Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Fenyszoromosom nincs, magassag alitom van... nem hiszem h zavarna a szembejovoket mert irtam h lefele es oldalra ver a fenyszoro... 3adikan indulnek olaszba, miert irtad h ne menjek kulfold? Az otolag beszerelt xenon miatt vagy miert?

igen szerintem amiatt írta, hogy nem menj vele külföldre mert megbüntetnek a buherxenon miatt

Link to comment
Megosztás:

Hat pedig automata magassagalitom van! belul 4 pontban tudom allitani... (0 1 2 3)

De azt ha beallitja majd szakerto akkor az megoldogik h nem csak elore "vetit" hanem oldalra is? nem tudja vlk?

Koszi

Az automata magasságállítás xenon lámpáknál a lámpatestnél történik úgymond valós időben, nem az utastérből manuálisan mikor a vezető úgy gondolja... Bocs, hogy bele dumálok:)

Boldog Új Évet minden kedves fórumtársnak!

Link to comment
Megosztás:

Az automata magasságállítás xenon lámpáknál a lámpatestnél történik úgymond valós időben, nem az utastérből manuálisan mikor a vezető úgy gondolja... Bocs, hogy bele dumálok:)

Boldog Új Évet minden kedves fórumtársnak!

Ertem! De ezt keri a torveny vagy csak akkor a szimpla manualis tekerot ami automatikusan allitja a magassagat a vetitesnek?

Boldog Uj Evet mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Fenyszoromosom nincs, magassag alitom van... nem hiszem h zavarna a szembejovoket mert irtam h lefele es oldalra ver a fenyszoro... 3adikan indulnek olaszba, miert irtad h ne menjek kulfold? Az otolag beszerelt xenon miatt vagy miert?

Automata fényszoró magaság állítás? Kétlem....

CSAK automata magaságállítással, és fényszoró mosó berendezéssel lehet használni!

Pl Ausztriába keményen megbüntetik a nem gyári xenonokat!

De a Te dolgod, Én mindig felnyomom a refit nappal is a csiribiri utolagosan hackelt, szememetmajdnemkiégető xenonos embereknek ...

Link to comment
Megosztás:

De a Te dolgod, Én mindig felnyomom a refit nappal is a csiribiri utolagosan hackelt, szememetmajdnemkiégető xenonos embereknek ...

Akkor javaslom a gyári xenonnal rendelkező fóliázott, fekete terepjáróknak is villogj csak!!!azok is tudnak vakítani rendesen. De most komolyan nekem kb 1 éve van xenon utólag, senki nem villantott még rám, pedig itthon szereltem be. Igaz gondosan figyeltem a beállításra és projektoros lámpában van. Ja és rendszeresen járok éjszaka.

Link to comment
Megosztás:

ÉN meg mindent felnyomok ha rám refiznek és vakuljon meg. A jól beálltott fényszóróra nem villognak nekem xenon van, gyári fénszóróban. Nem szoktak villogni. Régen villogtak mert felfele kellett álitanom a fényszórót hogy lássak. Az tény külföldön megbüntetnek, de az UGY projektoros lámpával nem foglalkoznak, mert nem tudja hogy az nem erdedeti xenon. Viszont külföldre nem 6000k sat kell venni hanem 4000k sat mert az nem fehér csak jobban világt. És ez a trükk. Ha nem fehéren villágt a xenon nem állit meg a zsaru. Viszont azzal is jobban lehet látni sokkal. Elég sokan rakják be a kocsiba és csak azt látod hogy vakit, mert a nagy tudású nem tudja helyesen beállitani a fényszórót, és a másik meg azt hiszi hogy sima halogénja van a kecsegnek, de nem refizek neki mert nem xenonos, de a xenonost refizem...

Én külföldre csak éjszaka megyek mert akkor kisebb a forgalom. Az automata magaság állitó meg jó dolog, csak az is vakit nagyon sokszor, de még mindig kibirom mint hogy ne lássak.És mióta xenon van nem zavar annyira a refizés. A szemecske sztem hozzá szokik hamarabb a hirtelen fényhez, mivel nem tök sötétből áll át

Link to comment
Megosztás:

Akkor javaslom a gyári xenonnal rendelkező fóliázott, fekete terepjáróknak is villogj csak!!!azok is tudnak vakítani rendesen. De most komolyan nekem kb 1 éve van xenon utólag, senki nem villantott még rám, pedig itthon szereltem be. Igaz gondosan figyeltem a beállításra és projektoros lámpában van. Ja és rendszeresen járok éjszaka.

én meg külföldre :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hmm érdekes..

12 éve vezetek mindenféle autót, személykocsit és mikrobuszt is. Egyben sem volt xenon fényszóró, de soha nem jutott eszembe hogy nem látok.

Valóban zavaró a rosszul beállított xenon fényszóró de sokkal rosszabb az úgy felejtett hagyományos reflektor. A tapasztalatom az, hogy az utóbbiból van több :rolleyes:

BUÉK

Link to comment
Megosztás:

Hmm érdekes..

12 éve vezetek mindenféle autót, személykocsit és mikrobuszt is. Egyben sem volt xenon fényszóró, de soha nem jutott eszembe hogy nem látok.

Valóban zavaró a rosszul beállított xenon fényszóró de sokkal rosszabb az úgy felejtett hagyományos reflektor. A tapasztalatom az, hogy az utóbbiból van több :rolleyes:

BUÉK

Na látod, Én is látok éjszaka, nem kell hozá xenon. Na mind1. Igen, a terepjárok roszabbak, főleg ha az ember seggébe jönnek, az sem kellemes.

BUÉK!!!

Link to comment
Megosztás:

Egy műbőr darabbal szeretném belülről a kocsi elején lévő rácsot eltakarni valamivel kevesebb mint 50%-ban, hogy hamarabb melegedjen a moci és ne hűljön vissza, ha gyorsabban megyek és rá van nyitva a fűtés 3-as fokozaton. Persze nem a légbeömlő oldalán. Árthatok ezzel a művelettel? Csak nem fog ettől túlmelegedni a mínuszokban...

Link to comment
Megosztás:

Egy műbőr darabbal szeretném belülről a kocsi elején lévő rácsot eltakarni valamivel kevesebb mint 50%-ban, hogy hamarabb melegedjen a moci és ne hűljön vissza, ha gyorsabban megyek és rá van nyitva a fűtés 3-as fokozaton. Persze nem a légbeömlő oldalán. Árthatok ezzel a művelettel? Csak nem fog ettől túlmelegedni a mínuszokban...

nemáááááá :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.