Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Na ezt most én sem értem...

Mi közöm nekem a klubtagsági űrlaphoz? :(

Nekem úgy jött le, mintha az általad alkotott táblázatot akarná letölteni. Csak sokadik olvasatra ugrott be, hogy ... Bocsesz :)

No, de a klubhoz csatlakozás, belépés menete le van írva érthetően, csak rá kell keresni!

Link to comment
Megosztás:

:) nemá.. tisztára zavarba jövök..

Én meg itt kritizálgatom Atom Cartárs belsőjét... már tisztára rosszul érzem magam...

Pedig Atommal nincs semmi bajom, tök segítőkész csávó.. :(

szerk: ha jól megfigyeled sajnos van egy sérülés az A oszlop alatt a motorház felé

kiszúrtam,szakmai ártalom,nyugodtan kritizálhatsz,nincsen belőle harag,nem vagyunk egyformák:)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Én is akarok üléshuzatot!Van kárpitbőröm csak hát drágán csinálják meg az ülések bőrözését!

http://www.autouleshuzat.eu

ők csinálnak ilyen bőrös és sima huzatot! Van sok-sok minta!

Érdemes megnézni!

Árat még nem kérdeztem! Ami van referencia G Astra kék szövet és fekete bőr ülés az volt komplettan 65 ezer azt mondta a srác és ő itt csináltatta!

enyém is tőlük van,bár a megérkezett huzaton egy talán szlovák cég logója van,szerintem ők is csak rendelik a szlovákoktól.....

Link to comment
Megosztás:

No az én üléshuzatom jóval egyszerűbb, de gondolom nem is olyan drága

Enyhén szólva koszos mint az állat most a két gyermeknek köszönhetően.

A színe nem is praktikus emiatt, de hát a kocsival együtt vettem, örülök neki, hogy nem a kárpitot kell tisztítgatni.

De gondolom bármilyen színűt gyártanak.

Alapvetően alul gumipántos rögzítésű, hátsó ülések háttámlájánál pedig tépőzáras a csomagtartó felőli hátoldalon.

Szabása egyszerű, de passzos. Nem egy sporthuzat, de hétköznapi használtra tökéletes és erős anyagból van.

Nem csúszkál sehova, könnyen leszedhető (kivéve az első ülések alsó része, ott kicsit macerás berakni a szék műanyag keretei (ülés állító mechanika) mögé

Csináltam volna több képet is, de lemerült a fényképezőgépem

A gyártó Elérhetősége (Fotón is látszik): 42/ 404-795 (Nyíregyháza)

Így néz ki

Link to comment
Megosztás:

Astra G-s képek nagyon jók, de mintha az bőrből lenne... mondjuk én azt is terveztem, hogy bőrhuzat legyen.

Jól néz ki nagyon, csak a színe nem okés, az a kék nem kell bele, helyette fehér vagy szürke, esetleg piros.

fehér anyaguk nincsen,csak világos szürke,de az sem olyan vészes.....

Link to comment
Megosztás:

Segitséget kérnék valakitöl,olajszürő,levegöszürő,pollenszürö témában,1.4 xep motoros 2007-es astrCserélni szeretném öket és ahol kinéztem ezeket a méreteket adták meg a szürökröl,de mivel még sosem cseréltem igy valojában nem tudom ha jok e a méretek,ebben kérném segitségeteket.

Levegöszürő:

Hossz: 294 Szélesség 1: 234 Magasság: 42

Olajszürő:

Külső átmérő: 62 Belső átmérő: 9,5 Belső átmérő 1: 31 Külső átmérő 1: 62 Magasság: 85

Pollenszürő:

Delphi klímával Hossz: 295 Szélesség 1: 200 Magasság: 30

Link to comment
Megosztás:

Segitséget kérnék valakitöl,olajszürő,levegöszürő,pollenszürö témában,1.4 xep motoros 2007-es astrCserélni szeretném öket és ahol kinéztem ezeket a méreteket adták meg a szürökröl,de mivel még sosem cseréltem igy valojában nem tudom ha jok e a méretek,ebben kérném segitségeteket.

Levegöszürő:

Hossz: 294 Szélesség 1: 234 Magasság: 42

Olajszürő:

Külső átmérő: 62 Belső átmérő: 9,5 Belső átmérő 1: 31 Külső átmérő 1: 62 Magasság: 85

Pollenszürő:

Delphi klímával Hossz: 295 Szélesség 1: 200 Magasság: 30

Helló.

Ha pontosan adtad meg a kocsid adatait akkor nem nyúlhatsz mellé.

