Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Sajnálom! Ma elvitték a gépet. Innen az 5-ödik faluból úgy ért a becsapódás, hogy alig tudtam kimenteni a dolgaimat belőle. 355ezer forintba adtam oda, így sajna nagyon minuszos lett nekem ez a vectra, de őszintén megvallva örülök hogy mexabadultam tőle. Tudtok valamit mondani az 1.7 illetve a 2.0 diesel B vectráról? Mennyire elektronikus stb.

Grat érte! Milyen autót tervezel a továbbiakban?? B Vectra?? Vagy maradsz az A vectránál csak a fapadosabb szériáknál??

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Skacok! Olyan segítség kéne nekem, hogy a ködlámpakapcsoló esetleg jó a hátsó ablakfűtés helyére is?? :D Különbözik valamiben a belseje vagy csak a piktogram más?? Mert ha igen akkor most bizniszeltem a vaterán (Íme) két kapcsolót 2e-ért s mivel a ködlámpa kapcsolómon kívül a hátsó ablak fűtés kapcsolója is vacakol időnként, gondoltam azt is kicserélném.. B)

Amúgy két kapcsolóért 2e postával együtt az jó ár nem?? :)

Link to comment
Megosztás:

Grat érte! Milyen autót tervezel a továbbiakban?? B Vectra?? Vagy maradsz az A vectránál csak a fapadosabb szériáknál??

Szeretnék egy diesel vekit mert megmondom őszintén hogy audira vagy bmw re gondoltam de azoknak az ára kicsit huzós. Nem tudom hogy a B vectra 2.0 mennyire jó választás!? Egyébként ez tetszik nekem: http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/vectr...ima_alu-4546216

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom! Ma elvitték a gépet. Innen az 5-ödik faluból úgy ért a becsapódás, hogy alig tudtam kimenteni a dolgaimat belőle. 355ezer forintba adtam oda, így sajna nagyon minuszos lett nekem ez a vectra, de őszintén megvallva örülök hogy mexabadultam tőle. Tudtok valamit mondani az 1.7 illetve a 2.0 diesel B vectráról? Mennyire elektronikus stb.

az 1.7 az isuzu szinte nulla elektronika, a 2.0 sztem már elektronikus adagolós meg franc tudja még mi:) a 2.2 dti-t nem igen dicsérték eddig akiktől hallottam, pedig jónak tűnik a 130 ló körüli érték:D

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom! Ma elvitték a gépet. Innen az 5-ödik faluból úgy ért a becsapódás, hogy alig tudtam kimenteni a dolgaimat belőle. 355ezer forintba adtam oda, így sajna nagyon minuszos lett nekem ez a vectra, de őszintén megvallva örülök hogy mexabadultam tőle. Tudtok valamit mondani az 1.7 illetve a 2.0 diesel B vectráról? Mennyire elektronikus stb.

Elméletleg ISUZU-val nincs gond B)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem jó, mert a hátulján, ha megnézed van egy kis műanyag t alakú valami, ami máshogy áll minden kapcsolónál.

Az ár egyébként két kapcsolóért nem rossz, de holnap megnézem, mert lehet van nekem is egy első ködlámpa kapcsolóm fölösbe. Ha ahhoz kell akkor 500-ért odaadnám!

Skacok! Olyan segítség kéne nekem, hogy a ködlámpakapcsoló esetleg jó a hátsó ablakfűtés helyére is?? :D Különbözik valamiben a belseje vagy csak a piktogram más?? Mert ha igen akkor most bizniszeltem a vaterán (Íme) két kapcsolót 2e-ért s mivel a ködlámpa kapcsolómon kívül a hátsó ablak fűtés kapcsolója is vacakol időnként, gondoltam azt is kicserélném.. B)

Amúgy két kapcsolóért 2e postával együtt az jó ár nem?? :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem jó, mert a hátulján, ha megnézed van egy kis műanyag t alakú valami, ami máshogy áll minden kapcsolónál.

Az ár egyébként két kapcsolóért nem rossz, de holnap megnézem, mert lehet van nekem is egy első ködlámpa kapcsolóm fölösbe. Ha ahhoz kell akkor 500-ért odaadnám!

Ezt már biztosan elhozom, mert beszéltem a sráccal s el is utaltam neki a lóvét! :D

Én amúgy azt néztem hogy az egyik kapcsoló hátulja a két kapcsoló közül úgy néz ki mint ennek (a valóban hátsóablak fűtés kapcsolónak)

Amúgy köszönöm a választ s a lehetőséget is!

Holnap ha minden jól megy akkor küldöm a csomagot neked! :) (nehéz olyan dobozt találni amibe bele is fér) B)

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék egy diesel vekit mert megmondom őszintén hogy audira vagy bmw re gondoltam de azoknak az ára kicsit huzós. Nem tudom hogy a B vectra 2.0 mennyire jó választás!? Egyébként ez tetszik nekem: http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/vectr...ima_alu-4546216

Ha bvekinél kérdezed előbb kapnál választ B) 1.7esről jókat hallani, az isuzu nem okoz nagy gondot, viszont ugye 1.7 motor 1.3tonnás kocsihoz nem valami sportos. A 2.0-s motorokkal meg az a gond, hogy az adagoló általában behal egy idő után amire rámegy a fél autó ára mire megjavul. Az az autó 158ezer kilóméteres 13 évesen és dízelben? Hát ezt nehezen tudom elképzelni.

Inkább nézelődj a B2 vekiknél egyébként (99-)

Link to comment
Megosztás:

Ha bvekinél kérdezed előbb kapnál választ B) 1.7esről jókat hallani, az isuzu nem okoz nagy gondot, viszont ugye 1.7 motor 1.3tonnás kocsihoz nem valami sportos. A 2.0-s motorokkal meg az a gond, hogy az adagoló általában behal egy idő után amire rámegy a fél autó ára mire megjavul. Az az autó 158ezer kilóméteres 13 évesen és dízelben? Hát ezt nehezen tudom elképzelni.

Inkább nézelődj a B2 vekiknél egyébként (99-)

Végülis úgy néz ki hogy nem opel lesz, a szerelő barátom aki egyben rokon is, nagyon passat-ra felé beszél, ma találtam is egy igen felszerelt elég ritka darabot, egy 96 os 110 lovas TDI-t ami kb ugyanolyan felszereltségű mint az ex vekim!

Link to comment
Megosztás:

Na ma méltón "ünnepelte" a kocsim május 1.jét! B) Nagyon úgy néz ki hogy megint bacakszik a kipufogóm (középdob) ugyanis Pestre felfele jövet, az út háromnegyedénél egyszercsak átváltott "sportdob" üzemmódra.. Iszonyat hogy milyen hangja lett a kocsinak, szóval megvan a jövő hét hétvégi programom... :) :) :D Már a múltkor is hegesztettük, de most nagyon úgy néz ki hogy cserés lesz.. Mennyiért vesztegetnek kb. egy ilyet?? Bár lehet megnézem Bárdinál.. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.