Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A tank betöltőnyílás fedél tömítést mivel "szoktátok" felragasztani?

A régi könnyen lejön?

Ez:

https://cromax.hu/-/188224-tomitogyuru-tankbetolto-nyilas-kore-opel-astra-g-zafira-a

Miért kell kicserélned? Elszakadt? Nekem még a gyári van rajta, mikor a hátsó horpadást javították, ezt is fényezték szerencsésen (mármint nem szedték le, itt ott van rajta némi festék a vállaknál).

Link to comment
Megosztás:

Szintén zenész.

Néhol nekem beleszakadt, műszerész csavarhúzó és kész. Semmi ragasztás.

Ajtóval is játszani kell kicsit, mert el lesz vetemedve.

Azt hittem ragasztott...

Akkor valami nútban van benne?

Igen, kicsit mintha a fedél is deformált lenne.

Azzal lehet kezdeni valamit?

Neked sikerült?

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek egy éjszaka alatt mi történt a lakkozással?Ha leöntötték, kérdés mivel, mert az biztos hogy nem sósav, se nem kromofág.

Szerintem, ha leöntötték volna, akkor lenne csorgás is. Mivel pont a motor felett van, nekem úgyfest, mintha utólag lett vna fényezve és silány minőségü lakk került rá, ami nembíra a belülröl jövő hőt és a kintről ható hideg párosát. Módosítva : nemeth_laca
Link to comment
Megosztás:

Szerintem, ha leöntötték volna, akkor lenne csorgás is. Mivel pont a motor felett van, nekem úgyfest, mintha utólag lett vna fényezve és silány minőségü lakk került rá, ami nembíra a belülröl jövő hőt és a kintről ható hideg párosát.

Nem volt utolag fényezve, ez az eredeti gyári fényezés, annyi hogy az este kint hagytam az utcán(máskor mindig beállok), akkor még semi baja nem volt, reggel meg igy nézett ki, én arra gondoltam, hogy nem e ronggyal kentek rá valamit?Ha a te verziodat nézzük, hideg se nagyon volt, +3 fok tól nem volt hidegebb, ha még is igy lenne akkor a 2 héttel ezelőtti -22 fok -ba kiadta volna magát.

Módosítva : joco320d
Link to comment
Megosztás:

Nem volt utolag fényezve, ez az eredeti gyári fényezés, annyi hogy az este kint hagytam az utcán(máskor mindig beállok), akkor még semi baja nem volt, reggel meg igy nézett ki, én arra gondoltam, hogy nem e ronggyal kentek rá valamit?Ha a te verziodat nézzük, hideg se nagyon volt, +3 fok tól nem volt hidegebb, ha még is igy lenne akkor a 2 héttel ezelőtti -22 fok -ba kiadta volna magát.

Hát előfordulhat a rongyos verzió is. Sajnos sok unatkozó marha rohangászik az utcákon. De sajna ezen már csak egy fényezőműhely segít.

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek egy éjszaka alatt mi történt a lakkozással?Ha leöntötték, kérdés mivel, mert az biztos hogy nem sósav, se nem kromofág.

P1010293.jpg

Bazz... F.sza reggel lehet a mai Neked... Anno dolgoztam egy kis ideig fényező mellett, de ilyet még nem láttam, pláne gyári fényezés esetén. Olyat igen, hogy egy lakksérülésnél megindul és hólyagok lesznek, de max egy tenyéri méretűek és nem egy egész motorháztető... Én még a hőingadozás miatti esetet is kétlem, kapott már szélsőségesebbet is ez a fényezés mint a ma esti időjárás... Olyan mint amikor az ónos eső jégréteget képez de alatt olvadni kezd. Sajnos most nem erről van szó... De ha tényleg gyári, én küldenék képet a Magyarországi márkaképviseletnek, lehet felkelti érdeklődésüket mivel ez goromba hiba. Nem volt géppel polírozva vagy valami általad nem ismert vegyszerrel kezelve a felület?

