Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hello!

Nagyon zsíír, :) ,még az ára is O.K. a deviltuning-os se rossz de elég huzós!

Egyébként ismeritek a deviltuningos lámpákat,milyen minőségüek??

Találtam ott egy hátsó lámpát ,de a képről nem derül ki hogy az izzó szinezi meg a belsőt vagy valamilyen szinezett müanyag van-e a belül?!

Van valami topic az e-bay-es vásárlásról?

köszönöm hogy ilyen segítőkészek vagytok!

Üdv..

Ahamhamham van : http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...t=0&start=0

jelen estben azt mondom, felesleges az egészet végigolvasni :)

Link to comment
Megosztás:

Na a bonyolult lámpák nekem sem tetszenek! Ez a kis egyszerü nagyon szép! Jó az ízlésed Pista! :) Majd egyszer ha meglesz a jogsim (remélem majd most nyáron) akkor én is ilyet szeretnék az ótóra (addigra úgyis G Astra lesz a mostani F-ből)! :D

:)

A fö asztra az családi ótóóó ?

Hogy megy a vezetés ? :)

Link to comment
Megosztás:

:)

A fö asztra az családi ótóóó ?

Hogy megy a vezetés ? :)

Hát nálunk most ő a családi ótó! 1997-es, pezsgő színű, 1,6 16V, sedan, szigorúan síalagúttal (anyum ragaszkodik hozzá, olyan autót nem vesz amiben nincs :) ) a téli sportoláshoz! :lol:

A vezetés majd tavasszal (nem hiszem, hogy gond lenne vele, mert már 10 évesen 1,6-os F Astrát vezettetett velem apám aki anno tanított is), igazából a KRESZ-vizsgával vannak/voltak a gondok... :D

DSCN2227_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani, hogy lehet a benzint leszívni a tankból? (Opel Astra G Caravan Z16XEP)

Még januárban összetört (belém jöttek oldalról), gazdasági totálkáros lett, és mielőtt elviszik kéne belőle a nafta, ugyanis pont előtte takoltam. Lehet zsugoriságnak hangzik, de elég nagy szívás ez nekem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani, hogy lehet a benzint leszívni a tankból? (Opel Astra G Caravan Z16XEP)

Még januárban összetört (belém jöttek oldalról), gazdasági totálkáros lett, és mielőtt elviszik kéne belőle a nafta, ugyanis pont előtte takoltam. Lehet zsugoriságnak hangzik, de elég nagy szívás ez nekem.

beindítható állapotban van?

Mert akkor elvileg csak le kell kötni a benyacsövet a mociról, aztán az AC majd kinyomja. :)

Lehet hogy direktbe kell adni 12-t az AC-nak, és akkor ugyanúgy kinyomja.

Vagy ha hozzá lehet férni(nem tom hol sérült, és hol a szűrő), akkor a benzinszűrőnél szétszedni a csatlakozást, és ott kinyomatni. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom beindul e még, mert már egy hónapja ott áll az opel kereskedésben. De van mobil akksi, azzal lehet majd neki tápot adni. Ha jól gondolom a szivattyú a hátsó ülés alatt van. Néztem már ott, de nem sikerült sehogysem kinyitni azt a műanyag zárófedelet. Csavarni kell, vagy egyszerűen felfeszíteni?

Link to comment
Megosztás:

Időközben felmerült ötletek túrázáshoz:

- Tahitótfalu és környéke (nincs túl messze, Boldinak főleg, de esetleg mehetnénk vhova utána is még), Szentendrei sziget: Pócsmegyer, Szigetmonostor, Horány... Boldi: tudsz itt vmi jó helyet?

- Kecskemét (itt nem tudom, pontosan hova, de a kecsóiakkal tudnánk talizni)

- Szúnyogszigeti halászcsárda (szép hely a Velencei tó északi partján, csak az a baj, hogy márciusban nyit...)

- Albertirsa (Endyka?)

- Dorog, Esztergom, ahol múltkor voltunk...

- Vác, Verőce, Királyrét vagy Szécsény, Alsótold (Bableves csárda Rastalos ajánlásával) irány esetleg... Ezek kicsit messzebb vannak, de ezek persze csak ötletek.

Vélemény(ek)?

T. Cartársak! Ébresztőőő!!! Nyílik a hóóóvirááág!

Pl: sztrapacska-tour - Sturovo (Párkány)?

Link to comment
Megosztás:

Nem tud valaki Pesten vagy környékén(dunakanyar) jó autókozmetikást? Kellene egy jó gépi polír a vasnak, mivel tegnap volt egy kalandom egy őrző-védő kutyával....Ráugrált a kocsira és ahogy "lecsúszott" róla szép nyomokat hagyott maga után a fényezésen...Amúgy is ráfért volna már egy polír....

Wesszz jól emlékszem rá, hogy tudsz gyári alkatrészeket olcsón szerezni? Lehet érdekelne pár cucc a közeljövőben...

Link to comment
Megosztás:

Nem tud valaki Pesten vagy környékén(dunakanyar) jó autókozmetikást? Kellene egy jó gépi polír a vasnak, mivel tegnap volt egy kalandom egy őrző-védő kutyával....Ráugrált a kocsira és ahogy "lecsúszott" róla szép nyomokat hagyott maga után a fényezésen...Amúgy is ráfért volna már egy polír....

Wesszz jól emlékszem rá, hogy tudsz gyári alkatrészeket olcsón szerezni? Lehet érdekelne pár cucc a közeljövőben...

igen

Link to comment
Megosztás:

hali

szerettem volna menni de a kocsi nemakar

szombaton úgy döntött megáll vagy kinyírtam? pedig a cégeseim bírják alattam nem értem na mind 1

wessz el kiszűrtük a hibát 3 as 4 es henger no kompresszió úgyhogy megy a doki hoz:(

sajna ebből a körböl most kimaradok de legkzelebb ottleszek

Link to comment
Megosztás:

hali

szerettem volna menni de a kocsi nemakar

szombaton úgy döntött megáll vagy kinyírtam? pedig a cégeseim bírják alattam nem értem na mind 1

wessz el kiszűrtük a hibát 3 as 4 es henger no kompresszió úgyhogy megy a doki hoz:(

sajna ebből a körböl most kimaradok de legkzelebb ottleszek

Sajnálom, hogy így jártál... :) Remélem meggyógyul hamar az autód... Z14XEP, 3 éves, 80000 km körül, ugye?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.