Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Emlékszem amikor pár hónapja először írtam ide, hogy használtat szeretnék venni ugyanígy lebeszéltetek... és milyen jól tettétek +3kilóért lett egy vadi új kocsim és nem egy két éves cégesfehércaravan

Látod-látod, új kocsi, Te járatod be, te tudod hogyan lett bejáratva\hajtva,van rá 2 év gari..... annyi + pénzt megér!

Link to comment
Megosztás:

Igen, nekem is a kormány tűnt föl először, kopottabbnak látszik 11e km-nél bár az is igaz, hogy nem túl jó a fotó ebből a szempontból.

Az a kormány úgy néz ki, mintha házilag újra v. után bőrözték volna. Nézzétek azt a randa, elnagyolt varrást a karima belső felén!

Ezt a 7 küllős felnit még mindig lehet rendelni? 2003-ban már ezekkel adták ki a németek. Lehet, hogy még előbb is, mert az enyém 2003 márciusi.

Link to comment
Megosztás:

nem igazán értek veletek 1et...a kocsi színe szerintem egész jó, a felni elmegy rajta, nekem anno tetszett is ez a felni..ma már nem ilyet tennék rá...ha vennék, igaz nem is ilyen van rajta... ;) a kormányra így rágyógyúlni, ahogy ti tettétek...szinte semmit nem látni belőle csak amit egyik kollega megjegyzett, hogy valószínű útólagos bőrözés, és elég kókány munka, attól az nyugodtan lehet annyi km mert innen nem látni.....az árra pedig szerintem tök nomrmális, hogy elsőzör meg próbálja magasabb áron, de ezekből még tuti lehet alkudni...ki az aki nem próbálná meg magasabb áron eladnia gépsast, ha oda kerűl?...a pénz az pénz, hátha talál egy madarat, aki egyből első ránézésre bele szeret és hajlandó azt a plussz pár százezret kiadni, mert már nem kell neki erőlködni pl a lökös fényezéssel....szóval először nézze meg mindenki mit vesz meg..és nem képen!!!! képről pedig így lehúzni vmit...hát ez nagy hozzáértésre vall.... B)

Link to comment
Megosztás:

Ha már túltettük magunkat a kék Astra tuningon, akkor itt a másik véglet:

http://auto.indavideo.hu/video/Opel_Astra_...f343cb79f2e6953

Majdnem rácsorgott a nyálam a billentyűzetre. B)

Úgy tudom ez dízel (egyik autós újságban volt, de már jópár éve). A videót elnézve szerintem az első lökhárító leér a pattogásoknál.

Szép, de azok a szélesítések... nem kellenének rá.

Link to comment
Megosztás:

Ha már túltettük magunkat a kék Astra tuningon, akkor itt a másik véglet:

http://auto.indavideo.hu/video/Opel_Astra_...f343cb79f2e6953

Majdnem rácsorgott a nyálam a billentyűzetre. B)

Én ezért tettem rá egy papírtörlőt! :blush: ;)

Azért tudsz élni Cimbora...

...4literes V8-as 32 szelepes aggregát, 443LE, 530Nm, 1150 kg!

Elfogadnám én is, de amíg eljutnék vele az Interspárig, leszakadna róla az összes spoiler. :D

Annyira szarok felénk az utak, hogy itt még a Dakar mezőny is kivérezne...

De ez az Asta igen tuti!

Link to comment
Megosztás:

Én ezért tettem rá egy papírtörlőt! ;) B)

Azért tudsz élni Cimbora...

...4literes V8-as 32 szelepes aggregát, 443LE, 530Nm, 1150 kg!

Elfogadnám én is, de amíg eljutnék vele az Interspárig, leszakadna róla az összes spoiler. :blush:

Annyira szarok felénk az utak, hogy itt még a Dakar mezőny is kivérezne...

De ez az Asta igen tuti!

Hát ez tényleg ott van........

De nekünk talán elég a hagyományos G is ezekre az utakra........