Link to comment
Megosztás:

Bazz... F.sza reggel lehet a mai Neked... Anno dolgoztam egy kis ideig fényező mellett, de ilyet még nem láttam, pláne gyári fényezés esetén. Olyat igen, hogy egy lakksérülésnél megindul és hólyagok lesznek, de max egy tenyéri méretűek és nem egy egész motorháztető... Én még a hőingadozás miatti esetet is kétlem, kapott már szélsőségesebbet is ez a fényezés mint a ma esti időjárás... Olyan mint amikor az ónos eső jégréteget képez de alatt olvadni kezd. Sajnos most nem erről van szó... De ha tényleg gyári, én küldenék képet a Magyarországi márkaképviseletnek, lehet felkelti érdeklődésüket mivel ez goromba hiba. Nem volt géppel polírozva vagy valami általad nem ismert vegyszerrel kezelve a felület?

Mondom az este semmi baja nem volt, a reggel ez a látávány fogadott, az egész motorháztető nagy százalékban volt később megfigyelhető helyenként sok apró pici hólyag, mintha le lett volna fújva valamivel , ami már jelenleg nem látható, csak ezen a nagy területen, meg egy kics részen, még arról is rakok képel, meg 2 héttel ezelőtt igen kemény idő volt, nappal -8 , reggel-15, -22fok , hó , ónos eső minden volt, akkor ha ez lenne a baja akkor kijött volna rajta("Csillaggarázs").

Link to comment
Megosztás:

Mondom az este semmi baja nem volt, a reggel ez a látávány fogadott, az egész motorháztető nagy százalékban volt később megfigyelhető helyenként sok apró pici hólyag, mintha le lett volna fújva valamivel , ami már jelenleg nem látható, csak ezen a nagy területen, meg egy kics részen, még arról is rakok képel, meg 2 héttel ezelőtt igen kemény idő volt, nappal -8 , reggel-15, -22fok , hó , ónos eső minden volt, akkor ha ez lenne a baja akkor kijött volna rajta("Csillaggarázs").

Keress térfigyelő kamerát, bár kicsi az esélye, mert vagy dísznek vannak kint, vagy éjszaka semmit se látnak, de hátha látszik valami a kamerákon és tegyél feljelentést ismeretlen tettes ellen.

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek egy éjszaka alatt mi történt a lakkozással?Ha leöntötték, kérdés mivel, mert az biztos hogy nem sósav, se nem kromofág.

P1010293.jpg

Csinos. Ilyet csak fiatoknál láttam. Cirka 8-10 éves korukra szokott előjönni. Mint utóbb kiderült gyári hibás volt a fényezés. Hogy itt is az áll e fent azt nem tudom, de ha leöntik valamivel akkor többnyire nem csak a lakk réteg bánja, illetve tapintásra érezned kellene valami folyadék jelenlétét pl kromofág, fékolaj. Kromofágból van paszta is, azért találták ki, hogy ne folyjon szét, de az szvsz fémig vitte volna. Illetve a szagát is érezned kellene.

És akkor még ott az a lehetőség, hogy újra lett lakkozva. Szállítás közben elég sok autó megsérül , nem véletlenül van a

HÖDLMAYR-nek is külön fényező szekciója.

Lehet, hogy veletek is ez történt. Megsérült az új autó szállitás közben, gyorsan kijavították, és szép "hibamentesen" megkapta az új tulaj. Festékréteg vastagság vizsgálóval kiderülhet eme turpisság.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Van egy ilyen tyukbelem:

9ffba6202427498dd7e268c5e411501f.jpg

Esetleg nem tudnátok egy olyan Androidos progit ami képes ezt kezelni és élő adatokat képes mutatni vele? Torque Nevezetű nem kezeli, ill a kábelt érzékeli de az autó ECU-ját már nem látja, ennél olvastam hogy 2002 utániakat képes csak kezelni, enyém egy 98' X14XE

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Rég jártam a fórumon, mert az autó remekül szuperál. Viszont most nagy bajban vagyok és sürgős segítségre lenne szükségem.
Azt sem tudom, hogy jó topikba írok e. (bocsi de még kicsit ideges vagyok)

