Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hát ha minden városban nem is kapható, de interneten is megrendelhető, viszonylag jutányos áron.

pontos itthoni árat nem tudok mondani, mert külföldről szerzem be.

http://www.olajshop.hu/termekek/liqui_moly...w_30/5l/details

Na itt van is.

Köszönöm!

Olyan olajat keresek amely tudja a OPEL GM–LL–A025 / GM–LL–B025 specifikációk egyikét.

Corsa C 1.2 twinport motorhoz kellene!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valahol itt a fórumban olvastam egy könyvet amit valaki feltett az volt a címe ,hogy így csináld .Nem tudja valaki ,hogy merre lehet ez a könyv ,mert már átnéztem az egész fórumot de nem találtam.

Előre is köszi.

Kereső a 4 karaktertől lehetőleg hosszabb szavakat szereti.

pl. "csináld astra" keresésre kb. az 5. találta volt a hozzászólások szerinti megjelenítésben ez a hozzászólás

ott a link. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valahol itt a fórumban olvastam egy könyvet amit valaki feltett az volt a címe ,hogy így csináld .Nem tudja valaki ,hogy merre lehet ez a könyv ,mert már átnéztem az egész fórumot de nem találtam.

Előre is köszi.

meg van pdf.formátumban

Feltölthetem valahova ha kell. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Kedves Astra G tulajok!

Budapesten keresnek megbizhato es korrekt szervizelo embert aki nem ijed meg egy 2005-os evjaratu astra classic II 1.4 twinporttol.

Eddig szakszervizbe hordtak az autot meg miegymas, de most volt nemreg ugye ott es kicsit felment a pumpam amikor meglattam hogy ugy jott vissza az auto a szervizbol hogy meg az INSP-et se utottek ki belole.

Kepzelem az olajat mennyire csereltek ki.

Valamint valoszinuleg a bal elso betet kuka, meg szep nagyokat nyekken az elso futomu fekvorendoroknel szoval ala is kellene nezni.

Lenyeg ami lenyeg, kellene egy megbizhato normalis maszek aki korrekt aron dolgozik es nem kell mellette allni hogy ne vagjon at.

Elore is koszi mindenkinek.

Ja es az se baj ha nem a budapest varoshatar tablanal van :huh:

Link to comment
Megosztás:

Kedves Astra G tulajok!

Budapesten keresnek megbizhato es korrekt szervizelo embert aki nem ijed meg egy 2005-os evjaratu astra classic II 1.4 twinporttol.

Eddig szakszervizbe hordtak az autot meg miegymas, de most volt nemreg ugye ott es kicsit felment a pumpam amikor meglattam hogy ugy jott vissza az auto a szervizbol hogy meg az INSP-et se utottek ki belole.

Kepzelem az olajat mennyire csereltek ki.

Valamint valoszinuleg a bal elso betet kuka, meg szep nagyokat nyekken az elso futomu fekvorendoroknel szoval ala is kellene nezni.

Lenyeg ami lenyeg, kellene egy megbizhato normalis maszek aki korrekt aron dolgozik es nem kell mellette allni hogy ne vagjon at.

Elore is koszi mindenkinek.

Ja es az se baj ha nem a budapest varoshatar tablanal van :huh:

Kertész u. 24-28 belbváros közepén van egy szervíz.Ott meg is várhatod éés nézheted is .

Link to comment
Megosztás:

Tudom pofatlan vagyok hogy ez nem eleg nekem :huh:

De esetleg Budan tud valaki valamit?

Ha megoldhato ezert nem mennek at Pestre, plane nem a belvarosba. Arrafele 10 perc alatt kapok idegrohamot... :)

Bocsi de ök jártasak ebben.

tehát nem tudom mit szeretnél még ennél jobban.

Korrektül végzik a dolgukat.

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Bocsi de ök jártasak ebben.

tehát nem tudom mit szeretnél még ennél jobban.

Korrektül végzik a dolgukat.

:huh:

es te lenni tulaj? :lol:

google:

weisz andrás 1073. budapest kertész u. 24-28

Feladó: automark@freemail.hu Weisz András 266 0053

Dátum: hétfő 19 november 2007

AUTÓSZERELŐT belvárosi szerviz felvesz.

tel.: 266 0053

amivel egyebkent nincs semmi bajom ha korrekt a bolt :)

Link to comment
Megosztás:

es te lenni tulaj? :huh:

google:

weisz andrás 1073. budapest kertész u. 24-28

Feladó: automark@freemail.hu Weisz András 266 0053

Dátum: hétfő 19 november 2007

AUTÓSZERELŐT belvárosi szerviz felvesz.

tel.: 266 0053

amivel egyebkent nincs semmi bajom ha korrekt a bolt :lol:

nagyon tudod csak nem én vagyok a tulaj.

:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.