Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

tiszteletem az uraknak. tegnap ugy jártam hogy kispesten mentem a Zrinyi u.-ban 2 oldalt parkoltak jött velem szembe 1 g astra-s márkatárs és ha nem kapom el a kormányt lesodorja a bal oldalamat . ugy látszik köztünk is vannak ganaj emberek . fekete metál volt a müszer nagyon szép de a gazdája meg sötét hogy világit a szájába a negro cukor .

Link to comment
Megosztás:

"Ahhoz" tudtommal nem kell járó motor... :lol:

Amúgymeg mivan abban, hogy nincs töltés? Egy darabig elmegy az autó töltés nélkül is...

Kedves barátom az autónak nem volt semmi baja, az én álló részem romlott el! :lol:

Egyébként csak tréfa folt valóság alap nélkül. :P

Link to comment
Megosztás:

Hm! A kátyúkat meg nem kerülgetni, vagy este ködlámpával keresgélni hanem megszüntetni kellene vagy esetleg olyan utat építeni amin nem keletkezik az első téli időszak után gödör, lyuk!

kinn a kátyukat ugy javitják hogy legalább 30cm mélyen kivakarják a kátyut és uj töltést csinálnak bele

Link to comment
Megosztás:

kinn a kátyukat ugy javitják hogy legalább 30cm mélyen kivakarják a kátyut és uj töltést csinálnak bele

Itthon meg úgy, hogy "kotord ki Józsikám egy kicsit azzal a lapáttal. Így jó, most cigiszünet. Na akkor tegyünk bele egy kis aszfaltot aztán tapicskoljuk le." Vagy kiteszik a 30-as táblát mert az olcsóbb!

Link to comment
Megosztás:

tiszteletem az uraknak. tegnap ugy jártam hogy kispesten mentem a Zrinyi u.-ban 2 oldalt parkoltak jött velem szembe 1 g astra-s márkatárs és ha nem kapom el a kormányt lesodorja a bal oldalamat . ugy látszik köztünk is vannak ganaj emberek . fekete metál volt a müszer nagyon szép de a gazdája meg sötét hogy világit a szájába a negro cukor .

Na Freeze...? :lol:

Erről is egy vicc jut eszembe:

Megy haza a medve segg részegen. Meglátja a nyuszika és gondolja jól elveri a medvét most elbír vele. Másnap kék-zölden kel fel a medve, fáj mindene. Az oroszlán összehív egy gyűlést, hogy kiderítsék ki verte meg a medvét. Mondja a medvének mesélje el mire emlékszik. Azt mondja a medve:

  • Igazából csak arra emlékszem, hogy valami két nagy lefegő izé volt a fején!-mondja a medve

Erre nyuszika felszólal:

  • Na csiga, szorul a hurok...!

Link to comment
Megosztás:

tiszteletem az uraknak. tegnap ugy jártam hogy kispesten mentem a Zrinyi u.-ban 2 oldalt parkoltak jött velem szembe 1 g astra-s márkatárs és ha nem kapom el a kormányt lesodorja a bal oldalamat . ugy látszik köztünk is vannak ganaj emberek . fekete metál volt a müszer nagyon szép de a gazdája meg sötét hogy világit a szájába a negro cukor .

Én pontosan ugyanígy jártam 2-3 héttel az után hogy megvettem az autót. Én már az út harmadánál voltam amikor a másik befordult az utcába, de nem is lett volna gond hisz a parkoló autók között két astra még simán elfér. Hát ez a gyökér talán becsukta a szemét és pont mielőtt mellém ért, rámhúzta a kormányt. én hogy mentsem amit lehet, a lehető legjobban megközelítettem a parkoló autókat de hiába... 3 tükör csattant egyszerre. Nekem mindkettő, meg a szembe jövő astrának a bal. Az én jobb tükröm egy focus tükrének ment, azon egy halvány karcolás sem esett.

Én persze azonnal megálltam, a másik meg lassítás nélkül elment.