Ma ellopták a táskámat, amiben az összes iratom és természetesen az egyik kocsikulcsom is volt, rajta a riasztó távirányítójával.
Naná, hogy a forgalmi is mellékelve van. Így most nagyon parázok, hogy elviszik az autót is. Egy lépcsöshátú 4 ajtós G Astra-ról van szó.
Szóval az lenne az SOS kérdésem, hogy mibe fájhat a három zár (zárbetét) és a gyújtáskapcsoló cseréje. Nem központizáras, csak simán kulcsos. Viszont szerintem a kulcsban immobolizer is lehet. Bár ebben nem vagyok biztos. A másik kulcsom megvan, így a kocsit jópár utcával arrébb vittem. De még így is nagyon parázok. Ráadásul szerintem a Casco sem fizetne a lopásra, ha nincs meg mind a két kulcs. Tud valaki Budapesten, vagy környékén valakit, aki elfogadható áron ki tudja nekem cserélni a zárakat és a gyújtáskapcsolót. (vagy csak a betéteket, ha azt lehet)?

Link to comment
Megosztás:

Vannak itt veszprémiek, ugye?

Ezt a céget nem ismeri véletlenül valaki?

Ha van olyan, írjon már pü-t.

Köszi. ;)

MÁS:

Gyerekülés nem érdekel valakit? :D

https://picasaweb.google.com/jacksonguitars82/2015Januar20?authuser=0&authkey=Gv1sRgCKTj57DU596pzwE&feat=directlink

Huzat nélkül (illetve a huzat, ráadás, ajándék, nyilván azért mert úgy néz ki ahogy...).

Új ára 45 körül volt ákciósan, most 50 körül van.

Huzatot lehet kapni hozzá gyárit...

Sziasztok

Van egy ilyen tyukbelem:

9ffba6202427498dd7e268c5e411501f.jpg

Esetleg nem tudnátok egy olyan Androidos progit ami képes ezt kezelni és élő adatokat képes mutatni vele? Torque Nevezetű nem kezeli, ill a kábelt érzékeli de az autó ECU-ját már nem látja, ennél olvastam hogy 2002 utániakat képes csak kezelni, enyém egy 98' X14XE

Köszi

És mire dugod rá?

Én laptoppal használom, a gyári programmal.

Egészen 1990-ig látja az autókat, és van benne 1998-as X14XE.

https://lh3.googleusercontent.com/-1pKYIs3AZmU/VL65LPCAKsI/AAAAAAAAGhA/-F1B7eVb9N4/s1024/opcom7.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-8QYT2q8pEag/VL65LLmCujI/AAAAAAAAGg8/_BudSPIa8_c/s1024/opcom8.jpg

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Rég jártam a fórumon, mert az autó remekül szuperál. Viszont most nagy bajban vagyok és sürgős segítségre lenne szükségem.

Azt sem tudom, hogy jó topikba írok e. (bocsi de még kicsit ideges vagyok)

Ma ellopták a táskámat, amiben az összes iratom és természetesen az egyik kocsikulcsom is volt, rajta a riasztó távirányítójával.

Naná, hogy a forgalmi is mellékelve van. Így most nagyon parázok, hogy elviszik az autót is. Egy lépcsöshátú 4 ajtós G Astra-ról van szó.

Szóval az lenne az SOS kérdésem, hogy mibe fájhat a három zár (zárbetét) és a gyújtáskapcsoló cseréje. Nem központizáras, csak simán kulcsos. Viszont szerintem a kulcsban immobolizer is lehet. Bár ebben nem vagyok biztos. A másik kulcsom megvan, így a kocsit jópár utcával arrébb vittem. De még így is nagyon parázok. Ráadásul szerintem a Casco sem fizetne a lopásra, ha nincs meg mind a két kulcs. Tud valaki Budapesten, vagy környékén valakit, aki elfogadható áron ki tudja nekem cserélni a zárakat és a gyújtáskapcsolót. (vagy csak a betéteket, ha azt lehet)?

Szerintem immos a kulcsod.

De szedd szét, nézd meg.

k4c7xl.jpg

Kell benne lenni egy ilyennek ha immos.

Én azt javaslom, valamilyen alkatrészt szerelj ki a kocsiból.

