Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Azaz! 1990 HUF/db. Az EuroBlue-t nem tudom, de npasi, neked asszem az van...

Hol lehet Bp-n hozzájutni ehhez? És tényleg annyira jó?

Más: azt a ki-beb***ott rendszámtábla keretet (amit a kereskedő rakott fel), hogy lehet szét, illetve leszedni? Mert már lassan az őrület határán vagyok :wink:

Link to comment
Megosztás:

Más: azt a ki-beb***ott rendszámtábla keretet (amit a kereskedő rakott fel), hogy lehet szét, illetve leszedni? Mert már lassan az őrület határán vagyok :wink:

Ha az a fajta van, aminek a teteje (felső éle) vékony, és csak egy kis pöcök nyúlik a rendszám fölé, akkor abból csak ki kell pattintani a rendszámot a pöcköknél, majd kihúzni a rendszámot. Ennél a fajtánál maga a rendszámkeret egyben van. A másik általam ismert fajtánál a rendszámkeret 2 részből áll, és a keretet kell lepattintani először... ennél általában a keret felső éle vastagabb, rálóg a rendszámra. Ilyen az opelklubos is. Ez jobban fogja a rendszámot. Nem is zörög nekem! 8)

Link to comment
Megosztás:

Gondolom kiveszed a táblát, amit műa. fülek tartanak. Fele esetleg letörik.... :P Alatta kell lenni max. 2 db csavarnak. Néha 1 is elég. :D

Azért kérdeztem, mert azt hittem, hogy két részből van, mint a klub-bos keret. Majd flex-szel nekiesek :D

Izzótéma: esetleg tudtok valami gyakorlati tapasztalatot az EuroBlue-ról?

Link to comment
Megosztás:

Ha az a fajta van, aminek a teteje (felső éle) vékony, és csak egy kis pöcök nyúlik a rendszám fölé, akkor abból csak ki kell pattintani a rendszámot a pöcköknél, majd kihúzni a rendszámot. Ennél a fajtánál maga a rendszámkeret egyben van. A másik általam ismert fajtánál a rendszámkeret 2 részből áll, és a keretet kell lepattintani először... ennél általában a keret felső éle vastagabb, rálóg a rendszámra. Ilyen az opelklubos is. Ez jobban fogja a rendszámot. Nem is zörög nekem! 8)

Leköteleztél :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

A '99-es G Astrámban a középső kijelzőn a hőmérő megbolondult. Kinti 15 foknál 28-30 fokokat mutat, télen mínusz ezer fokban is plusz 10-et mutatott. Mi lehet gond? Meg lehet házilag javítani valahogy ügyesen, vagy inkább vigyem elektro-szakihoz?

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

A '99-es G Astrámban a középső kijelzőn a hőmérő megbolondult. Kinti 15 foknál 28-30 fokokat mutat, télen mínusz ezer fokban is plusz 10-et mutatott. Mi lehet gond? Meg lehet házilag javítani valahogy ügyesen, vagy inkább vigyem elektro-szakihoz?

Köszi!

ki kell cserélni az érzékelőt.

a lökháritó alatt van.....

Link to comment
Megosztás:

Azért nyugtassatok meg, hogy csak úgy lehet leszedni a gyári rendszámtábla keretet ha letöröd, mert én úgy tettem :oops:

Nem kell széttörni. Úgy műxik, hogy oldalra ki lehet húzni belőle a rendszámot. Hétvégén megszakértettem :wink:

Ha kell valalkinek első ablakra légterelő, akkor van egy pár, amit szívesen elajándékozok. Pénzt nincs pofám kérni érte :oops: . Annyi kérésem lenne azért, hogy klubtag legyen az illető, ha lehetséges. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Jim! Fóton megstírölhetem?? ...mer lehet nekem megér egy söröt!! :D

Rendben, csak el ne felejtsem levinni. Azért szedtem le, mert mondta a fóliás srác, hogy elképzelhető, hogy kikezdi a fóliát, mivel lecsökken a hely, ahova az üveg megy bele. Pl. suzukik némelyik légterelője felsérti a fóliát. Én inkább nem kockáztattam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.