrényben, de nem szerelem be.

Miért, mi a baj vele, mi silány rajt, vagy? Lötyög, gyenge, stb?

Egyszer régebben hasonlóra valaki mondta ugyanazt, mind Te....de az nem ugyanez volt..

Link to comment
Megosztás:

Nekem utángyártott ködlámpát mutassatok jó áron.

Megesz a fene, mert keresgéltem a témában, találtam is TYC gyártmányút H3 izzósat 3700Ft-ért. Most meg nem találom a linket, a weboldal nevére meg nem emlékszem. :D

Szóval agyrém.

Link to comment
Megosztás:

egyik

másik

minőségibb, Astra G

Lehet mazsolázni ;)

Amit belinkeltem az sem nézett ki rosszabbul. :D Vagy mégis rosszabb? :D

Hova kell csavarozni, ugy hogy semmiben ne csináljak kárt? És késöbbiekben ha kiveszem ne látszodjona helye?

Ködlámpa:

asszem a birnernél láttam, otthol a gépemen fent van a katalógus, csak a melóhelyemen nincs :P Ha holnap estefele dobsz egy privit megnézem Neked!

Link to comment
Megosztás:

Biztossan nem, nekem a gyári üvegek(2007) a törvényben megengedettek...ennél sötétebb nem lehet, aztán allig látszik, hogy sötétített. :D

A gyári sötétítés, tehát ami az "üvegben" benne van, az törvényes és lehet kevesebb is mint 70%-os...!!!

Link to comment
Megosztás:

Miért, mi a baj vele, mi silány rajt, vagy? Lötyög, gyenge, stb?

Igen! Valahogy így, ebben a sorrendben, ahogy írtad....

Nézzé má rá!! (ezt nem bántásképpen írtam) milyen silány műanyag, meg az ára??

Nekem a G Astrámba gyári volt, közel húsz ropiért, az könyöklő volt és passzolt a szín árnyalata, erezete a műszerfalhoz és a többi műanyag erezetéhez!

Ha veszel, normálisat vegyél (gyárit, vagy használtan gyárit), erre rákönyökölsz kétszer, veszel egy balos kanyart erősebben oszt összecsuklik alattad, te meg átesel anyóshoz a másik oldalra....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.