Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Ma nekem is kész lettek az üléshuzataim:

Thanx a címért Tomka!

(ja és bocs a kék szín "koppintása" miatt.... eredetileg szürke feketét akartam de a szürkét túl világosnak találtam...)

Szivesen, örülök, hogy kész is lett.

Kék színért nem baj, elvégre mindkét autó kék. :unsure:

Gratula hozzá! Te raktad fel, vagy felrakattad?

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
Helló!

Pénteken a srácok belehegesztették a tempomatot. Nagyon jó kis fícsör! :rolleyes: Ki is próbáltam hamar, 2x250km. <_<

ENDYKA kösz nagyon! ;)

Tomka

Hali!

Meg tudnád mondani, hogy hol alkották mindezt és mennyiért?

Visszaolvastam pár oldalt, de nem találtam sehol, lehet nem voltam elég kitartó az olvasásban.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olvastam olyan infókat, melyek szerint Z-s motorral szerelt Astra G-nél (pl. Z16XE) az index kar tempomatos index karra cserélése és Tech2 interfésszel való felprogramozása után, alkalmassá teszi az autót a Tempomat funkcióra. Mit tudtok erről?

Sokat kutattam ilyen tempomatos index kar után, de nem sok sikerrel. Ha tud valaki ennek beszerzési lehetőségéről, kérem jelezze...

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olvastam olyan infókat, melyek szerint Z-s motorral szerelt Astra G-nél (pl. Z16XE) az index kar tempomatos index karra cserélése és Tech2 interfésszel való felprogramozása után, alkalmassá teszi az autót a Tempomat funkcióra. Mit tudtok erről?

Sokat kutattam ilyen tempomatos index kar után, de nem sok sikerrel. Ha tud valaki ennek beszerzési lehetőségéről, kérem jelezze...

Köszönöm

Hali!

Ha be van kábelezve akkor a leírtakon kívül egy kuplung kapcsolóra is szükség van, de ha az is megvan akkor menni fog a tempomat. Az én motorkódom is Z16XEP és sajons sincs bekábelezve. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon köszönöm a gyors válaszokat Zolee és Opel16V ! Közben én is találtam még egy két infót a beszereléssel kapcsolatban. A kuplung kapcsoló hova van felszerelve? Azt meg tudom állapítani ránézésből, vagy szét kell szednem valamit? A bekábelezést is meg tudom valahogy nézni?

Link to comment
Megosztás:

Közben én is találtam még egy két infót a beszereléssel kapcsolatban. A kuplung kapcsoló hova van felszerelve? Azt meg tudom állapítani ránézésből, vagy szét kell szednem valamit? A bekábelezést is meg tudom valahogy nézni?

Ha esetleg egyedül nem megy, akkor van ismerős aki mindent beszerez és meg is csinálja neked!!

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, megpróbálom, aztán ha nem boldogulok vele, igénybe veszem. Jó lenne találni róla pontos leírást. Itt írnak róla, de sajna németül nem tudok olyan jól

Ha nem megy szólj bátran: a srácok gyári alkatrészekkel dolgoznak: felprogramozzák, bekábelezik, kapcsoló csere stb-->kb 35 ért!

Link to comment
Megosztás:

Ha esetleg egyedül nem megy, akkor van ismerős aki mindent beszerez és meg is csinálja neked!!

Nekem épp tegnap csinálták meg a srácok! :rolleyes: Köszi Endyka az infót! Sajna az enyémet a motorvezérlőig teljesen be kellett kábelezni, mert nem volt benne semmi. A kuplungkapcsoló berakásával / rögzítésével is elszöszöltek a srácok, de aztán nagynehezen az is sikerült. ;) És tökéletesen műkszik a rendszer, annyira élvezem! Emelkedőn magától ráad, lejtőn elvesz, ha kell, sirály! <_<

Link to comment
Megosztás:

Hali srácok!

Ez a tempomat dolog nagyon frankón hangzik! Engem is érdekel, nekem 1.4 twinportos gépem van, gondolom ez nem okoz gondot a srácoknak a beszerelésnél. Kivel kell konzultálnom a beszereléssel kapcsolatban, mennyi időt vesz igénybe, most szabin leszek, jövő héten fenn leszek Pesten is. Előre is köszi!

Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

Ez a tempomat dolog nagyon frankón hangzik! Engem is érdekel, nekem 1.4 twinportos gépem van, gondolom ez nem okoz gondot a srácoknak a beszerelésnél. Kivel kell konzultálnom a beszereléssel kapcsolatban, mennyi időt vesz igénybe, most szabin leszek, jövő héten fenn leszek Pesten is. Előre is köszi!

Ha tényleg érdekel a dolog: szólj rám és Pü-ben küldök infókat. A srácok csak este 6 után érnek rá..max 2 óra alatt beszerelik.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Megnéztem, sajnos nekem nincs bevezetékelve a tempomathoz a kábel. Nem tudnátok segíteni, hogy hová kell bekötni a 4 szálat? (Y20DTH, 2001-es).

Ha megtennétek nekem is elküldenétek a srácok elérhetőségét, akik foglalkoznak az utólagos beépítéssel?

Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.