Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Én már beszereltem és sajnos nekem nem volt előre bekábelezve. Be kellett húzni az összes kábelt sajnos.

Nem túl bonyolult beszerelni egy két rafkósabb része az van. Az ajtókban lévő kábelköteget cseréld ki könnyebb lesz úgy.

Ha neked is ujra kell húzni a kábeleket tudok adni kapcsolási rajzot leírással :)

Már ready! 25e volt a mechanika kapcsolókkal, kábelköteggel, csatlakozókkal. Venni kellett még kb. 5m különböző színű vezetéket 1500ft és ennyi. Viszont a beépítés kb. 10 óra.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ugye.... :)

Nem hagyod el...! Van kocsi amire 5 éve tettem fel és meg se moccan. Egy másiknak volt egy rendszámot deformáló koccanása, azon is fennmaradt!

Így vettem a kocsit, Előző gazdája azt mondta, hogy ő már így hozta el a szalonból mikor megvette! Ott tették fel neki.

És hogyan ragasztottad fel, vagyis milyen mintában tetted fel a ragasztó csíkot? Csak körbe a táblán vagy a közepére is húztál egy csíkot?

FBS minek kellett?

Link to comment
Megosztás:

És hogyan ragasztottad fel, vagyis milyen mintában tetted fel a ragasztó csíkot? Csak körbe a táblán vagy a közepére is húztál egy csíkot?

FBS minek kellett?

Én még tisztán meghajlítottam a rendszámot olyan ívűre, hogy felfeküdjön feszültségmentesen.

Ezt követően sok kis darabot vágtam a kétoldalas ragasztóból, hogy lehetőleg minden részen megtapadjon.

Az FBS azért kellet mert bizalmatlan vagyok és két pöttyöt azért tettem a rendszám hátuljára (Képzeletbeli csavar helyére)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szia!

A rendszámtábla világításban az érintkezési pontok oxidálnak és azt nem szereti az izzó! Olyan mint a szivargyújtónál a kis izzó. Az is ha rendetlenkedik az a baja. Ha meg tudod csiszolni az segíteni fog rajta.

Miért nem szereti? Most komolyan miért kell hülyeségeket írni? Vagy mondta ezt neked valaki?

Ha oxidálódik, akkor nő az átmeneti ellenállás. Ideális esetben 0 ohm. Ha megnövekszik ez pl 0.2 ohmra akkor Pizzo=10W/12V= 0,83A, azaz ezik a csatlakozón Uátm=0,166V... Ez miért gond? Elárulnád? Annyival csökken az izzó feszültsége. Kirchoff 2. törvénye.... Maximum a csatlakozón termelődik P=0,166V*0,83A=0.14W hő....

Link to comment
Megosztás:

Jaj Imi :D

Nem mindenki épít csöves erősítőt :)

Erre gondolsz? :) De még nincs is kész. A varázsszeme sem úgy pislákolnak ahogy akarom (kellene betenni a katódba még 1-1 trimmert)k, a beállítás, igaz hallgatni lehet.

Gu50_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Csak ha az user tudná az Ohm törvényt annak örülnék. :)

Módosítva : imy
Link to comment
Megosztás:

Sajno csak mezei halandò vagyok ,ezért kirchof és tsai elméleteket nem tudok. (mivel szükségem sincs rà) ellenben a "tapasztalat" miszerint a kis csiszolàs megoldotta a problémàt nàlam is meg kolegàmnàl is. De köszi, hogy levezetted azokat az ügyes számolásokat! :)

Link to comment
Megosztás:

Erre gondolsz? :) De még nincs is kész. A varázsszeme sem úgy pislákolnak ahogy akarom (kellene betenni a katódba még 1-1 trimmert)k, a beállítás, igaz hallgatni lehet.

Csak ha az user tudná az Ohm törvényt annak örülnék. :)

Hú de gyönyörű.....

Ehhez már hangfal is kell amivel kijön a lényege!

Link to comment
Megosztás:

Hú de gyönyörű.....

Ehhez már hangfal is kell amivel kijön a lényege!

Kijön. Igaz ez csak egy Jamo, és csak 92bB érzékenységű. Ha valaki hallgat egy jó csövest, akkor soha többet nem akar tranzisztorost. ;)

Én is így jártam. Megtaláltam otthon a régi csöveket. Írtam fórumba, mondták semmire nem jó, de csináljak egyet új orosz csövekből. Elmentem meghallgatni, mondtam kell. Egy 6N2P-6N1P SE-t építettem, kb 2*2-3W teljesítményel. Az is nagyon, s szépen szólt, de úgy igazán nagy hangereje nincs, de bőven elég az is zenét hallgatni.. Akkor jött az ötlet, egy GU-50 PP-re (6sz3P 6N1P-vel hajtva).