Így lártam... Persze utána mentem és megállítottam de egy öreg fószer meg egy mami volt. Azt mondta hogy hát ő észre sem vette hogy történt valami.

Link to comment
Megosztás:

Múltkor 25 km-t tettem meg szervó és töltés nélkül a szerelőig, 1x meg kellett fordulnom, na az kemény volt, mivel teljesen más tészta a szervótlanság egy szervós autón, mint amin egyáltalán nincs szervó.

csatlakozom az elöttemszolóhoz .

Link to comment
Megosztás:

Na Freeze...? :lol:

Erről is egy vicc jut eszembe:

Megy haza a medve segg részegen. Meglátja a nyuszika és gondolja jól elveri a medvét most elbír vele. Másnap kék-zölden kel fel a medve, fáj mindene. Az oroszlán összehív egy gyűlést, hogy kiderítsék ki verte meg a medvét. Mondja a medvének mesélje el mire emlékszik. Azt mondja a medve:

  • Igazából csak arra emlékszem, hogy valami két nagy lefegő izé volt a fején!-mondja a medve

Erre nyuszika felszólal:

  • Na csiga, szorul a hurok...!

:lol: :P

Link to comment
Megosztás:

A SZERVÓS TÉMÁHOZ:

Hát nem tudom srácok...(mondjuk nem is szeretném tudni milyen ha elmegy a szervó)

DE én csak annyit mondok annál talán nem lehet durvább, mint ahogy én önszántamból vezettem az F astrámat majd 5évig.

-szervó nuku gyárilag (erre mondjátok, hogy az nem olyan rossz, mintha a meglévő elszáll)

-195/50-es gummák

-32cm-es SPORTKORMÁNY!!!!!

Parkolni még nekem is nehéz volt vele, (bár nem vagyok egy kicsi, gyenge emberke, 196cm, 105kg) mégis szerettem, bár nem sírom vissza az biztos.

Egyik barátom (70kiló vasággyal) ha nem gurult legalább 10km/h-val nem tudta eltekerni a kormányt, a nők meg meg se próbálják :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na Freeze...? :lol:

Erről is egy vicc jut eszembe:

Megy haza a medve segg részegen. Meglátja a nyuszika és gondolja jól elveri a medvét most elbír vele. Másnap kék-zölden kel fel a medve, fáj mindene. Az oroszlán összehív egy gyűlést, hogy kiderítsék ki verte meg a medvét. Mondja a medvének mesélje el mire emlékszik....

ha már viccelődünk :lol:

279274.jpg

Link to comment
Megosztás:

A SZERVÓS TÉMÁHOZ:

Hát nem tudom srácok...(mondjuk nem is szeretném tudni milyen ha elmegy a szervó)

DE én csak annyit mondok annál talán nem lehet durvább, mint ahogy én önszántamból vezettem az F astrámat majd 5évig.

-szervó nuku gyárilag (erre mondjátok, hogy az nem olyan rossz, mintha a meglévő elszáll)

-195/50-es gummák

-32cm-es SPORTKORMÁNY!!!!!

Parkolni még nekem is nehéz volt vele, (bár nem vagyok egy kicsi, gyenge emberke, 196cm, 105kg) mégis szerettem, bár nem sírom vissza az biztos.

Egyik barátom (70kiló vasággyal) ha nem gurult legalább 10km/h-val nem tudta eltekerni a kormányt, a nők meg meg se próbálják :lol:

Na itt az alapvető különbség! Kenyérszervó vs. döglöttszervó. Nem ugyanaz a "feeling". :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na itt az alapvető különbség! Kenyérszervó vs. döglöttszervó. Nem ugyanaz a "feeling". :lol:

Ja ki lehet próbálni gurulni leállított motorral szervós autóval... érdekes feeling de még a fék is :P

Olyan mint egy rossz szoruló kormányos fékproblémás trabant! :lol: (amúgy a trabant jó kocsi!!)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.