Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

egyik ismerősöm pont a héten vett ilyen fújós nyest riasztót vagy mi is az. Valami le is rágta az összes hangszigetelőt a tűzfalról, mintha arra ment volna :D

És bevált neki?

Én Ilyen sprayt láttam a Vaterán, kipróbálom a rongyos, olajos modszert, ha nem jön be akkor rendelek ilyen spray-t, nem akarom hogy kárt csináljon a kocsiban.

Amugy azt olvastam, hogy ha csak 1 nyest van a kocsiban az nem gáz, de ha egy másik is betéved a kocsiba, és a szag alapján (amit az elöző ott hagyott) érzi hogy nem ő az uralkodó ott, akkor nekiáll randalírozni, rágni-rongálni.... De ezt nem szeretném B) B)

Link to comment
Megosztás:

Amugy azt olvastam, hogy ha csak 1 nyest van a kocsiban az nem gáz, de ha egy másik is betéved a kocsiba, és a szag alapján (amit az elöző ott hagyott) érzi hogy nem ő az uralkodó ott, akkor nekiáll randalírozni, rágni-rongálni.... De ezt nem szeretném B) B)

Ez elvileg csak az ivaros hímekre vonatkozik.

Link to comment
Megosztás:

nemet nem írtak, csak azt hogy a tappancsukkal ahol járnak, már az megjelöli, és a másik már azonosítani tudja, hogy saját maga járt-e ottvagy sem...

Az állatok álltalában testnedvekkel jelőlnek. Én olyat még nem hallottam, hogy a tapancsukat területjelzére használnák.

Link to comment
Megosztás:

Az állatok álltalában testnedvekkel jelőlnek. Én olyat még nem hallottam, hogy a tapancsukat területjelzére használnák.

az hagy valami nevet azon a felületen amerre járt...

" Eközben talpmirigyük váladékával számunkra észrevehetetlenül megjelölik a helyet, hogy a másik nyestnek jelezzék: ez a terület foglalt!"

Itt a link

Link to comment
Megosztás:

az hagy valami nevet azon a felületen amerre járt...

" Eközben talpmirigyük váladékával számunkra észrevehetetlenül megjelölik a helyet, hogy a másik nyestnek jelezzék: ez a terület foglalt!"

Itt a link

Én nem vagyok szakértő ebben a dologban de nekem az a véleményem erről a mondatról amit a hölgy írt, hogy hülyeség. De majd megkérdezek egy tenyésztő ismerősömet erről a dologrol. Nekem 4 görényem van és amikr a két hím ( eltérő korúak) ivarosodttak akkor váladékkal jelűltek.

Link to comment
Megosztás:

Én nem vagyok szakértő ebben a dologban de nekem az a véleményem erről a mondatról amit a hölgy írt, hogy hülyeség. De majd megkérdezek egy tenyésztő ismerősömet erről a dologrol. Nekem 4 görényem van és amikr a két hím ( eltérő korúak) ivarosodttak akkor váladékkal jelűltek.

amugy mindegy, hogy hogyan, az a lényeg, h el kell üzni B)

Link to comment
Megosztás:

Az állatok álltalában testnedvekkel jelőlnek. Én olyat még nem hallottam, hogy a tapancsukat területjelzére használnák.

A kutyáknak is van talpmirigyük. Többek között ezért is kaparják olyan erősen a kutyák területjelölő hugyozás után a füvet. Így is otthagyják a szagukat.

Link to comment
Megosztás:

például ITT

Kösz srácok (Imy és Vicsor) az infókat!

Kicsit régen jártam itt, csak most olvastam el, ezek az árak barátiak, csak még jön hozzá a postaköltség és lehet közel járok az eredetihez.

Azért egy telefont megér....

Mégegyszer köszi! B)

Link to comment
Megosztás:

Kösz srácok (Imy és Vicsor) az infókat!

Kicsit régen jártam itt, csak most olvastam el, ezek az árak barátiak, csak még jön hozzá a postaköltség és lehet közel járok az eredetihez.

Azért egy telefont megér....

Mégegyszer köszi! B)

Ha itt Zalaegerszegen lehet kapni ennyiért, akkor szerintem Debrecenben is kapsz, kicsit nagyobb város... Biztossan van ott is autihifis bolt.

Link to comment
Megosztás:

Kösz srácok (Imy és Vicsor) az infókat!

Kicsit régen jártam itt, csak most olvastam el, ezek az árak barátiak, csak még jön hozzá a postaköltség és lehet közel járok az eredetihez.

Azért egy telefont megér....

Mégegyszer köszi! B)

Nagyon szívesen. B)

Link to comment
Megosztás:

Nem váét be az olajos, gázolajos rongy a kocsi alá.

Most nem tudom, hogy spray-t vegyek, vagy elektromos hangkibocsájtossat. Az utobbi azért lenne jó, mert az egész kocsit védeni, vagyis elvileg, nem kellene az egész kocsit fujkálni.

Tegnap megmostam, reggelre a motorgháztetőn/a szélvédőn hancurozási nyomok(lehetséges hogy ezért vannak a karcok a motorháztetőn, amit tegnap kipolíroztam), és a motortér szintén....

Link to comment
Megosztás:

Nem váét be az olajos, gázolajos rongy a kocsi alá.

Most nem tudom, hogy spray-t vegyek, vagy elektromos hangkibocsájtossat. Az utobbi azért lenne jó, mert az egész kocsit védeni, vagyis elvileg, nem kellene az egész kocsit fujkálni.

Tegnap megmostam, reggelre a motorgháztetőn/a szélvédőn hancurozási nyomok(lehetséges hogy ezért vannak a karcok a motorháztetőn, amit tegnap kipolíroztam), és a motortér szintén....

Neked sztem kell egy kutya....

Egy JO NAGY meg egy kicsi ami majd jól felkelti a nagyobbat ha elaludna.... B) B) :D ;) ;) :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.