Link to comment
Megosztás:

Én ezért tettem rá egy papírtörlőt! ;) B)

Azért tudsz élni Cimbora...

...4literes V8-as 32 szelepes aggregát, 443LE, 530Nm, 1150 kg!

Elfogadnám én is, de amíg eljutnék vele az Interspárig, leszakadna róla az összes spoiler. :blush:

Annyira szarok felénk az utak, hogy itt még a Dakar mezőny is kivérezne...

De ez az Asta igen tuti!

szép!gyors! :D

Link to comment
Megosztás:

nem igazán értek veletek 1et...a kocsi színe szerintem egész jó, a felni elmegy rajta, nekem anno tetszett is ez a felni..ma már nem ilyet tennék rá...ha vennék, igaz nem is ilyen van rajta... ;) a kormányra így rágyógyúlni, ahogy ti tettétek...szinte semmit nem látni belőle csak amit egyik kollega megjegyzett, hogy valószínű útólagos bőrözés, és elég kókány munka, attól az nyugodtan lehet annyi km mert innen nem látni.....az árra pedig szerintem tök nomrmális, hogy elsőzör meg próbálja magasabb áron, de ezekből még tuti lehet alkudni...ki az aki nem próbálná meg magasabb áron eladnia gépsast, ha oda kerűl?...a pénz az pénz, hátha talál egy madarat, aki egyből első ránézésre bele szeret és hajlandó azt a plussz pár százezret kiadni, mert már nem kell neki erőlködni pl a lökös fényezéssel....szóval először nézze meg mindenki mit vesz meg..és nem képen!!!! képről pedig így lehúzni vmit...hát ez nagy hozzáértésre vall.... B)

Hmm, kissé lerágtuk a csontot erről a kékvillámról ezért nézzük egy kicsit az egészet pszichológiai szemmel: :blush:

Nos, valóban kicsit elragadtattuk magunkat és talán egy kicsit mindenki lehúzta.

Valóban nem egy pocsék autóról van szó, ha itt elmenne az utcában bizonyára megnézném.

Mi lehet az oka, hogy mégis mindenki lehúzta ezt az alapvetően jól kinéző autót?

Az egyik ok lehet az, hogy 1-2-en lehúztuk aztán egy kicsit csordaszellem alakult ki.

De az is leht, hogy valami mindenkinek megütötte a szémét aztán már kerestük, hogy mibe lehetne belekötni.

Így aztán többen (én is), kritzáltunk olyan dolgokat (pl kerék) ami igazából szuverén megítélés kérdése.

Node!

Tegyük fel, hogy a belső csupán annyiban néz ki másképp, hogy nem koszos mint egy disznó.

Próbáljuk csak eklépzelni?

Könnyen lehet, hogy más lett volna a vélemény.

Itt van a kutya alásva szerintem. Valahogy képzavaros az, hogy egy Optikai tuning miatt feláras autóról eladási szándékkal készült referencia fotón a belső rész igénytelenül koszos. Ez olyan, mintha pl. a szépségipar egy termékét, mondjuk egy parfümöt úgy reklámozná egy gyönyörű nő, hogy közben a selymfotel amiben ül, az húgyfoltos lenne. Könnyen gondolnánk, hogy a parfüm szarszagú.

Tehát, akár az is lehet, hogy a képek által meg lettünk vezetve.

És itt térek rá a másik kérdésre.

Hozzá nem értésünk mibenlétét abban láttad, hogy egy autót, csupán a képen történt megtekintését követően lehúztuk.

De gondolom, ha mindenki agyondícsérte volna, akkor is ugyanígy kritzálható lenne az ítélet.

Következésképp, nem a lehúzás ténye, hanem a módszer kifogásolható.

De lássuk mi is történt valójában.

