Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

megcsináltam de nem sikerült. :D A középső fűtéstekerő alatt csak egy kis fehér pöcök volt látható mely nem hasonlít a képen láthatóra és izzó sehol sem volt a közelében!

Én úgy emlékszem,hogy csak az F astranál volt úgy az égő,de az is a hátsóablakfűtésé volt.

A G-nél ki kell szedni a konzolt,legalábbis az enyémnél így kellett!

Link to comment
Megosztás:

Én úgy emlékszem,hogy csak az F astranál volt úgy az égő,de az is a hátsóablakfűtésé volt.

A G-nél ki kell szedni a konzolt,legalábbis az enyémnél így kellett!

Kétféle fűtési rendszer van: Delphi és Behr

A Delphi-nél a fűtéskonzol hátulján található két izzó, ez bontásos téma.

A Behr-nél egy izzó világít meg mindent, a ventikapcsoló lehúzásával látható és könnyen cserélhető...

Link to comment
Megosztás:

Kétféle fűtési rendszer van: Delphi és Behr

A Delphi-nél a fűtéskonzol hátulján található két izzó, ez bontásos téma.

A Behr-nél egy izzó világít meg mindent, a ventikapcsoló lehúzásával látható és könnyen cserélhető...

Pedig már kezdtem örülni, hogy meg tudom csinálni könnyen! :D

Link to comment
Megosztás:

Kétféle fűtési rendszer van: Delphi és Behr

A Delphi-nél a fűtéskonzol hátulján található két izzó, ez bontásos téma.

A Behr-nél egy izzó világít meg mindent, a ventikapcsoló lehúzásával látható és könnyen cserélhető...

Ho-ho,nekem Behr van,egy izzó pilácsol,és csak hátulról tudtam cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Srácok ilyen tömítést látott már valaki közületek vagy ez otthoni sufni?

:D

tömítés1

tömítés2

de jól néz ki és hasznos, mert nálam a (oldal - mielőtt valaki az 5.ajtóra asszociálna) hátsó ajtónál pl rendszeres, hogy behúzza a mocskot és a kocsi mosásakor a zárszerkezetnél törölni kell, hogy ne aki beszáll az törölje le a ruhájával... :)

Link to comment
Megosztás:

Srácok ilyen tömítést látott már valaki közületek vagy ez otthoni sufni?

:D

tömítés1

tömítés2

de jól néz ki és hasznos, mert nálam a (oldal - mielőtt valaki az 5.ajtóra asszociálna) hátsó ajtónál pl rendszeres, hogy behúzza a mocskot és a kocsi mosásakor a zárszerkezetnél törölni kell, hogy ne aki beszáll az törölje le a ruhájával... :)

Szerintem sufni, főleg abból kiindulva, hogy ez egy alapfelszereltségű járgány lehet. De lehet, hogy csak a világnak ezen tájára nem szállítanak ilyesmit.

Link to comment
Megosztás:

Melyikre gondolsz,nem látok semmi extra tömítést,ilyen az enyém is.

Két tömítés látható a képeken, az egyik belül a fém és a belső műanyag küszöb között, ez ilyen nekünk is. A külső műanyag és a fém küszöb közötti nekünk nincs meg. Felülről szépen elindul és a patentnél, ami itt is látható szépen véget is ér.

Link to comment
Megosztás:

Két tömítés látható a képeken, az egyik belül a fém és a belső műanyag küszöb között, ez ilyen nekünk is. A külső műanyag és a fém küszöb közötti nekünk nincs meg. Felülről szépen elindul és a patentnél, ami itt is látható szépen véget is ér.

Nekem végigér mind a kettő.

Link to comment
Megosztás:

BUÉK! :)

Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne az akksimat gyújtás nélküli állaőptban is szívja le az autó 0.83A órával...egy normális autó kb 0.07A óra körülit fogyaszt alap állapotban.

Esetleg nem volt valakinek hasonló problémája?

Vagy valami tipp hogy mi szívhatja enyire az akkut?

Köszönöm szépen :D

Link to comment
Megosztás:

Amin agyalok,Maradt egy tök jó állapotú F astra kormányom,a 4 küllős,az felmenne e a G-re,mivel ki van szakadva a kürtgomb,és nincs kedvem súlyos tizenezreket költeni rá.És nekem az a kormány is tetszik!

Vélemény?

Nem kell súlyos tizenezreket költeni, itt alig tízezerért megcsinálják, és épp olyan igényes lesz mint a gyári:

http://www.varrga.hu/

Link to comment
Megosztás:

Nem kell súlyos tizenezreket költeni, itt alig tízezerért megcsinálják, és épp olyan igényes lesz mint a gyári:

http://www.varrga.hu/

Igen,beszéltem vele,14000 a gomb,meg 6000 a munkadíj,mivel nekem az előző tulaj kitépte a maradékot,és jóval nagyobb rész hiányzik,mint amit az új gomb takarna,ezért lenne ennyi.Kicsit sok,ezért gondoltam a cserét,meg a javításhoz fel kell vigyem,ami nekem gyuláról,megint egy tizes. :D

Csak nem tudom,hogy kompatibilis e a két kormány.

Link to comment
Megosztás:

Igen,beszéltem vele,14000 a gomb,meg 6000 a munkadíj,mivel nekem az előző tulaj kitépte a maradékot,és jóval nagyobb rész hiányzik,mint amit az új gomb takarna,ezért lenne ennyi.Kicsit sok,ezért gondoltam a cserét,meg a javításhoz fel kell vigyem,ami nekem gyuláról,megint egy tizes. :D

Csak nem tudom,hogy kompatibilis e a két kormány.

http://www.vatera.hu/opel_astra_g_zafira_v...1435238679.html

A régit meg eladod egy ötösér!!

Ennyi...

Link to comment
Megosztás:

Igen,beszéltem vele,14000 a gomb,meg 6000 a munkadíj,mivel nekem az előző tulaj kitépte a maradékot,és jóval nagyobb rész hiányzik,mint amit az új gomb takarna,ezért lenne ennyi.Kicsit sok,ezért gondoltam a cserét,meg a javításhoz fel kell vigyem,ami nekem gyuláról,megint egy tizes. :D

Csak nem tudom,hogy kompatibilis e a két kormány.

hali

http://cgi.ebay.co.uk/VAUXHALL-ASTRA-MK4-G...=item483e04f339

10900ft postával együtt egy hét alatt itthon van!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.