Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Büdös k...ögök lelopták a 4 gyári dísztárcsámat.... szétvet az ideg....

Hol láttad 6000-ért a gyári garnitúrát?

Mi a bubanatos lofitty van????

Nekem is leloptak a 4 gyari disztarcsamat, raadasul mind jol le volt mar pusztitva, piszkos, torott, karcos volt az osszes, de hat varosi csaladi auto...

Hogy torne le keze!

Szoval engem is erdekelne a szett 6 rugoert...

Link to comment
Megosztás:

Mi a bubanatos lofitty van????

Nekem is leloptak a 4 gyari disztarcsamat, raadasul mind jol le volt mar pusztitva, piszkos, torott, karcos volt az osszes, de hat varosi csaladi auto...

Hogy torne le keze!

Szoval engem is erdekelne a szett 6 rugoert...

beindult a nyár...jön a dísztárcsa biznic...lehet a tiodet fogod megvenni 6 rugóért :D aztán 2 hét és megint...hú de gonosz vagyok.. :) de sajnos ez megy....

Link to comment
Megosztás:

beindult a nyár...jön a dísztárcsa biznic...lehet a tiodet fogod megvenni 6 rugóért :D aztán 2 hét és megint...hú de gonosz vagyok.. :) de sajnos ez megy....

enyimet is elvitték nemrég, nem is veszek másikat télire ;)

remélem az alufelniknek nem állnak neki ;)

Link to comment
Megosztás:

Az csúnya lenne, ha kerék helyett téglán állna a kocsi. :)

Amúgy én 6eFt-ért láttam a gyári dísztárcsa darabját, nem pedig garnitúrát.

sajnos az valóban csúnya :D gyári alut lopták el asszony kocsijáról). rendőrők azt mondták örüljünk hogy legalább téglán hagyták

Link to comment
Megosztás:

Nincs azon mit csodálkozni, hogy lopják a dísztárcsákat. Nekem 2 db tesco-s xart loptak el az autóról, amíg benn voltam a b****xban. Inkább vitte volna az összeset. Erre mérgemben vettem egy garnitúra gyárit. Azt viszont már kötegelőzöm. Ennyivel is megnehezítem a dolgát. Az aluhoz meg eleve van kerékőr. :)

Link to comment
Megosztás:

Én is gondolkodtam, hogy mit lehet csinálni, ha vennék a régi helyett gyári dísztárcsákat. Ismerősöm a gyári dísztárcsákba belegravíroztatta a rendszámot úgy, hogy ne lehessen kivenni belőle. Nem rossz ötlet. Ha úgy határozok, hogy veszek gyárit, akkor ezt én is megjátszom.

A nyári egyébként alufelnis és kerékőröm is van. Így azt gondolom, hogy a kerekek biztonságban vannak.... :)

Link to comment
Megosztás:

Én is gondolkodtam, hogy mit lehet csinálni, ha vennék a régi helyett gyári dísztárcsákat. Ismerősöm a gyári dísztárcsákba belegravíroztatta a rendszámot úgy, hogy ne lehessen kivenni belőle. Nem rossz ötlet. Ha úgy határozok, hogy veszek gyárit, akkor ezt én is megjátszom.

A nyári egyébként alufelnis és kerékőröm is van. Így azt gondolom, hogy a kerekek biztonságban vannak.... :D

Sztem felesleges belegravíroztatni. Úgysem fogod tudni, hogy ki vitte el. A kötegelő és a kerékőr is csak megnehezíti a dolgát. Ha akarja úgy is elviszi. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.