Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

érdekes hogy a sima bosch izzó jobbnak bizonyult mint a többi "spéci" drágább cucc még házon belül is

ez a white hammer tetszik, ha németországban az obi árulja, lehet itthon is tartanak belőle

talán ilyen lesz benne ha kiég a tungsram sportlight :rolleyes:

Itt kinézed a hozzád közeli autósboltot és megbeszéled vele, hogy hozassa meg a beszállítótól.

http://www.kelemen-muvek.hu/

Ja és a H7-es 2300Ft/2db körül van.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap gondoltam egyet, és elmentem autókázni csak úgy céltalanul. Végül Dobogókőn kötöttem ki :rolleyes:. Ott elmentem még sétálni a kilátóhoz, és egy picit elkalandoztam a piros túrista útvonalon. Király volt. Nemcsak a séta és a hely (ami nagyon szép), de utána jó volt piros pozsgás arccal visszaülni a kicsike meleg Astrácskába :wink:. Egy apró hátránya volt Dobogókőnek: az egyik központi parkolóban, ahol én megálltam, fizetni kellett 400 pénzt (1 nap parkolási díja), de végülis leszartam, főleg mivelhogy 2 ugyanolyan ezüst színű Astra közé állhattam, amelyik közül az egyik ráadásul ugyanúgy 5 ajtós, dísztárcsa nélküli 1.4-es volt, mint az enyém.

Ti hova szoktatok autókázni menni? Tudtok jó helyeket egy kis autózáshoz, kiránduláshoz?

Nyugis Vasárnap délutáni kocsikázáshoz ajánlom a Dunkanyart. Mondjuk Bp.-ről indulva Szentendre, Leányfalu, Visegrád, Esztergom itt Mária Vléria hídon át Szlovákiába. Innét Letkésig, ott vissza magyar oldalra, Szob, Nagymaros útvonalon a Duna másik partján vissza vácig. Érdemes kipróbálni.

Link to comment
Megosztás:

Én is csak ugy tudtam megjegyezni, hogy melyiket rakjam bele, hogy balra tettem a használtat jobbra meg az újat! Vagy mégsem...smiley-think005.gif

Ejha. Ezt még a gyárban rakták bele, vagy szénbányába jársz kirándulni? :rolleyes:

Na jó most azt hiszem lebuktattam magam hogy én még s.k. sosem szedtem ki. :D

Link to comment
Megosztás:

Nyugis Vasárnap délutáni kocsikázáshoz ajánlom a Dunkanyart. Mondjuk Bp.-ről indulva Szentendre, Leányfalu, Visegrád, Esztergom itt Mária Vléria hídon át Szlovákiába. Innét Letkésig, ott vissza magyar oldalra, Szob, Nagymaros útvonalon a Duna másik partján vissza vácig. Érdemes kipróbálni.

Több, mint 5 éves kommentre válaszoltál amúgy :D

De azért kösz az ajánlót, majd egyszer kipróbálom én is :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

gondolom a szervízkönyve vezetve van folyamatosan...ezt szokták pl elhanyagolni...bírja az még.... :rolleyes:

2006-os szűrő volt benne. 2000-es az autó. Tavaly februárban vettem. Nem tudom mikor volt cserélve de kevesebb mint 4 éve vagy pont 4 éve :D

Ui.: Most 2010 van

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Korábban valaki írta, hogy kiáll a tanksapka ajtaja. Lehet valahogy utánna állítani? Mert nekem a kp.-zár is mellé reteszel már néha.......

Hali!

Én írtam ha igaz, nekem kiáll picit a teteje. Nem követi a kocsi oldalának ívét. Ezzel nincs mit tenni. Csináltam képeket, majd ha hozzáférek a géphez akkor megmutatom. Nem tudom a tiéd miként, mitől áll ki de ha nem zár az baj. Akkor nem az a fő baj hogy csúnya hogy kiáll. Még nem csináltam ilyent de biztos hogy a kivetőn és a záron is lehet valamennyit állítani. Ha sokat vetemedett akkor csere.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.