Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Hát gyerekek...

Most cseréltem egy B Vekin (X20XEV) komplett vezérlést... hát nem értem Opeléket, miért kell mindent fölöslegesen túlbonyolítani...

Az enyém is ugyanazt tudja és rendezett a motortér, de a B-n már olyan kuszaság van hogy nem egyszerű...

Nah ezért marad nekem az A :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

mi kell ahhoz, hogy egy 4 személyre vizsgáztatott autót 5re átírjáK Gondolom az öv biztos, ezen kívül?

Ennyi, más nem kell.

De mivel a Calibra gyárilag 4 személyes (nincs is benne hátul középen medenceöv és nem is tudsz belerakni mert nincs meg a kialakítása), ezért nem fogják átírni. Amiket láttál hogy forgalmi szerint 5 személyesek, azok okmányirodai elírás következményei, és ha műszakin észreveszik akkor új forgalmit fognak csináltatni a tulajjal hatezerért, már a megfelelő adatokkal. Még akkor is ha ők írták el. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Urak! A rángatós veki kálváriája véget ért, gyújtás kábelek cserélve lettek! Ennyi volt a baj. Az egyik el volt égve belül, de akkor már mind cserélve lett. Ahogy melegedett a motor, úgy nőtt a kábel ellenállása és kezdődött a rángatás. A gyertyák (GM) teljesen jó állapotban voltak, pedig 40 ezret mentem már velük.

Na ezért megyek én normális, felszerelt hivatalos autószervízbe (nem opel szervíz):

-Alajfolyás motornál megszüntetve

-gyújtáskábelek kicserélve

-kézifék és hátsó csapágyak meghúzva illetve beállítva.

ez összesen 15 ezerbe került.

Ezért nem éri meg itthon kísérletezni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerintetek egy deréktámaszos ülés deréktámasz részét át lehet operálni egy nem deréktámaszos ülésbe?

A két ülés nem egyforma! Ami deréktámaszos, az sima (talán CD felszereltségű) autóból van nekem meg a GT Vectra sportülései vannak az autóban.

Ezeket szeretném átalakítani.

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerintetek egy deréktámaszos ülés deréktámasz részét át lehet operálni egy nem deréktámaszos ülésbe?

A két ülés nem egyforma! Ami deréktámaszos, az sima (talán CD felszereltségű) autóból van nekem meg a GT Vectra sportülései vannak az autóban.

Ezeket szeretném átalakítani.

Köszönöm!

Háttámlát kell átszerelni. Szerintem simán átlehet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak az a baj, hogy nem egyforma a két ülés.

Amiből át kellene tenni, az sima, mezei ülés.

Ami nekem van az meg olyan ,mint a V2000 Vectrák ülése. Oldal- és combtámaszos. :lol:

Hát akkor passz. Nekem most Recaro sportülés van benne. Nehéz volt beszerelni, mert ez ilyen univerzális, de megérte mert rohadt kényelmes :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.