Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Köszi majd megnézem mit tudok vele csinálni. Amugy nincs valami tanácsod hogy hol kezzem a szétszerelést?

Nem szeretnék eltörni semmit. Vagy valami szerelési leírás, az igy csináld-ban nem kaptam. Köszike.

Hűha.. fejből nem fog menni, de megpróbálom:

A hamutartót ki kell venni. Ott kell kezdeni a kicsavarozást. 2 vagy 3 csavar fogja lent. Aztán a fejegységet (cd rádiót) ki kell venni és a fejegység helyén jobb és bal oldalt nehezen hozzáférhető helyen vannak csavarok. Hogy van-e még máshol így hirtelen nem rémlik, de talán csak ennyi. És határozott rántással hátrafelé húzni és lejön a műszerfal. Vagy talán le sem kell szedni teljesen, csak a tetejét húzd magad felé és hátha letudod húzni a csatlakozót és visszadugni rá. Ha nem, akkor tényleg izzó a gond.

Remélem valaki kijavít ha van még csavar ami tartja...

Korrigálom: a hamutartót nem kell kivenni, de a hamu tartónál van 2 csavar azt hiszem, ha lenyitod, úgy is hozzá lehet férni a csavarokhoz. Viszont a szivar gyújtó körüli műanyag keretet ki kell pattintani egy csavar húzóval, mert ott is lesz csavar ha jól emlékszem... Talán a fűtés kapcsolók alatti résznél ami "cd tartónak" használnak sokan azt a műanyagot is ki kell venni talán, ott is lehet csavar, ezt már nem tudom csak rémlik. Jól szét kell nézned...

Módosítva : Tódy
Link to comment
Megosztás:

Hűha.. fejből nem fog menni, de megpróbálom:

A hamutartót ki kell venni. Ott kell kezdeni a kicsavarozást. 2 vagy 3 csavar fogja lent. Aztán a fejegységet (cd rádiót) ki kell venni és a fejegység helyén jobb és bal oldalt nehezen hozzáférhető helyen vannak csavarok. Hogy van-e még máshol így hirtelen nem rémlik, de talán csak ennyi. És határozott rántással hátrafelé húzni és lejön a műszerfal. Vagy talán le sem kell szedni teljesen, csak a tetejét húzd magad felé és hátha letudod húzni a csatlakozót és visszadugni rá. Ha nem, akkor tényleg izzó a gond.

Remélem valaki kijavít ha van még csavar ami tartja...

Korrigálom: a hamutartót nem kell kivenni, de a hamu tartónál van 2 csavar azt hiszem, ha lenyitod, úgy is hozzá lehet férni a csavarokhoz. Viszont a szivar gyújtó körüli műanyag keretet ki kell pattintani egy csavar húzóval, mert ott is lesz csavar ha jól emlékszem... Talán a fűtés kapcsolók alatti résznél ami "cd tartónak" használnak sokan azt a műanyagot is ki kell venni talán, ott is lehet csavar, ezt már nem tudom csak rémlik. Jól szét kell nézned...

Köszi szépen a segítséget, majd a hétvégén megprobálom megoldani hamarabb nem lessz rá időm.

Link to comment
Megosztás:

Lépcsőshátú Gsi! :icon1:

http://belsoseg.blog...mpaign=totalcar

Hát meg kell hogy mondjam emberek, én nem vagyok elragadtatva.

Eleve a szín....

A tükör meg az a kilincs nekem kissé wartburgos. És ha már kilakatolom a kilincs helyét, akkor mindet, vagy egyet se.

Meg az, hogy belerakja az f-be egy széria g műszerfalát. Akkor miért nem kezdte egy g-vel? Tiszteletreméltó teljesítmény, csak felesleges.

Mindennek ellenére le a kalappal, hogy ennyi időt és energiát fordított rá!!

Link to comment
Megosztás:

Meg az, hogy belerakja az f-be egy széria g műszerfalát. Akkor miért nem kezdte egy g-vel? Tiszteletreméltó teljesítmény, csak felesleges.

Mindennek ellenére le a kalappal, hogy ennyi időt és energiát fordított rá!!

Engem úgy tanítottak, hogy az életben csak arra szabad energiát fordítani, ami vagy hasznos, vagy élvezetes. Ennek itt kétségkívül nem sok haszna van és kevéssé ésszerű is, viszont feltehetően a tulaja maradéktalanul boldog lehet vele, különben nem építette volna ilyenre. Az viszont vitathatatlan hogy egyedi. Ha egy sima 3 ajtós G-je lenne, akkor most tuti nem beszélgetnénk róla.

Link to comment
Megosztás:

Engem úgy tanítottak, hogy az életben csak arra szabad energiát fordítani, ami vagy hasznos, vagy élvezetes. Ennek itt kétségkívül nem sok haszna van és kevéssé ésszerű is, viszont feltehetően a tulaja maradéktalanul boldog lehet vele, különben nem építette volna ilyenre. Az viszont vitathatatlan hogy egyedi. Ha egy sima 3 ajtós G-je lenne, akkor most tuti nem beszélgetnénk róla.

Van benne sok igazság!

Az alkotás öröme.

Haverokkal szoktunk így poénkodni, mikor alkotunk valamit:

Nem is szép, nem is működik jól, de ÉN csináltam!!!!

Link to comment
Megosztás:

Nem is szép, nem is működik jól, de ÉN csináltam!!!!

Ez nagyon jó és nagyon igaz!!!! :icon13:

Ezért is neveztem én egyszerűen csak Quasimodo1-nek az általam összeeszkábált

elsőkerékhajtású félfekvő bicajt,ami borzalmas kinézetű volt ,sokkot kapott aki meglátta,de eszméletlen jó volt vele körözni az utcán!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Sikeresen felmondta a biztosítóm a kötelezőmet :unsure: Elfelejtettem befizetni a baleseti adót 1900 valamennyi forintot. A legérdekesebb, hogy az életbiztosításom is náluk van és ha azzal elvagyok késve küldik az sms-t majd a következő napokban telefonálnak. itt semmi csak a levél. Amiben az áll, hogy 2012.04.14-én díjnemfizetés miatt felmondták. Amikor meg felhívtam őket azt mondták, hogy 28.-án szűnt meg. Amikor meg felolvastam mi van a levélben köpni-nyelni nem tudott a telefonos kisasszony. Most óvatosan közlekedem :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

Sikeresen felmondta a biztosítóm a kötelezőmet :unsure: Elfelejtettem befizetni a baleseti adót 1900 valamennyi forintot. A legérdekesebb, hogy az életbiztosításom is náluk van és ha azzal elvagyok késve küldik az sms-t majd a következő napokban telefonálnak. itt semmi csak a levél. Amiben az áll, hogy 2012.04.14-én díjnemfizetés miatt felmondták. Amikor meg felhívtam őket azt mondták, hogy 28.-án szűnt meg. Amikor meg felolvastam mi van a levélben köpni-nyelni nem tudott a telefonos kisasszony. Most óvatosan közlekedem :evilgrin:

Nem az a baj. Én úgy tudom, hogy amennyiben díjnemfizetés miatt szűnik meg a biztosításod, abban az esetben elveszted az addig elért bonus fokozatot, valamint csak ugyanannál a biztosítónál kötheted meg az új biztosítást, A0-ban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.