Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

ha már viccelődünk :lol:

:P

Este vacsora közben megy a vita férj és feleség között. Egyszer csak rácsap a férj az asztalra...

  • Mégis, ki az úr a háznál!!?? :lol:

Arra a szóra az asszony lekever egy hatalmasat a férjének. Erre a férj:

  • Jól van na, csak kérdeztem...

Link to comment
Megosztás:

Ja ki lehet próbálni gurulni leállított motorral szervós autóval... érdekes feeling de még a fék is :P

Olyan mint egy rossz szoruló kormányos fékproblémás trabant! :lol: (amúgy a trabant jó kocsi!!)

Van egy ismerősöm aki buszsofőr volt. Elég vékonyka gyerek de a szervókormányos buszhoz elég volt az a fizikai erő amit ő képviselt. Majd egyszer csak munkahely váltás miatt egy szervo nélküli kisbuszra került. Egy hét után elkezdett panaszkodni, hogy neki milyen izomláza van meg hogy fáj a karja. :lol:

Ez egy hétvégi összeröffenésnél volt ahol 5-6 fős társaság iszogatott (köztük én is).

El vagyunk kényelmesedve. A jót hamar meg lehet szokni!

Link to comment
Megosztás:

menet közben visza jött a töltés és vele együtt a szervó is!ebben az esetben mi volt a probléma?Kontakt hiba????????????????????????? :lol:

Az, hogy a mai napig nem látta szakember. :P :lol:

Bocs, de ha jól számolom már legalább 1 hete fennálló problémád van.

Link to comment
Megosztás:

Van egy ismerősöm aki buszsofőr volt. Elég vékonyka gyerek de a szervókormányos buszhoz elég volt az a fizikai erő amit ő képviselt. Majd egyszer csak munkahely váltás miatt egy szervo nélküli kisbuszra került. Egy hét után elkezdett panaszkodni, hogy neki milyen izomláza van meg hogy fáj a karja. :lol:

Ez egy hétvégi összeröffenésnél volt ahol 5-6 fős társaság iszogatott (köztük én is).

El vagyunk kényelmesedve. A jót hamar meg lehet szokni!

Ez igaz, de a szervó nélküli, vagy a nem működő szervó közt nagy a különbség.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy problémám.

Vettem nemrég egy Y20DTH-s Asztrát, és nem meny 210 k/h fölé a mutató. Pedig 220-ig van kiosztva.

Nem tudjátok mi lehet az oka?

Mindegyik 220 ig van, nekem is, pedig a hivatalos adat 198km/h max nekem.

Ez semmit nem jelet, viszont, ha sokáig akarod még használni a kocsidat ne nagyon menjél 210-el.

Jogsiról nem is beszélve...

Link to comment
Megosztás:

Mindegyik 220 ig van, nekem is, pedig a hivatalos adat 198km/h max nekem.

Ez semmit nem jelet, viszont, ha sokáig akarod még használni a kocsidat ne nagyon menjél 210-el.

Jogsiról nem is beszélve...

Győr-Tatabánya oda-vissza 100-110 km, nem is tudom... Persze a kacsingató kameráknál lassítva.

Ne vedd komolyan a kérdést, azt hittem leesik elsőre.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

menet közben visza jött a töltés és vele együtt a szervó is!ebben az esetben mi volt a probléma?Kontakt hiba????????????????????????? :lol:

nem opel szervízbe kell menni, ha nem garis már....elektromosságis kollégát kell keresni és megcsinálja..nem 4-5000 Ft/órás díjjal...az én töltésem egy ilyen után(indításkor nem volt töltés, majd kb 5 másdoperc és volt) még élt 25 percet....aztán 110km-re még haza húztam vele töltés nélkül egy 318-as BMW-t :lol:

Szóval 110km szervó nélkül kb 100km/h-val (3 méterre) a seggembe egy BMW akart leturni...de nem hagytam :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy problémám.

Vettem nemrég egy Y20DTH-s Asztrát, és nem meny 210 k/h fölé a mutató. Pedig 220-ig van kiosztva.

Nem tudjátok mi lehet az oka?

Gyári végsebesség 188km/h (a megengedett terhelés felénél mérve), a többit is az óra csalja oda. Amúgy majdnem minden Astraban 220-ig van skálázva a sebességmérő, talán csak a 2,2-es szívó és a 2,0-s turbós benzinesnél van feljebb. Már az 1,3-as Kadettnél is 220-at írt, aztán az se megy többet 155-nél, de az F Astraban is 220-ig volt emlékeim szerint. Egyszerűen ugyanazt a műszeregységet rakják (majdnem) minden motorváltozathoz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.