Valaki kérdést intézett a társasághoz, hogy mit szólunk agy autóhoz, melyhez az autóról szóló fényképes hirdetés linkjét mellékelte

Így mindenki igyekezett ennek eleget tenni, (jegyzem meg jó szándékkal, mert az eddigi tapasztalataim alapján egy segítőkész emberkékből álló, jó közösséget összefogó fórum)

Node azért azt senki sem várhatja el, hogy menjünk el és nézzük meg és akkor majd úgy mondjuk meg a tutit.

Vagy megtehettük, volna hogy helyszíni szemle nem lévén, senki nem mond semmit. Node ez nem egy fórumos magatartás.

MEgnéztük hát a hirdetést és és ez lett a végerdemény. Mindenki a saját értékrendje, tapasztalatai szerint kritizált. És a kérdező is majd e szerint foga a véleményket figyelembe venni.

Link to comment
Megosztás:

Hmm, kissé lerágtuk a csontot erről a kékvillámról ezért nézzük egy kicsit az egészet pszichológiai szemmel: B)

Nos, valóban kicsit elragadtattuk magunkat és talán egy kicsit mindenki lehúzta.

Valóban nem egy pocsék autóról van szó, ha itt elmenne az utcában bizonyára megnézném.

Mi lehet az oka, hogy mégis mindenki lehúzta ezt az alapvetően jól kinéző autót?

Az egyik ok lehet az, hogy 1-2-en lehúztuk aztán egy kicsit csordaszellem alakult ki.

De az is leht, hogy valami mindenkinek megütötte a szémét aztán már kerestük, hogy mibe lehetne belekötni.

Így aztán többen (én is), kritzáltunk olyan dolgokat (pl kerék) ami igazából szuverén megítélés kérdése.

Node!

Tegyük fel, hogy a belső csupán annyiban néz ki másképp, hogy nem koszos mint egy disznó.

Próbáljuk csak eklépzelni?

Könnyen lehet, hogy más lett volna a vélemény.

Itt van a kutya alásva szerintem. Valahogy képzavaros az, hogy egy Optikai tuning miatt feláras autóról eladási szándékkal készült referencia fotón a belső rész igénytelenül koszos. Ez olyan, mintha pl. a szépségipar egy termékét, mondjuk egy parfümöt úgy reklámozná egy gyönyörű nő, hogy közben a selymfotel amiben ül, az húgyfoltos lenne. Könnyen gondolnánk, hogy a parfüm szarszagú.

Tehát, akár az is lehet, hogy a képek által meg lettünk vezetve.

És itt térek rá a másik kérdésre.

Hozzá nem értésünk mibenlétét abban láttad, hogy egy autót, csupán a képen történt megtekintését követően lehúztuk.

De gondolom, ha mindenki agyondícsérte volna, akkor is ugyanígy kritzálható lenne az ítélet.

Következésképp, nem a lehúzás ténye, hanem a módszer kifogásolható.

De lássuk mi is történt valójában.

Valaki kérdést intézett a társasághoz, hogy mit szólunk agy autóhoz, melyhez az autóról szóló fényképes hirdetés linkjét mellékelte

Így mindenki igyekezett ennek eleget tenni, (jegyzem meg jó szándékkal, mert az eddigi tapasztalataim alapján egy segítőkész emberkékből álló, jó közösséget összefogó fórum)

Node azért azt senki sem várhatja el, hogy menjünk el és nézzük meg és akkor majd úgy mondjuk meg a tutit.

Vagy megtehettük, volna hogy helyszíni szemle nem lévén, senki nem mond semmit. Node ez nem egy fórumos magatartás.

MEgnéztük hát a hirdetést és és ez lett a végerdemény. Mindenki a saját értékrendje, tapasztalatai szerint kritizált. És a kérdező is majd e szerint foga a véleményket figyelembe venni.

Látom jo kis beszélgetést inditottam meg e link kapcsán,pedig csak véletlenül találtam rá,és kiváncsi voltam ki mit szol hozzá....de látom jol elbeszélgetett mindenki,és teljesen norális dolgokat szürtünk le belölle.

Volt kinek tetszett volt kinek nem,de hát ez a normális nem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.