Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Jó estét Mindenkinek !

Egy gyors kérdésem lenne ! Valaki megvenné a 4 régi lámpámat ami ki lett cserélve a kocsimon de fogalmam sincs mennyit kellene kérnem érte ??? KB.?????

Mondom hogy néz ki mert le van lakva kicsit : A jobb elsővel és hátsóval szinte semmi gond (azaz a jobb elsőhöz nincs index full mert utcsó nap elhagytam csere előtt :-( ) A bal első üvegén van 2 kőfelverődés a bal hátsó aljából pedig ki van tötve egy pici darad ( az előző tulaj nyomta meg de nem ázik be) !

Szóval ezért mit lehetne kérni mert holnap nézné meg a csávó !!

Előre Köszi !

Link to comment
Megosztás:

Jó estét Mindenkinek !

Egy gyors kérdésem lenne ! Valaki megvenné a 4 régi lámpámat ami ki lett cserélve a kocsimon de fogalmam sincs mennyit kellene kérnem érte ??? KB.?????

Mondom hogy néz ki mert le van lakva kicsit : A jobb elsővel és hátsóval szinte semmi gond (azaz a jobb elsőhöz nincs index full mert utcsó nap elhagytam csere előtt :-( ) A bal első üvegén van 2 kőfelverődés a bal hátsó aljából pedig ki van tötve egy pici darad ( az előző tulaj nyomta meg de nem ázik be) !

Szóval ezért mit lehetne kérni mert holnap nézné meg a csávó !!

Előre Köszi !

Mondj rá 10 ezret sztem. :roll:

Link to comment
Megosztás:

S, mivel kócolták össze a birodalmi lépegetők lábát?Hm? :roll: :P

Hát az mondjuk kötélnek kötél, de vajon vontattak is vele? Megaztán ne adjuk már alább vonósugárnál, ha már egyszer űrhajót építünk! :D De szvsz kezdünk elmenni erősen OFF irányba, úgyhogy részemről befejeztem a Star Wars témát.

Link to comment
Megosztás:

és tessék feltenni ide képeket az autódról!!!!!!!

a multkor tök sötét volt.... szép autót mutogatni kő!! :D

Köszönjük szépen a méltató szavakat ! Próbáltam már feltenni képeket nem sikerült most megpróbálom mégegyszer !! Hátha sikeresebb leszek !de nem tudom ide illeszteni most sem :P :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönjük szépen a méltató szavakat ! Próbáltam már feltenni képeket nem sikerült most megpróbálom mégegyszer !! Hátha sikeresebb leszek !de nem tudom ide illeszteni most sem :P :D

Szija!

Küldjed el nekem imélbe 'szt felteszem..... jobbat nem tudok! 8)

Kérem kaccsojják má' ki!! :wink: :P

Link to comment
Megosztás:

Jó estét , Yo estét !

Lenne egy kérdésem !! Volt lent a nyári Akalis találkozón egy Vectra A OPC (vagy olyanra volt megcsinálva aszzem dojcs rendszáma volt ) ! Szóval erről a vasról kellene nekem fénykép , ha van valakinek mert jövőre hasonlóra szeretném megcsináltatni az autót de a tunungos csávó csak kép után csinálja a lököst meg ezeket a részeket ! Szóval örülnék néhány képnek róla !!

MÁS ! A múlt héten ki kellett cserélni a kuplungot a kocsin mert szétment a csapágy de akkor már ki lett cserélve a szerkezet meg a tárcsa is és olyan lett mint az álom !! Mélykék Pista barátom szervírozta bele a Sachs kuplung kit -et amiért ezútom is szeretném hálámat leróni : :prayer: :prayer: !! Kösz PISTA BÁ !!! :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Szervusztok!

Egy kérdésem lenne: Törpölök egy öreg 2 literes Vectra vásárlásában és ehhez kapcsolódóan fogalmam sincs, hogy a "GT" az a gyakorlatban mit jelent. Azaz mi a különbség a sima és a GT Vectra között?

Keress 94-95 körüli CDX felszereltségű vasakat.Lehet drágábbak mint az öregek, de jobban felszereltek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.