Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Semmi extra...csak izzócsere volt..

Rizsszem izzó = 50 huf

Ki volt húzva a tokjából a foglalat, szóval szerintem az előző tulaj is észrevette csak nem foglalkozott vele.

Ezért szétbontottad az egész középbokszot? Nekem se világít de nem vinne rá a lélek hogy csak ezért szétszedjem. Majd ha valami más miatt is bontani kell akkor megnézem.

Ne nekem köszönd a leírást, hanem az alkotónak. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezért szétbontottad az egész középbokszot? Nekem se világít de nem vinne rá a lélek hogy csak ezért szétszedjem. Majd ha valami más miatt is bontani kell akkor megnézem.

Ne nekem köszönd a leírást, hanem az alkotónak. ;)

Nem bontottam ki az egészet.

Ki kell nyitni a hamuzót... hamutálca kilök... utána van felette négy csavar, azokat ki.

A szivargyújtó körül a burkolatot le kell pattintani (nekem ez egy mozdulattal megvolt az ujjammal xD ).

Aztán a két szél van két fül azokat kipattintod és már ki is jön az egész úgy ahogy van.

Ja meg ami a hamutálca és a váltó között van, kb két centi széles műanyag burkoló elem, azt is ki kell venni, hogy kényelmesen ki tudd venni a hamuzót.

De mindez benne van a leírásban. Ennyi! :)

15 perces meló.

Üdv! :)

Link to comment
Megosztás:

Nem bontottam ki az egészet.

Ki kell nyitni a hamuzót... hamutálca kilök... utána van felette négy csavar, azokat ki.

A szivargyújtó körül a burkolatot le kell pattintani (nekem ez egy mozdulattal megvolt az ujjammal xD ).

Aztán a két szél van két fül azokat kipattintod és már ki is jön az egész úgy ahogy van.

Ja meg ami a hamutálca és a váltó között van, kb két centi széles műanyag burkoló elem, azt is ki kell venni, hogy kényelmesen ki tudd venni a hamuzót.

De mindez benne van a leírásban. Ennyi! :)

15 perces meló.

Üdv! :)

Azt hittem azért van a leírás utolsó fejezetében mert azt lehet kivenni legutoljára. De ha csak tényleg ennyi akkor én is megcsinálom :icon1:

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megint ködlámpa. Csak most hátsó és jobboldali. :D

Szóval lehet kapni valahol olyan "kábelsarut" ami a hátsó lámpák csatlakozójába belerakható és összedugom és kész?

Tudom forraszthatnám is de így "gyáribb" megoldás lenne.

Ha létezik mi a pontos neve? Vagy ne is álmodjak róla, hogy létezik ilyen külön?

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem kellett, benne volt a vezetékkötegben gyárilag. Csak kifúrtam a foncsort, tettem bele égőt, rádugtam a csatit és működik. ;)

Nálam sajnos nincs. Ha lehúzom a csatit a lámpáról akkor a legfelső üres ami a ködlámpáé lenne <_<

Így marad a vezetékelés.

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem kellett, benne volt a vezetékkötegben gyárilag. Csak kifúrtam a foncsort, tettem bele égőt, rádugtam a csatit és működik. ;)

Így volt nálam is, foglalat benne volt a sorban, áram is volt rajta, kifúrtam a lámpatestet és hibátlanul megy.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megint ködlámpa. Csak most hátsó és jobboldali. :D

Szóval lehet kapni valahol olyan "kábelsarut" ami a hátsó lámpák csatlakozójába belerakható és összedugom és kész?

Tudom forraszthatnám is de így "gyáribb" megoldás lenne.

Ha létezik mi a pontos neve? Vagy ne is álmodjak róla, hogy létezik ilyen külön?

Oda csak az izzót kell betenni, és működik. (és persze a burát ki kell vágni)

Vagyis nálam csak annyi volt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megint ködlámpa. Csak most hátsó és jobboldali. :D

Szóval lehet kapni valahol olyan "kábelsarut" ami a hátsó lámpák csatlakozójába belerakható és összedugom és kész?

Tudom forraszthatnám is de így "gyáribb" megoldás lenne.

Ha létezik mi a pontos neve? Vagy ne is álmodjak róla, hogy létezik ilyen külön?

Oda csak az izzót kell betenni, és működik. (és persze a burát ki kell vágni)

Vagyis nálam csak annyi volt.

Link to comment
Megosztás:

Oda csak az izzót kell betenni, és működik. (és persze a burát ki kell vágni)

Vagyis nálam csak annyi volt.

Üdv!

https://docs.google.com/file/d/0B282mpwg7ZdOMTgwZWVhYjMtZWIyNi00YzM1LTk2YjktN2NhNzdhMmMyMGNk/edit?pli=1

gezoli leírása alapján álltam neki és a csatlakozó legfelső helyén tuti nincs semmi nekem se.

Baloldalon oda megy a kék fekete vezeték ami a ködlámpáé lenne.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

https://docs.google....MGNk/edit?pli=1

gezoli leírása alapján álltam neki és a csatlakozó legfelső helyén tuti nincs semmi nekem se.

Baloldalon oda megy a kék fekete vezeték ami a ködlámpáé lenne.

Egy tábla Milka csokit megér neked (a gyerekek nagyon szeretik)?

15-étől Pápán leszek egy hétig, vagy inkább postázzam? Meg nézem lehet, hogy van olyan is amihez van annyi vezeték ami elér a másik lámpáig!

Link to comment
Megosztás:

Egy tábla Milka csokit megér neked (a gyerekek nagyon szeretik)?

15-étől Pápán leszek egy hétig, vagy inkább postázzam? Meg nézem lehet, hogy van olyan is amihez van annyi vezeték ami elér a másik lámpáig!

Két táblát is megér!

Pm ben irok telszámot ha Pápán vagy elugrok érte szívesen!

Ezer+1 köszönet!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.