Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

nightbreaker mennyivel jobb?

Én a normál izókkal is meg vagyok elégedve, jó az astra foncsora, szépen terít.

Ég és föld a különbség. Sokkal fehérebb, sokkal fényesebb. Mást nem is tennék bele, még a két céges Toyotában is kicseréltem Night Breaker-re. :D

Link to comment
Megosztás:

Ég és föld a különbség. Sokkal fehérebb, sokkal fényesebb. Mást nem is tennék bele, még a két céges Toyotában is kicseréltem Night Breaker-re. :D

Silverstart érdemes inkább venni. Alig van különbség a NightBreakerhez képest a fényerőben, árban meg jelentős a különbség. Havernek is Nightbreakerei voltak, aztán most vett silverstart az alábbi táblázat láttán, bepróbálta a tartalék új nightbreakert és a silverstart is, és bizony nincs látható különbség. http://store.candlepower.com/osnibr.html

Link to comment
Megosztás:

Ég és föld a különbség. Sokkal fehérebb, sokkal fényesebb. Mást nem is tennék bele, még a két céges Toyotában is kicseréltem Night Breaker-re. :D

Én nem tudom,hogy mi a különbség,mert a Vectrámba mindig ez volt:)Hétvégén kicserélem az Astrába aztán meglátom a változást.

Link to comment
Megosztás:

Csakhogy nem lehet leszadni es neheen latok be a labfutesrendszer miatt

Mindent le lehet szedni, olyan nincs hogy nem.

Elfordítod a patenteket 90°-al és előrefelé kihúzod a takarót, a fűtés csövét pedig ha jól emlékszem 1db csavar tartja a szélén, annak oldása után határozott mozdulattal lehúzható a csőcsonkról. De enélkül is látni már a fékkapcsolót és a kuplungkapcsolót is. Ha tempomatot akarsz és cserélni kell ezeket, úgyis le kell hogy szedjed...

Link to comment
Megosztás:

Hello egy kis segitség kellene. Van egy kombi g astra van tgk. nincs benne semi és szeretnék füthető tükör lapokat beszerelni csak lapot! Hogyan tudom egyszerüen megoldnai? Ha lehet egyszerüen kérném az instrukciókat , mert nem vagyok nagy műszaki zseni (asztalos vagyok. ) szerelőt kihagyva.A lapokat már megvettem, kábelem, csatlakozom, zsugorcsővem van.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy G Astra kombim amiben gyári esőérzékelő, és ülésfűtés van.

1.A szenzor nem működik mióta megvettem az autót... kettőt töröl, aztán kis idő elteltével újra kettőt...és ezt csinálja folyamatosan, szétszedtem, zselé ki van folyva belőle.

Kerestem hozzá másik szenzort, de ezzel a számmal sajnos nem nagyon van. Kérdés: Elképzelhető, hogy a vectraé jó hozzá? Vagy van bármi megoldás rá?

2. Az ülésfűtés vezetéke elszakad az ülőlapon, kiégette picit a huzatot. mindenhol 30 ezrekre le akarnak venni. Javítható esetleg ez házilag? forraszt+zsugorcső?

Szép napot!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy G Astra kombim amiben gyári esőérzékelő, és ülésfűtés van.

1.A szenzor nem működik mióta megvettem az autót... kettőt töröl, aztán kis idő elteltével újra kettőt...és ezt csinálja folyamatosan, szétszedtem, zselé ki van folyva belőle.

Kerestem hozzá másik szenzort, de ezzel a számmal sajnos nem nagyon van. Kérdés: Elképzelhető, hogy a vectraé jó hozzá? Vagy van bármi megoldás rá?

2. Az ülésfűtés vezetéke elszakad az ülőlapon, kiégette picit a huzatot. mindenhol 30 ezrekre le akarnak venni. Javítható esetleg ez házilag? forraszt+zsugorcső?

Szép napot!

Forrasztás? Nemá, annak alacsony az olvadáspontja... Max. kemény forrasztással, de jó lenne tudni, miből van a fűtőszál...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy G Astra kombim amiben gyári esőérzékelő, és ülésfűtés van.

1.A szenzor nem működik mióta megvettem az autót... kettőt töröl, aztán kis idő elteltével újra kettőt...és ezt csinálja folyamatosan, szétszedtem, zselé ki van folyva belőle.

Kerestem hozzá másik szenzort, de ezzel a számmal sajnos nem nagyon van. Kérdés: Elképzelhető, hogy a vectraé jó hozzá? Vagy van bármi megoldás rá?

2. Az ülésfűtés vezetéke elszakad az ülőlapon, kiégette picit a huzatot. mindenhol 30 ezrekre le akarnak venni. Javítható esetleg ez házilag? forraszt+zsugorcső?

Szép napot!

Forrasztás? Nemá, annak alacsony az olvadáspontja... A ROHS cinnek is 280Cfok az olvadáspontja Max. kemény forrasztással, de jó lenne tudni, miből van a fűtőszál...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy G Astra kombim amiben gyári esőérzékelő, és ülésfűtés van.

1.A szenzor nem működik mióta megvettem az autót... kettőt töröl, aztán kis idő elteltével újra kettőt...és ezt csinálja folyamatosan, szétszedtem, zselé ki van folyva belőle.

Kerestem hozzá másik szenzort, de ezzel a számmal sajnos nem nagyon van. Kérdés: Elképzelhető, hogy a vectraé jó hozzá? Vagy van bármi megoldás rá?

2. Az ülésfűtés vezetéke elszakad az ülőlapon, kiégette picit a huzatot. mindenhol 30 ezrekre le akarnak venni. Javítható esetleg ez házilag? forraszt+zsugorcső?

Szép napot!

1. A Vectráé jó hozzá

2. Javítható, vegyél hozzá ELEKTROPOL fémragasztót, 500 fokig hőálló és vezeti a delejt is.

Vissza blankolod a két véget a szakadásnál, ha kell bele is toldhatsz, megragasztod, majd mehet a zsugorcső.

Én itt vettem: http://www.hestore.hu/prod_10028712.html

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az ablakmosó motor az ablaktörlő biztosítékára van kötve?

Ma vettem észre, hogy nem működik az ablakmosóm, pedig egy-két napja még ment!

Köszönöm a válaszokat!

Ahogy nézem igen.

Lehet a motor? Vaterán nem rég böngésztem, akkor ~1500Ft körül láttam AstraG-be.Vagy itt: https://cromax.hu/20000000-karosszeria/20350000-ablakmosotorlo-rendszer/20350362-ablakmoso-tartaly-alkatreszei/185202-ablakmoso-tartaly-szivattyu-opel

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.