Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

. Fehért kombi Astrát nem annyira lopják szerintem. :)

ebbe ne legyél olyan biztos. legalább 3 ismerősömnek lopták el a sima fapados fehér astráját, volt olyan aki az ablak alatt ált, és hajnali háromkor felkelt mert ajtócsapkodás volt. majd végignézte ahogy elmegy az autója...

magyarországon élünk, mindent lopnak amit lehet.

Link to comment
Megosztás:

Ez mi amit belinkeltél?Sajna nem tudom megnyitni ,mert a melóhelyemen vagyok ,és itt minden le van tíltva.Csodálkozom, hogy az opelfórum bejön.

Toyota corolla club oldala, még régebben amikor toyoták fele kacsintgattam, akkor jártam ott is.

Link to comment
Megosztás:

Kedves Márkatársak,

Kerestem, de nem találtam, ha volt már szó róla, akkor bocs mindenkitől.

A héten átültem egy C Corsa-ból egy G Astra-ba és hiányolom a "programozható" intervallum ablaktörlést, ami egy igen kellemes fícsör volt a Corsa-ban. Ha valaki nem ismerné ott úgy működött az intervallum állítás, hogy ablaktörlést bekapcsolod, majd kikapcsolod, vársz amíg újra törölni kell, majd újra bekapcsolod. Így a system megjegyzi a két kapcsolás között eltelt időt és további törléseket a szerint időzíti. Valami ilyesmit lehet G Astra-ba építeni?

Kösz előre is.

Link to comment
Megosztás:

Hi, Mindenkik!

Egy ismerősömnek egy Classic II 1.4 Twinport sedanja van. Szeretne bele ködlámpát. A márkaszervizben vmi 130e-t mondtak neki, mondom, felejtse el. Nekem mint extra 50e felár volt.

Kérdés: mik a lehetőségek? Pl. ki van vezetékezve a cucc és csak a ködlámpás világításkapcsoló kell bele (meg a ködlámpa persze :) ), v a nulláról kell az egészet előadni? Milyen az utángyártott ködlámpa?

Várom az építő jellegű hozzászólásokat.

A legjobbak sorsoláson vesznek részt. A fődíj: próbakör a ködlámpás fekete sedannal. :)

Nnnnnaaaaaaaa???????

Köszönet!

Peace&Love

Link to comment
Megosztás:

Hi, Mindenkik!

Egy ismerősömnek egy Classic II 1.4 Twinport sedanja van. Szeretne bele ködlámpát. A márkaszervizben vmi 130e-t mondtak neki, mondom, felejtse el. Nekem mint extra 50e felár volt.

Kérdés: mik a lehetőségek? Pl. ki van vezetékezve a cucc és csak a ködlámpás világításkapcsoló kell bele (meg a ködlámpa persze :) ), v a nulláról kell az egészet előadni? Milyen az utángyártott ködlámpa?

Várom az építő jellegű hozzászólásokat.

A legjobbak sorsoláson vesznek részt. A fődíj: próbakör a ködlámpás fekete sedannal. :)

Nnnnnaaaaaaaa???????

Köszönet!

Peace&Love

elvileg ki van kábelezve, de lehet hogy mégsincs....Nekem van elfekvőben két gyári ködlámpám....

Link to comment
Megosztás:

Hi, Mindenkik!

Egy ismerősömnek egy Classic II 1.4 Twinport sedanja van. Szeretne bele ködlámpát. A márkaszervizben vmi 130e-t mondtak neki, mondom, felejtse el. Nekem mint extra 50e felár volt.

Kérdés: mik a lehetőségek? Pl. ki van vezetékezve a cucc és csak a ködlámpás világításkapcsoló kell bele (meg a ködlámpa persze :) ), v a nulláról kell az egészet előadni? Milyen az utángyártott ködlámpa?

Várom az építő jellegű hozzászólásokat.

A legjobbak sorsoláson vesznek részt. A fődíj: próbakör a ködlámpás fekete sedannal. :)

Nnnnnaaaaaaaa???????

Köszönet!

Peace&Love

Be van vezetékelve mindegyik, két ködlámpa, világításkapcsoló és egy relé a biztosítéktáblába. Ennyi kell hozzá+ egy kis kézügyesség, szépen kivágni a lökhárítót. Utángyártott ködlámpával, bontott kapcsolóval 15 ezerből megvan.

Link to comment
Megosztás:

Be van vezetékelve mindegyik, két ködlámpa, világításkapcsoló és egy relé a biztosítéktáblába. Ennyi kell hozzá+ egy kis kézügyesség, szépen kivágni a lökhárítót. Utángyártott ködlámpával, bontott kapcsolóval 15 ezerből megvan.

Köszi az infot, Sir!

Link to comment
Megosztás:

ebbe ne legyél olyan biztos. legalább 3 ismerősömnek lopták el a sima fapados fehér astráját, volt olyan aki az ablak alatt ált, és hajnali háromkor felkelt mert ajtócsapkodás volt. majd végignézte ahogy elmegy az autója...

magyarországon élünk, mindent lopnak amit lehet.

Ne ijezgessétek már szegényt!

Persze, az ördög nem alszik, de azért bizakodjunk már egy kicsit, hogy nem minden ember ennyire gyarló..... :)

Link to comment
Megosztás:

OFF

Most látom!!! :)

Boldog szülinapot Rastalos cartárs! :)

Köszönöm szépen!

És az infot is!

Szakasz-átszálló szóbajöhet, az a helyzet, h a Bahamákon át kéne szállni egy fapados, 292 m hosszú és 13 emelet magas óceánjáró cruise ship-re. Kereke nincs, viszont azon is van ködlámpa és igazi odab@szós ipari hajókürt... Őszintén sajnálom a kellemetlenséget... :)

Tennék fel képet róla, csak nem tudom, hogyan kell... :D

END OF OFF...

Peace

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy volt már szó róla, de mennyiért szerelik be a tempomatot? Igazából azt se tudom, hogy a gyárilag beszereltben hol van a tempomat kapcsoló? Tud valak képet róla?

Hali.

A tempomat kapcsoló az index kapcsolón van és egy gomb formájában.

Nyáron, mikor kérdeztem, akkor a tempomat kb 60 eFT + a kapcsoló 6500 Ft volt (ha jól emlékszem) + beszerelés.

Képet nem tudok, mert aztán mégse lett beszereltetve. De bemész egy autósboltba (pl csergő) vagy egy autószerelőhöz, lehet hogy 2-t is tudna mutatni.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

A tempomat kapcsoló az index kapcsolón van és egy gomb formájában.

Nyáron, mikor kérdeztem, akkor a tempomat kb 60 eFT + a kapcsoló 6500 Ft volt (ha jól emlékszem) + beszerelés.

Képet nem tudok, mert aztán mégse lett beszereltetve. De bemész egy autósboltba (pl csergő) vagy egy autószerelőhöz, lehet hogy 2-t is tudna mutatni.

Jobban örültem volna, ha kisebb számot mondasz, de meggondolom. Tudsz címet is mondani, hogy hol csinálják, és mennyi idő alatt teszik bele? Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.