A levegőszűrőt a legegyszerűbb leellenőrizni, kiveszed, leméred.

Az olajszűrőhöz nem tudok hozzászólni.

A pollenszűrő mérete az oké, nekem is Delphi van.

Egy jótanács: ha már cseréled a pollenszűrőt, takarítsd ki a szellőző csöveket is, és vegyél klíma tisztító sprayt (de ne aktívhabot!). Járasd át a rendszert vele, nem árt nem drága, mégis jót tesz

Ja és sok sikert a mutatványhoz ha ez lesz az első alkalom :)

Most nézem csak.. 2007.. az nem garanciális még??

üdv.

Link to comment
Megosztás:

hát eddig mindenkinek tetszett a dolog,és azért élőben mást mutat,a kinti és benti szinvilág különböző dolog,nem a külsőhöz lett csinálva a belső.Akkor elvileg a fekete cls merci gyári fehér bőr belsővel is nem jön össze:) na mindegy,egyenlőre 40:1 az állás,csak neked nem tetszett eddig..... De köszi az épitő jellegű kritikát... :(

40:2 :)

Link to comment
Megosztás:

ezen a fotón látszik, hogy nagyjából milyen az enyém.. bár sok minden nem derül ki belőle :hiya:

P7130373.JPG

Ember! ez qurva odab@sz!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elnézést :( azt akartam mondani.......ic veri bjutifull

Istenemre mondom ezt az autót álmodtam meg magamnak.

Nem akarod elcserélni????? :lol:

Milyen papucsok vannak rajta???? én most készülök venni valamit és a tieden lévők nekem bejönnek!

Szóval csere??? :P :)

Link to comment
Megosztás:

Ja! és szerintem egy jel nélküli rács is szépen mutatna rajta kevdes Freeze cartárs, de azért a jelenlegi is szép.

És még egy....

Atom!

Atom a belső (tényleg szép), de az összkép sajnos nekem se nagyon gyere be. :)

Bocsi....jól mondod izlések és pofonok (az utóbbit inkánbb haggggyyyuk :( )

40:3

Link to comment
Megosztás:

Ja! és szerintem egy jel nélküli rács is szépen mutatna rajta kevdes Freeze cartárs, de azért a jelenlegi is szép.

És még egy....

Atom!

Atom a belső (tényleg szép), de az összkép sajnos nekem se nagyon gyere be. :)

Bocsi....jól mondod izlések és pofonok (az utóbbit inkánbb haggggyyyuk :( )

40:3

Azért én maradnék az OPC rácsnál :P

A kerék: MIM Savona

És kössz szép szavakat :hiya:

U.i: Nehogy bárki azt higyje hogy én itt Atommal akarok versengeni vagy valami. Ezt csak azért írom, mert kezd körvonalazódni egy ilyen freeze vs Atom... style Compo.. Ezt én semmikép nem akartam!

Mondjuk össze sem lehet hasonlítani a két dolgot, mert nem egy világ, de valahogy mégis feljönnek Atom Cartárs Dolgai is velem kapcsolatban.

Link to comment
Megosztás:

Ja! és szerintem egy jel nélküli rács is szépen mutatna rajta kevdes Freeze cartárs, de azért a jelenlegi is szép.

És még egy....

Atom!

Atom a belső (tényleg szép), de az összkép sajnos nekem se nagyon gyere be. :)

Bocsi....jól mondod izlések és pofonok (az utóbbit inkánbb haggggyyyuk :( )

40:3

Szerintem nagyon kafa az a maszk. Szerintem esetleg a szemecskéin lehetne (esetleg) még dobni. (angel eye)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Egy corsa c-ből a dbilas szívósorát vagy sport vezéműtengelyét átrakjuk astra g-m be (ugyan az a z14xe motor), mindenképp el kell vinni dbilas-hoz hozzáállítanichipet vagy az ráér pár hónap múlva? Szóval így is lehet érezni azt a plusz 20 Le-t vagy csak ha chippelni is elviszem? Előre is köszi a válaszokat! :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nagyon kafa az a maszk. Szerintem esetleg a szemecskéin lehetne (esetleg) még dobni. (angel eye)

Jó az OPC maszk! Nekem is kellene egy csak nehéz találni meg coupe első lököst is!!

Régen nem nagyon kedveltem a caravanokat de egyszer volt lehetőségem egyet hajtani/1.7 td Isuzu/

az igen penge volt, meg a csomagtere is jóó nagy, de aztán még is az 5ajtós mellet döntöttem!

Ez a fekete meg igen gyönyörű az én polir felnijeim igen jól mutatnának rajta! :) :( :P :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.