Módosítva : hening
Hirdetés.
Link to comment
Megosztás:

Van egy olyan problémám, hogy elvittem sajnos a kocsit a Thomy Fóliához és az ott dolgozó pöcs a hátsó ajtó belső borítását nem rakta vissza normálisan és lifeg.Azon kívül hogy egy műanyag kalapáccsal ütögette, ami meglátszik végig a felső részen.

Hogyan kell azt visszarakni?

Link to comment
Megosztás:

Van egy olyan problémám, hogy elvittem sajnos a kocsit a Thomy Fóliához és az ott dolgozó pöcs a hátsó ajtó belső borítását nem rakta vissza normálisan és lifeg.Azon kívül hogy egy műanyag kalapáccsal ütögette, ami meglátszik végig a felső részen.

Hogyan kell azt visszarakni?

Patetntos megoldásos, és van benne asszem 4 csavar is.

2 a kapaszkodó, vagy lehúzónál, és 2 a zsinórt tartó műanyag pöcöknél.

szedd le és látni fogod, lehet benne maradt a patent a lukban, és ezért nem megy vissza mert kinyomja a műanyag borítást.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Patentos megoldásos, és van benne asszem 4 csavar is.

2 a kapaszkodó, vagy lehúzónál, és 2 a zsinórt tartó műanyag pöcöknél.

szedd le és látni fogod, lehet benne maradt a patent a lukban, és ezért nem megy vissza mert kinyomja a műanyag borítást.

Én az elsőt szedtem le a vezető oldalon nem régiben kilincs csere miatt, nekem 3 patent tört el és azért lifegett. 100ft darabjáért vettem, kicseréltem, azóta semmi gond. Ha a csavarjaid a helyén vannak akkor az én véleményem szerint meg kéne nézni hogy a patentokat nem törték-e bele. Módosítva : ftamas0201
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Annak a gyökérnek a kezét kéne beletörni aki a Thomy F-nál hozzányúlt.

Háromszor mentem vissza mire megcsinálták a fóliát normálisra. Emiatt már nem volt kedvem és idegrendszerem..

Nagy érvágás lehet, elhiszem. Nem nagy ördöngősség szétszedni a borítást, nekem egy órámba került, de így hogy először csináltam meg nem tudtam mi merre, viszont kellő odafigyeléssel és óvatossággal simán szét tudod szedni. Gondolom a hátsót könnyebb is mint az elsőt.

Link to comment
Megosztás:

Annak a gyökérnek a kezét kéne beletörni aki a Thomy F-nál hozzányúlt.

Háromszor mentem vissza mire megcsinálták a fóliát normálisra. Emiatt már nem volt kedvem és idegrendszerem..

Nekem szerencsém volt a fóliáztatáskor. Nem tudom minden Skyfol-os ilyen e de Keszthelyen bontás nélkül rakták fel, így még esély se volt rá hogy valamit eltörjenek.

Link to comment
Megosztás:

Nekem szerencsém volt a fóliáztatáskor. Nem tudom minden Skyfol-os ilyen e de Keszthelyen bontás nélkül rakták fel, így még esély se volt rá hogy valamit eltörjenek.

Ott voltál mikor fóliázták, végignézted? :icon1:

(nekem egy másik Skyfolos mondta, hogy bontás nélkül vagy nem lesz tökéletesen precíz a munka, vagy nem nézed végig ahogy csinálják és simán megbontják, az ügyfél is nyugodt és mindenki boldog :D..vagy lehet, hogy csak ő volt "maradi" és szeret bontani :D )

Link to comment
Megosztás:

Ott voltál mikor fóliázták, végignézted? :icon1:

(nekem egy másik Skyfolos mondta, hogy bontás nélkül vagy nem lesz tökéletesen precíz a munka, vagy nem nézed végig ahogy csinálják és simán megbontják, az ügyfél is nyugodt és mindenki boldog :D..vagy lehet, hogy csak ő volt "maradi" és szeret bontani :D )

Nekem is Skyfol. Bontással lett felrakva. Végignéztem. Bontás nélkül nem lehet megfelelően felrakni. Képtelenség begyűrni a fóliát a sinekbe. Aki rutinos, annak 5 perc alatt kisasztalon az üveg!

Én Dunaújvárosban rakattam fel. A munka minősége maximális volt! A fóliában viszont csalódtam.

Módosítva : Stofl
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.