Akksit, gyújtótrafót, valamilyen biztit, és akkor nem viszi el senki, max trélerrel...

Más ötletem nincs...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nem szétszedhető a kulcs. Akkor lehet, hogy nincs is benne indításgátló?

Ilyen:

DSC_0314_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Ez meg a másik oldala. Annyi van a kulcs tövébe beütve, hogy 770

DSC_0315_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
De végülis a nagy kérdés, hogy mi a menete a cserének? És ki foglalkozik vele SOS-ben? Nem kell nekem indításgátló, csak tudjam valahol lezongorázni gyorsan és jó áron. Ehhh... Közben eszembe jutott, hogy még a tanksapkát is ez nyitja.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nem szétszedhető a kulcs. Akkor lehet, hogy nincs is benne indításgátló?

Ilyen:

DSC_0314_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Ez meg a másik oldala. Annyi van a kulcs tövébe beütve, hogy 770

DSC_0315_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
De végülis a nagy kérdés, hogy mi a menete a cserének? És ki foglalkozik vele SOS-ben? Nem kell nekem indításgátló, csak tudjam valahol lezongorázni gyorsan és jó áron. Ehhh... Közben eszembe jutott, hogy még a tanksapkát is ez nyitja.

Sajnos sokat nem tudok én se segíteni neked, de az egy jó ötlet lehet amit korábban is javasoltak. Vegyél ki valamit a kocsiból. Pl a benzinpumpa reléjét kb 3mp-alatt ki lehet kapni. Anélkül nem nagyon viszik el a kocsit.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Rég jártam a fórumon, mert az autó remekül szuperál. Viszont most nagy bajban vagyok és sürgős segítségre lenne szükségem.

Azt sem tudom, hogy jó topikba írok e. (bocsi de még kicsit ideges vagyok)

Ma ellopták a táskámat, amiben az összes iratom és természetesen az egyik kocsikulcsom is volt, rajta a riasztó távirányítójával.

Naná, hogy a forgalmi is mellékelve van. Így most nagyon parázok, hogy elviszik az autót is. Egy lépcsöshátú 4 ajtós G Astra-ról van szó.

Szóval az lenne az SOS kérdésem, hogy mibe fájhat a három zár (zárbetét) és a gyújtáskapcsoló cseréje. Nem központizáras, csak simán kulcsos. Viszont szerintem a kulcsban immobolizer is lehet. Bár ebben nem vagyok biztos. A másik kulcsom megvan, így a kocsit jópár utcával arrébb vittem. De még így is nagyon parázok. Ráadásul szerintem a Casco sem fizetne a lopásra, ha nincs meg mind a két kulcs. Tud valaki Budapesten, vagy környékén valakit, aki elfogadható áron ki tudja nekem cserélni a zárakat és a gyújtáskapcsolót. (vagy csak a betéteket, ha azt lehet)?

Tavalyelőtt nekem is elvitték az összes iratomat kártyákat.Felnyitották a céges kocsit,és benne volt az övtáskám.Tettem feljelentést letiltattam minden kártyát.Mondjuk nekem kulcs nem volt benne,csak a forgalmi.Mire mindent megcsináltattam megtalálta egy csöves és visszaadta.A táskatolvajok nem lopnak autót.Lóvéra mennek.Valószínű bedobták egy kukába vagy bokorba.Szerintem neked is visszajuttatják,mikor már mindent újracsináltatsz.Az sem kis utánajárás meg pénz.Szerintem is vedd ki addig az Ac relét amíg meg nem lesznek a cuccok.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Csak tényleg nem tudom, hogy melyik az AC relé. Holnap kiveszem, ha meg tudom, hogy melyik az. Ma már egy metrómegállóval arrébb tettem le. Bízom benne, hogy forgalmi alapján itt keresik, ha keresik és nem egy másik városrészben. minden esetre második kulcsot valahonnan szereznem kell, mert így hiába fizetem a Cascót a 11 éves kocsira. Remélem hamar pontot tehetek az ügy végére, mert melózni ezzel járok és így ez a hibrid bejárás (Metro+autó) nem a legjobb megoldás.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.