Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Utastér,Belsőtér


tuzer

Recommended Posts

Kaptam megerősìtèst mèg,szóval köszönöm a segìtsèget.

Mèg 1-2 kèrdès:

Ha gyárilag nincs az ülèsemben lègzsák,de amit beleteszek abba van,akkor ha összedugom a csatit akkor az is működni fog vagy ahhoz kell más is mèg? Ennek a csatinak az összedugásánál tartani kell attól h kidurran a l.zsák ha nem áramtalanìtom a kocsit?

Link to comment
Megosztás:

Kaptam megerősìtèst mèg,szóval köszönöm a segìtsèget.

Mèg 1-2 kèrdès:

Ha gyárilag nincs az ülèsemben lègzsák,de amit beleteszek abba van,akkor ha összedugom a csatit akkor az is működni fog vagy ahhoz kell más is mèg? Ennek a csatinak az összedugásánál tartani kell attól h kidurran a l.zsák ha nem áramtalanìtom a kocsit?

Ellenőrizd, hogy egyáltalán a vezetékek és a csatlakozó meg van-e hozzá? Ha az megvan, kell még a légzsákos ülés, és az indító az ajtóba:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/150129/58c6_4_big_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Azt nem tudom, hogy kell e más a beüzemeléshez, de ezek az alapjai.

Módosítva : merenyi85
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Üdvözlet Uraim!

Van-e valakinek egy kidobandó-kiszakadt-kiült,stb ülése Gödöllő 30 km-es közelében 3 ajtós cc-be? Budapest is tökéletes lenne.

Szeretném a mostani sportülésemet egyrészt megjavítani,másrészt megvarrni. De addig jó lenne valamin ülni. :D

Attól sem zárkózom el ha valaki olcsón-tényleg olcsón eladna 2 első ülést.

Nos a témához tartozó kérdés: be lehet tenni 5 ajtós első üléseit 3 ajtósba? Ha igen akkor bármilyen G astra vezetőülés érdekelne.

Módosítva : Greenweld
Link to comment
Megosztás:

sikerült potom pénzért (18e) vennem gyári b veki sport üléseket, az állítható combtámaszos, és áll.deréktámaszos fajtát.

a kérdésem, hogy a benne lévő öv-feszítő kompatibilis a g-astrával?

mindent benne hagytak, öv-feszítő, légzsák műanyag burkolatok :D

és ha esetleg szeretném az ülés légzsákokat aktivizálni, azt vezérelni tudja a g is?

gondolom kell hozzá a légzsák indító,de ha az és a kábelezés lehetővé tenné, akkor működne a dolog?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sikerült vennem g astra sportüléseket nem állítható combtámaszos. :( Az övfeszítő csatit hogy kell széthúzni ülés cserekor? Van valami trükk amit tudni kell hozzá? vagy amire figyelni kell szétszedéskor? Gondolom akksi saru le... ezenkívül valami? válaszokat előre is köszi!! :)

Üdv: Robi

Módosítva : hood 21
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sikerült vennem g astra sportüléseket nem állítható combtámaszos. :( Az övfeszítő csatit hogy kell széthúzni ülés cserekor? Van valami trükk amit tudni kell hozzá? vagy amire figyelni kell szétszedéskor? Gondolom akksi saru le... ezenkívül valami? válaszokat előre is köszi!! :)

Üdv: Robi

Te vetted meg a ceglédi sráctól?

Link to comment
Megosztás:

Te vetted meg a ceglédi sráctól?

Nem Sümegen vettem a bontóban, meg hozzá egy plussz vezetőülést mert angol autóból volt, így mindkét oldali magasságállítós lett és persze a mostani vezetőülés abszolút tökéletes, nincs picit sem kiülve!!! Még egy garnitúra van nekik csak az 3 ajtósból való sötétszürke kárpittal. Nekem is sötétszürke lett. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem Sümegen vettem a bontóban, meg hozzá egy plussz vezetőülést mert angol autóból volt, így mindkét oldali magasságállítós lett és persze a mostani vezetőülés abszolút tökéletes, nincs picit sem kiülve!!! Még egy garnitúra van nekik csak az 3 ajtósból való sötétszürke kárpittal. Nekem is sötétszürke lett. :)

Értem, én vekiét vettem.

Na majd holnap vagy hétfőn átszerelem.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.