Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Én is megjátszottam ezt a ki-be lépősdit a Grupamánál. Most így az éves biztosítási díj (B1 besorolás szerint): 24924 - Ft

Idáig havonta vonták, most negyedéves lesz. Nem volt olyan opció hogy -havi-.

Nekem is most lesz B1 az Allianznál. Eddig 42480ft volt az éves és most újrakötve éves szinten lehívással 20640!!!

Ez azért nem gyenge szerintem!! Érdemes újrakötni, netkedvezmény 30% az allianznál azaz ha neten kötöd újra akkor ennyi a kedvezmény!!!

Link to comment
Megosztás:

Nekem is most lesz B1 az Allianznál. Eddig 42480ft volt az éves és most újrakötve éves szinten lehívással 20640!!!

Ez azért nem gyenge szerintem!! Érdemes újrakötni, netkedvezmény 30% az allianznál azaz ha neten kötöd újra akkor ennyi a kedvezmény!!!

Ezt azért megmagyaráztam :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

azt azért nézzétek,hogy ne gagyi biztositóhoz menjetek,mert sokszor gáz van az ügyintézésnél... Érdemesebb valamelyik nagyobb biztositot választani

Ezzel csak az a baj, hogy választhatod te a legnagyobb biztosítót, ha a károkozó valamelyik "gagyinál" van. Ilyenkor úgyis megszívod. Bár az igaz, hogy van olyan biztosító, aki az ügyfél helyett lerendezi a károkozó biztosítójával a dolgot.

Link to comment
Megosztás:

Ha valaki nem havi/negyedéves/féléves fizetést választ, hanem éves díjat fizet be rögtön, akkor is lehet spórolni. Nekem így több, mint 5000 Ft kedvezményem lesz a negyedéves lehíváshoz képest is.

nekem is...

most félévest fizetek évi 56 ezerért, jövpre éveset 37000 ért... én váltottam :)

Link to comment
Megosztás:

Ha valaki nem havi/negyedéves/féléves fizetést választ, hanem éves díjat fizet be rögtön, akkor is lehet spórolni. Nekem így több, mint 5000 Ft kedvezményem lesz a negyedéves lehíváshoz képest is.

Ja nekem a mostani 31 helyett 20 lenne az éves ha újrakötöm ugyanott és befizetem egészben.

Link to comment
Megosztás:

Szép napot barátaim!

Minthogy ilyen tavaszias volt ma az idő, megkívántam a kocsimosást. Olyan szép lett a drágám hogy körbe is fényképeztem. :lol:

Gondoltam nektek is elbüszkélkedek vele;

http://dl.dropbox.com/u/2377176/S7300290.JPG

http://dl.dropbox.com/u/2377176/S7300292.JPG

http://dl.dropbox.com/u/2377176/S7300293.JPG

http://dl.dropbox.com/u/2377176/S7300294.JPG

Az asszony azt mondta hogy úgy simogatom hogy még féltékeny lesz rá. :huh:

Egy kis ültetés kéne még neki hogy a kerekek jobban kitöltsék a kerékjáratokat, és már kész is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez egy linux alapú operációs rendszer elegáns grafikai megjelenésű kezelőfelülettel

kép1

kép2 :-)

üdv..

A 2.-at én is szívesen telepíteném otthon és talán ezen a rendszeren is kipróbálhatnám a... ceruzarajzot, árnyékolva 3D-ben. Bár ahhoz előtte törölni kéne az előzőt de azt meg nem szívesen mert megbízható és a felhasználóját maximálisan kiszolgálja.:huh::D

Link to comment
Megosztás:

A 2.-at én is szívesen telepíteném otthon és talán ezen a rendszeren is kipróbálhatnám a... ceruzarajzot, árnyékolva 3D-ben. Bár ahhoz előtte törölni kéne az előzőt de azt meg nem szívesen mert megbízható és a felhasználóját maximálisan kiszolgálja.:lol::D

De ha egy másik gépre telepíted és a két rendszer nem kommunikál egymással, akkor nem lesznek kompatibilitási problémák. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is most lesz B1 az Allianznál. Eddig 42480ft volt az éves és most újrakötve éves szinten lehívással 20640!!!

Ez azért nem gyenge szerintem!! Érdemes újrakötni, netkedvezmény 30% az allianznál azaz ha neten kötöd újra akkor ennyi a kedvezmény!!!

Ez jóóó. Nekem most Allianznál 44 ezer B2-vel.

Ha újrakötöm éves lehívásra akkor 26 ezer lesz. Ha csekken akarom fizetni negyedévente, akkor ha jól emlékszem 33 körül.

Pénteken váltok is.

Link to comment
Megosztás:

És nem kötöd újra?????????

Ja, dehogynem! :huh:

Bocs a feltételes módért, az csupán annak szólt, hogy akkor igaz ez ha egy évet előre fizetek.

Ha havonta utalom, akkor is nyerek 6E ft-ot, tehát mindenképp újra kötöm!

A 2.-at én is szívesen telepíteném otthon és talán ezen a rendszeren is kipróbálhatnám a... ceruzarajzot, árnyékolva 3D-ben. Bár ahhoz előtte törölni kéne az előzőt de azt meg nem szívesen mert megbízható és a felhasználóját maximálisan kiszolgálja. :lol: :lol:

:D Csak nehogy a mostani rendszer megtudja, mert bannolja az accountodat ;)

Link to comment
Megosztás:

De jó, mindenkinek milyen kevés a kötelezôje! Én már B5-ben leszek jövôre, mégis 30E lesz a bizti. Mondjuk pest és 1,7DTI, lehet, h ez számit :huh:

Igen. + életkor. Minél fiatalabb valaki, minél frissebb a jogsi, annál nagyobb kockázati tényezővel számolnak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.