Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Sziasztok!

Több hozzászólásra is válaszolok, ezért nem idézve írok. A fém kartervédővel nem Dakarra készülök, csak jó az ha van. :D (falun) Egyébként egyik haverom városon kátyúba hajtva csapta szét az olajteknőt. Ha lett volna ilyenje akkor nem lett volna baj. Nekem egyik oldalt teljesen felér a műanyag burkolat a kerékjárati ívig. A másik oldalon csak oldalt van a kerékjárati ívben. és lelóg a tengelyig. Alulra meg a fém védő került.

Valamennyit biztos véd a kosztól is, de az ütésektől véd elsősorban. Állítólag a rendőr Astrákra is ezt rakták. erről nincs hivatalos infóm.

15-ért vettem csavarok nélkül.

A tempomathoz:

Nincs minden autó bevezetékelve. Enyém 2003-as 1.4-es (Z14XE). NEM Cl2. Mégsincs benne kábel. Szóval azt is kell húzni, nem elég a kar és a programozás. B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A tempomathoz:

Nincs minden autó bevezetékelve. Enyém 2003-as 1.4-es (Z14XE). NEM Cl2. Mégsincs benne kábel. Szóval azt is kell húzni, nem elég a kar és a programozás. B)

Ezt sajna sejtettem :D nekem például a nemrég említett hátsó világítás kapcsoló csatik sincsenek behúzva :)

Link to comment
Megosztás:

Húha! Elképzeltem azt milyen cserélni. Nagyon durva? Mennyit kérnek el egy olyanért? Szét kell szedni az egész motort?

Nem kell szétbontani, csak a főtengelyékszíjtárcsát kell levenni kivenni a régit, beütni az újat. szerelőknek 20perc. azt hogy mennyibe fáj nem tudom B)

Link to comment
Megosztás:

Csergőnél nekem az mondták, hogy a cl2-nél már nincsenek is meg azok a felfogatási pontok és nem is lehet csak hegesztéssel ilyet tenni rá. Én elhittem. DE majd mindjárt megcáfolja valaki.

Sikerült megcáfolni! B) :

Első felfogatási pont: kicsi___138.jpg Két db hátsó felfogatási pont: kicsi_p1000692_jpg.jpg

Gyárilag hiányzó AGR szelep: kicsi_p1000695_jpg.jpg

A fényképezett autó egy 2005. februárjában forgalomba helyezett Z14XE Classic II.

Link to comment
Megosztás:

A tempomat kuplungkapcsolóját honnan lehet felismerni?

Mármint az autóban?

Onnan hogy van. Nekem amíg nem volt tempomatom, nem volt a helyén semmi a pedálnál. Ez tipikusan egy olyan alkatrész amire tempomat nélkül semmi szükség, ebből következően nincs is belőle kétféle (tempomatos és tempomat nélküli) mint a fékkapcsolóból.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Kérném a segítségeteket abban, hogy lehet az oldalsó indexet kivenni a helyéről ( kiégett az izzó ), mert eddig nem nagyon jöttem rá a megoldásra

Szia! Hátrafelé eltolod egy kicsit és kifordítod! És már kint is van.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Egy 5 ajtós ferde hátú csomagtér ajtaját akarom átalakítani központi zárasra! Elég csak ezt megvenni hozzá vagy valami rudazat is kell még?

Ha a többi ajtó központis, akkor a hátuljának is annak kellene lenni! Jól van beállítva a kulcslyukkal? Mert a központisnak is van olyan állása, hogy csak kulccsal nyílik!?

Link to comment
Megosztás:

Na ez nekem most új. Van olyan G Astra, amelyikben nincs kp. zár? :D

Valószínűleg ezért nem tud senki hozzászólni, mert mindenkit meglepet a dolog...

Én sem tudtam róla, hogy van olyan. Így viszont biztos nagyon sokminden kell hozzá, ezért nem tudok segíteni.

Link to comment
Megosztás:

Valószínűleg ezért nem tud senki hozzászólni, mert mindenkit meglepet a dolog...

Én sem tudtam róla, hogy van olyan. Így viszont biztos nagyon sokminden kell hozzá, ezért nem tudok segíteni.

Nem elképzelhetetlen! Elromlott és inkább kiiktatták, mintsem megjavítsák. Lehet, hogy minden adott hozzá, csak szakembernek kéne ránéznie?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.